اخبار

Circle استیبل کوین مبتنی بر یورو را در بلاک چین آوالانچ راه اندازی کرد

سیرکل سال گذشته EUROC را به عنوان یک استیبل کوین تنظیم شده راه اندازی کرد، به این معنی که هر توکن به طور کامل توسط ذخایر یورو که در موسسات مالی تحت نظارت ایالات متحده نگهداری می شود پشتیبانی می شود.

ناشر استیبل کوین سیرکل یورو کوین (EUROC) را در آوالانچ راه اندازی کرده است، حرکتی که هدف آن ارائه پرداخت ها و خدمات مالی سریع تر و کارآمدتر برای توسعه دهندگان و کاربران است.

تیم Circle در اطلاعیه‌ای، گفت که راه‌اندازی بخشی از استراتژی چند زنجیره‌ای آن‌ها برای EUROC است. این تیم گفت که در دسترس بودن EUROC در آوالانچ نقدینگی آن را افزایش می‌دهد و به کاربران این امکان را می‌دهد که به همراه استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکا، USD Coin (USDC) تراکنش را به یورو انجام دهند.

ناشر استیبل کوین سال گذشته EUROC را به عنوان یک استیبل کوین تنظیم شده راه اندازی کرد که به طور کامل با ذخایر یورو پشتیبانی می شود. این بدان معنی است که هر توکن EUROC معادل یورو در موسسات مالی تحت نظارت ایالات متحده نگهداری می شود.

ژائو رجیناتو، نایب رئیس بخش محصولات Circle، گفت که راه اندازی EUROC امکان دسترسی بهتر به یورو را برای همه فراهم می کند. رجیناتو توضیح داد:

زمانی که سال گذشته برای اولین بار سکه یورو را در اتریوم معرفی کردیم، می‌خواستیم هر کسی که به اینترنت متصل است به یورو در سراسر مرزها و مناطق زمانی دسترسی داشته باشد.

بر اساس گزارش Reginatto، آوردن توکن به آوالانچ به توسعه‌دهندگان و کاربران این امکان را می‌دهد تا تجربه‌ای «به صرفه‌تر» در تراکنش‌های مالی خود داشته باشند. مجری معتقد است که این امر امکانات جدیدی را برای پرداخت ها و حواله ها ایجاد می کند.

جان ناهاس، معاون توسعه کسب‌وکار در آوا لبز، انتظار «بازخورد و استفاده عالی از یورو کوین» در بلاک چین آوالانس را دارد. به گفته ناهاس، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در حال گسترش به یک محیط چند ارزی و فرامرزی است و افزودن EUROC پذیرش را در “بخش بسیار بزرگتری از جهان” سرعت می بخشد.

در همین حال، Circle اخیرا پروتکلی را معرفی کرده است که امکان انتقال زنجیره ای USDC را بین اتریوم و آوالانچ فراهم می کند. در 26 آوریل، تیم پروتکلی را راه اندازی کرد که سکه ها را روی زنجیره فرستنده می سوزاند و سکه های جدیدی را در زنجیره گیرنده ضرب می کرد. این به شدت با پل های سنتی که به سادگی توکن ها را به قرارداد خود قفل می کنند، متفاوت است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا