اخبار

هدف معامله گران بیت کوین 17000 دلاری است، به چه دلیل؟

بر اساس اوردر سفارش در صرافی کوین بیس ، معامله گران و سرمایه گذاران بیت کوین محدوده قیمتی 17000 دلاری را هدف قرار داده اند زیرا اولین ارز دیجیتال قبلاً پایین ترین قیمت را در دو سال اخیر آزمایش کرده است.

آخرین باری که شاهد چنین شیب سمت پیشنهادی در اوردر سفارش بودیم به مارس 2020 برمی گردد، زمانی که بیت کوین پس از افزایش قیمت در سال 2017 به پایین ترین حد خود رسید که باعث وحشت در بازار شد و عدم تعادل زیادی بین پیشنهاد و درخواست ایجاد کرد.

چنین عدم تعادل بزرگی لزوماً برای بازار نزولی نیست و حجم خرید زیاد در اطراف یک قیمت چیزی جز تشکیل سطح پشتیبانی اوردر سفارش نمی‌کند و قیمت را به یک سطح نمی‌برد.

این به ما چه می گوید؟

توزیع سفارشات در بازار یک ابزار عالی برای تعیین احساسات فعلی سرمایه گذاران خرد است و قیمت خرید مورد نظر آنها را منعکس می کند. در این مورد، ما به وضوح می‌توانیم ببینیم که اکثر فعالان بازار به دنبال سقوط دیگر بیت کوین در آینده قابل پیش‌بینی هستند.

فقدان وضعیت مثبت در بازار عمدتاً حدس و گمان است و بیت کوین و رویدادهای پیرامون آن هیچ دلیلی را نشان نداده اند که ما را به این باور برساند که اولین ارز دیجیتال به زیر 20000 دلار سقوط خواهد کرد، به خصوص پس از اجرای موفقیت آمیز چند هفته اخیر. .

در حال حاضر، اولین ارز دیجیتال در کانال صعودی حرکت می کند که در هفته های گذشته نتوانسته آن را بشکند. متأسفانه بیت کوین نیز نتوانست از محدوده قیمتی 24000 دلار عبور کند و به مرز پایین کانال بازگردد.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 23811 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته حدود 2 درصد از ارزش خود را از دست می دهد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا