اخبار

شرکت امنیتی بلاک چین 50 توکن کلاهبرداری بالقوه را شناسایی کرد که ممکن است هر لحظه از بین بروند

شرکت امنیتی بلاک چین پیشرو در صنعت فهرستی از توکن های بالقوه خطرناک را به اشتراک می گذارد.

شرکت امنیتی پیشرو در صنعت بلاک چین PeckShield لیستی از توکن های بالقوه خطرناک را برای سرمایه گذاران بایننس اسمارت چین منتشر کرده است . به گفته کارشناسان امنیت بلاک چین، توکن های ذکر شده دارای آسیب پذیری های متعددی هستند که ممکن است بر سرمایه سرمایه گذاران تأثیر بگذارد. برای مشاهده این لیست کلیک کنید.

برخی از توکن‌های این فهرست از سهام شرکت‌های معروفی مانند آمازون تقلید می‌کنند یا به نام شخصیت‌های عمومی مانند چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده نام‌گذاری شده‌اند. برخی از پروژه‌ها تصمیم گرفته‌اند به محبوبیت فزاینده توکن‌های با مضمون Doge مانند Floki ملحق شوند و دو قرارداد در لیست با نام تجاری Floki کار می‌کنند.

کلاهبرداران چگونه می توانند وجوه کاربران را سرقت کنند؟

با توسعه بیشتر صنعت DeFi ، کلاهبرداران شروع به استفاده از بی احتیاطی برخی از کاربران برای سرقت توکن ها یا سکه های آنها با تغییر کدهای مختلف در قراردادهای هوشمند استاندارد – در نگاه اول – کرده اند که به آنها امکان دسترسی به کیف پول ها، تراکنش ها را می دهد. یا همه چیز به طور همزمان.

همانطور که PeckShield اشاره می‌کند، یکی از محبوب‌ترین راه‌های سرقت وجوه، یک قطعه کد است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تعداد نامحدودی توکن برش دهند. با اجرای دستوری از یک آدرس پیدایش، توسعه‌دهندگان تعداد زیادی توکن را آزاد کرده و برای خود ارسال می‌کنند و سپس آنها را در صرافی‌های غیرمتمرکز می‌فروشند.

دو گزینه دیگر که توسط شرکت امنیتی ذکر شده است، مانند محدودیت فروش توکن و قرار گرفتن در لیست سیاه، نمی توانند مستقیماً برای سرقت وجوه افراد مورد استفاده قرار گیرند، اما در عین حال، ممکن است بر تجربه کاربران با توکن تأثیر بگذارند، به خصوص کسانی که تعداد زیادی توکن دارند و مایل به کسب سود در بازار هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید