اخبار

کاردانو (ADA) با کمترین کارمزد به پرکاربردترین بلاک چین تبدیل می شود

علاقه مندان به کاردانو (ADA) آماری را به اشتراک گذاشتند که بلاک چین بیت کوین (BTC) را از نظر حجم تراکنش تحت الشعاع قرار داد.

با افزایش فعالیت در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز کاردانو (ADA)، حجم کل معاملات ثبت شده در آن به بالاترین حد خود رسید.

حجم تراکنش روزانه کاردانو (ADA) به اوج های جدیدی رسیده

یکی از علاقه مندان ناشناس کاردانو (ADA) که توسط Haskellion@ در توییتر می رود، آماری را از ترمینال Messari به اشتراک گذاشته است. حجم خالص تراکنش های انجام شده توسط این یا آن بلاک چین در 24 ساعت گذشته و کل هزینه های جمع آوری شده را نشان می دهد.

منبع: توییتر

بر اساس داده‌های مساری، کاردانو (ADA) بیت کوین (BTC) را با حجم تراکنش دلار در 24 ساعت تحت الشعاع قرار داد. Cardanians معادل 33.45 میلیارد دلار در حالی که Bitcoiners 33.27 میلیارد دلار ارسال کردند.

در همان زمان، شبکه بیت کوین (BTC) 23 برابر بیشتر از کاردانو (ADA) کارمزد ایجاد کرد: برای بیت کوین، این معیار به 860,000 دلار رسید، در حالی که برای Cardano (ADA) به 38,000 دلار می رسد.

برای ارائه زمینه، رقیب اصلی کاردانو در فضای قراردادهای هوشمند، اتریوم (ETH)، در 24 ساعت گذشته 14.7 میلیون دلار هزینه از مشتریان خود دریافت کرد.

Cardano-Ergo DEX در آستانه راه اندازی شبکه اصلی است

به احتمال زیاد، این افزایش را می توان به جریان نقدینگی به اکوسیستم پروتکل های مالی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو (DeFi) نسبت داد.

DEX کاردانو، AdaSwap، اکنون توسط بازیگر اسرائیلی، گال گدوت، یک سوپراستار سینمای جهان برنده جایزه، تایید شده است.

یکی دیگر از پروتکل های DeFi مبتنی بر کاردانو، ErgoDEX – که قرار است بین بلاک چین های کاردانو (ADA) و Ergo پل کند – به انتشار شبکه اصلی نزدیک تر می شود.

منبع: توییتر

تیم آن پیش‌نمایش مخفیانه‌ای را به اشتراک گذاشته است: ErgoDEX قرار است عملکردهای تبادل غیرمتمرکز، ماژول تامین نقدینگی (LP) و سایر ابزارهای خاص DeFi داشته باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید