اخبار

چیپوتلی (Chipotle) مبلغ 200000 دلار به صورت دوج کوین، سولانا و سایر سکه ها هدیه می دهد

چیپوتلی هدایای جدید ارزهای دیجیتال را اعلام کرد.

رستوران چیپوتلی به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی جدید خود “Buy the Dip” به ارزش 200000 دلار ارزهای رمزنگاری شده اهدا می کند.

شرکت فست فود مستقر در دنور در کلرادو از مشتریان خود خواسته است تا یک بازی را در وب سایت تبلیغاتی خود انجام دهند و هر بازیکن روزانه سه بار تلاش کند.

از روز دوشنبه، مشتریان آن می توانند تا روز شنبه به ارزش 10000 دلار بیت کوین (BTC)، 5000 دلار اتریوم (ETH)، 1250 دلار سولانا (SOL)، 3000 دلار آوالانچ (AVAX) و 3000 دلار دوج کوین (DOGE) برنده شوند. روز یکشنبه، چیپوتلی اندازه جوایز را برای جشن گرفتن روز ملی آووکادو به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به طور کلی، 650516 جایزه در بازی وجود دارد.

همه اعضای پاداش چیپوتلی می‌توانند در تاریخ 31 جولای 1 سنت guac یا queso blanco دریافت کنند.

جوایز ارزهای دیجیتال به حساب‌های کوین بیس کاربران تایید شده واریز می‌شود.

این کمپین تبلیغاتی پس از آن انجام شد که چیپوتلی در اوایل ژوئن شروع به پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال از طریق Flexa کرد، یک شبکه پرداخت دیجیتال که به طور خودکار ارزهای دیجیتال را به پول فیات تبدیل می‌کند. کسانی که با کمک یک برنامه مجهز به Flexa پرداخت کردند، در مدت یک ماه از 10 درصد تخفیف برخوردار شدند.

همانطور که بیگ اینکام گزارش داد، چیپوتلی در ابتدا با کمپین تبلیغاتی “Burritos یا Bitcoin” که در ماه مارس گذشته به مناسبت روز ملی Burrito (یک تعطیلات ساختگی) برگزار شد، رسما به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شد. این کمپین با مشارکت استفان توماس، مدیر ارشد فناوری سابق ریپل سازماندهی شد. از کاربران خواسته شد تا یک کد شش رقمی را حدس بزنند تا بتوانند تا 100000 دلار بیت کوین برنده شوند. توماس معروف است که عبارت اصلی را به ثروت عظیم بیت کوین خود از دست داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا