پیش بینی قیمت

بررسی آینده Conflux + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CFX

اگر به دنبال آینده Conflux / پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CFX برای سالهای 2021 تا 2025 هستید و می خواهید بدانید که قیمت آن در آینده به کجا می رسد با ما همراه باشید. ما قیمت های گذشته Conflux Network (CFX) را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و متوجه خواهیم شد که کارشناسان در مورد اقدامات قیمتی آینده آن چه می گویند.

ناگفته نماند که هیچ پیش بینی قطعی نیست و نمیشود گفت حتما این پیش بینی ها تحقق خواهد یافت. اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

با این وجود ، بازار رمزنگاری ها اخیراً در حال تثبیت است و بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده سود قبلی خود را از دست می دهند. حال آیا CFX نوسان قیمت یکسانی را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله تجزیه و تحلیل قیمت Conflux برای سال 2021 متوجه خواهیم شد که آیا آینده Conflux روشن است؟

ارز دیجیتال (CFX) Conflux چیست؟

قبل از این که به آینده Conflux بپردازیم بیایید ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟ Conflux (CFX) توسعه دهندگان ، جوامع و بازارها را برای پیوستن به خارج از مرزها و پروتکل ها تقویت می کند. علاوه بر این ، CFX یک زنجیره بلاکچین لایه اول با کارایی بالا است که از یک الگوریتم اجماع منحصر به فرد Tree-Graph استفاده می کند. این پلت فرم پردازش موازی بلوک ها و معاملات را برای افزایش توان و مقیاس پذیری ارائه می دهد.

Conflux تنها بلاک چین سازگار با مقررات ، عمومی و بدون مجوز در چین است. این پلتفرم برای پروژه هایی که در حال توسعه و گسترش در آسیا هستند ، مزایای منحصر به فردی را فراهم می کند و اقتصادهای غیرمتمرکز را برای تقویت اکوسیستم DeFi جهانی متصل می کند .

اکنون که ایده ای در مورد CFX داریم ، آیا فکر می کنید CFX در سال 2021 ارز رمزنگاری سودآوری خواهد داشت ؟ به من بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این پیش بینی قیمت CFX مشاهده کنیم .

وضعیت بازار Conflux (CFX)

در زمان نگارش این تجزیه و تحلیل فنی Conflux ، CFX با 0.39 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 121،226،752 دلار است. قیمت CFX در 24 ساعت گذشته 1.96 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این ، CFX دارای منبع گردش فعلی 1.00B CFX است. در حال حاضر ، برترین پلتفرم های معاملاتی دارایی های رمزنگاری شده برای این ارز دیجیتال Binance ، OKEx ، Mandala Exchange ، ZT و Hoo هستند.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تجزیه و تحلیل قیمت CFX و آینده Conflux برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Conflux (CFX) برای 2021

در حال حاضر ، CFX رتبه 132 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین CFX به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند و آیا آینده Conflux را تحت تاثیر قرار می‌دهد ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت CFX برویم.

CFX/USDT نمودار نمایش الگوی تجمع (منبع: TradingView )

در نمودار بالا ، که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است ، می توانیم الگوی تجمع CFX را مشاهده کنیم. قیمت CFX بین 0.16 دلار تا 0.41 دلار است.

در آینده قابل پیش بینی ، می توان گفت که CFX شانس بیشتری برای صعودی نسبت به صعودی دارد. همانطور که در بالا نشان داده شد ، در ابتدای این ماه ، CFX از روند خرس خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارت در آن دوره است.

شاخص قدرت نسبی CFX (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) 54.52 است ، به این معنی که CFX نه در وضعیت خرید بیش از حد و نه در فروخته شدن قرار دارد. از این رو ، معامله گران می توانند بدون هیچ گونه تغییر قیمت عمده با خیال راحت معامله کنند.

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند. آینده Conflux چگونه خواهد بود؟

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) CFX نیز نگاهی بیندازیم.

CFX 30 روز SMA و 50 روز EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت CFX شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این نکته ، CFX در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

اکنون به آینده Conflux و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CFX خواهیم پرداخت….

آینده Conflux و پیش بینی قیمت CFX در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که CFX در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت CFX بیش از 75.89٪ در 2 هفته گذشته بوده است. در صورت تداوم این روند ، CFX ممکن است همراه با گاوها کار کند و سطح مقاومت 0.84 دلاری خود را پشت سر بگذارد و به بالاتر برسد.

CFX / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال رجوع کنند ، خرس ها ممکن است تسخیر شده و CFX را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت CFX ممکن است به تقریبا 0.29 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال آینده Conflux و پیش بینی بلند مدت قیمت CFX ما در سال 2021 صعودی است. با این حال ، احتمال زیادی وجود دارد که از بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 1.7 دلار در سال 2021 پیشی بگیرد.

آینده Conflux و پیش بینی قیمت CFX در سال 2022

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، CFX تا پایان سال 2022 به 2.5 دلار می رسد. علاوه بر این ، 2 ربع اول سال 2022 رشد سریع تا 3 دلار را نشان می دهد. سپس صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 2.5 دلار ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده Conflux و پیش بینی قیمت CFX در سال 2023

آینده Conflux اگر CFX سطح پشتیبانی را در حدود 50-MA داشته باشد که میانگین متحرک بلند مدت است ، خریداران زمان و ثبات CFX خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 5 دلار ایجاد کنند ، که باعث کاهش آن نمی شود بلکه به طور مداوم بازی می کند.

آینده قیمت CFX در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت CFX و پیش بینی پروژه های جدید این پلتفرم ، سرمایه گذاران CFX می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند تا آینده Conflux را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت CFX را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 7 دلار برسد.

آینده Conflux و پیش بینی قیمت CFX در سال 2025

آینده Conflux و قیمت آن در چهار سال آینده می تواند تا 10 دلار افزایش یابد. به علاوه ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای CFX چندان دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که طبق پیش بینی CFX به احتمال زیاد در پنج سال آینده به ATH جدید می رسد.

نتیجه گیری

CFX آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. با تحولات مداوم در سیستم CFX و همچنین در بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده ، ممکن است شاهد CFX به ارتفاعات جدید باشیم و آینده Conflux را تحت تاثیر مثبت قرار دهد.

پیش بینی قیمت CFX در سال 2021 تقریبا 0.84 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که CFX یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی می تواند به 2 دلار برسد.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت CFX و آینده ارز دیجیتال کانفلاکس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید