اخبار

رکود عرضه بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است

رکود عرضه بیت کوین، اندازه گیری مدت زمان بیکار ماندن بیت کوین در کیف پول ها، به بالاترین حد خود رسیده است، که نشان می دهد درصد قابل توجهی از سرمایه گذاران بیت کوین در حال اتخاذ استراتژی سرمایه گذاری بلندمدت هستند.

بر اساس آخرین داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای گلس نود، رکود عرضه بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است.

توییت اخیر این شرکت نشان می دهد که تقریباً 40.083 درصد از کل عرضه بیت کوین برای بیش از سه سال غیرفعال بوده است که یک رکورد جدید در تاریخ ارزهای دیجیتال پیشرو است.

این نشان می دهد که بخش قابل توجهی از دارندگان بیت کوین علی رغم نوسانات شدید قیمت که مشخصه بازار بیت کوین است، دارایی های خود را جابه جا نکرده اند.

خواب عرضه به معیار مدت زمان ماندن بیت کوین در کیف پول بدون جابجایی یا معامله اشاره دارد. هر چه مدت زمان طولانی تر باشد، خواب عرضه بیشتر است.

این معیار اغلب برای سنجش رفتار و احساسات سرمایه گذاران استفاده می شود. خواب زیاد معمولاً نشان‌دهنده یک رفتار هولینگ است که در آن دارندگان بیت‌کوین یا «هدلرها» با اطمینان دارایی‌های خود را علی‌رغم نوسانات بازار نگهداری می‌کنند و پیش‌بینی افزایش قیمت درازمدت دارند.

ظهور کل کوین: ۱ میلیون آدرس اکنون کل بیت کوین را در اختیار دارند

یکی دیگر از پیشرفت‌های شگفت‌انگیز در جامعه بیت‌کوین، افزایش تعداد «کل‌کوین‌ها» است – آدرس‌های بیت‌کوین که حداقل یک بیت‌کوین کامل (BTC) را در خود جای داده‌اند. طبق توییت رافائل شولتز کرافت، یکی از بنیانگذاران گلس‌نود، تعداد این آدرس‌ها اکنون به نقطه عطف 1 میلیون رسیده است. این روند نشان می‌دهد که تعداد فزاینده‌ای از افراد یا نهادها در حال انباشت بیت کوین هستند، با وجود قیمت بالای آن.

مالکیت کل بیت کوین به عنوان یک دستاورد مهم در جامعه ارزهای دیجیتال تلقی می شود. از آنجایی که مجموع عرضه بیت کوین به 21 میلیون محدود شده است، داشتن یک سکه کامل به معنای در اختیار داشتن کسری قابل توجهی از یک دارایی محدود است.

این مفهوم کمبود، جذابیت داشتن یک بیت کوین کامل را افزایش می دهد و آن را به یک نماد وضعیت در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تبدیل می کند. علاوه بر این، با افزایش قیمت بیت‌کوین در طول سال‌ها، داشتن یک بیت‌کوین کامل برای بسیاری از نظر مالی غیرقابل دسترس است و اهمیت این نقطه عطف را بیشتر نشان می‌دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا