اخبار

وام‌دهی همتا به همتا (P2P) کاردانو در آفریقا با مجموعه وام‌های پرداخت شده رو به رشد است

چارلز هاسکینسون برنامه های این شرکت را برای معرفی وام های همتا به همتا (P2P) در سراسر آفریقا فاش کرد.

جان اوکانر ، مدیر عملیات آفریقایی IOHK، اخبار مربوط به اولین مجموعه وام‌های پرداخت شده به شرکت‌های کوچک و متوسط ​​کنیا را در آخر هفته به اشتراک می‌گذارد و پتانسیل دریافتی RealFi کاردانو را برجسته می‌کند.

RealFi کاردانو، مانند DeFi، با هدف ایجاد یک اکوسیستم محصول و فناوری است که اصطکاک بین نقدینگی ارز دیجیتال و فرصت‌های اقتصادی دنیای واقعی را کاهش می‌دهد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، فاش کرد که این شرکت قصد دارد امسال وام‌دهی همتا به همتا (P2P) را در سراسر آفریقا معرفی کند و از کنیا شروع شود. او معتقد است که این بخشی از تلاش برای از بین بردن شکاف بین کشورهای صنعتی و در حال توسعه است.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در جریان پخش زنده YouTube از خانه خود در کلرادو در اواخر دسامبر 2021، در مورد مضرات مالی غیرمتمرکز صحبت کرد و خاطرنشان کرد که بسیاری از کاربران به شدت از کیفیت تولید پایین برنامه‌های کاربردی در اکوسیستم DeFi ناامید شده‌اند.

او همچنین به آرزوهای کاردانو برای “ساخت یک سیستم عامل مالی” در سال 2022 اشاره کرد که خدمات DeFi را به آفریقایی ها ارائه می دهد، زیرا بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال حاضر فاقد شمول مالی هستند. وی خاطرنشان کرد که آفریقا همیشه در اولویت کاردانو بوده و این پروژه قصد دارد نفوذ خود را در منطقه گسترش دهد.

او گفت: “هدف من برای نیمه دوم سال 2022 این است که بفهمم چگونه همه قطعات را کنار هم بگذارم تا یک تراکنش مالی خرد در کاردانو به پایان برسد.”

“به طوری که یک شخص واقعی در کنیا یا جایی با هویت و امتیاز اعتباری مبتنی بر بلاک چین، استیبل کوین در طرف دیگر، کاردانو راه آهن تسویه حساب است. همتا به همتا، شخص به فرد، روی دکمه کلیک کنید، وام مدیر عامل IOHK گفت.

در سال 2021، کاردانو شراکت‌های عمده‌ای را در آفریقا امضا کرد، مانند یکی با وزارت آموزش اتیوپی برای ایجاد یک سیستم ثبت دستاوردهای ملی و دیگری با World Mobile در تانزانیا برای امکان دسترسی به خدمات آنلاین ضروری از طریق بلاک چین.

در یک پست وبلاگی ، شرکت مادر کاردانو، IOHK، این مشارکت‌ها را به عنوان یک “صفحه راه اندازی” برای هدف کاردانو برای ساخت RealFi توصیف کرد. کلمه “realFi” توسط IOHK به عنوان مالی واقعی تعریف شد که بر افرادی متمرکز است که واقعاً به راه های جدیدی برای دسترسی به امور مالی نیاز دارند و ارزش واقعی را که اغلب از DeFi وجود ندارد تولید می کند و همچنین قصد دارد بازدهی جذاب برای دارندگان ارزهای دیجیتال و همچنین ارزان تر ارائه دهد. کالاهای اعتباری/مالی برای افراد واقعی.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا