اخبار

افزایش قیمت یک روزه بیت کوین به میلیاردها دلار ورودی USDC مرتبط است

طرفداران بیت کوین آن را شروع یک روند صعودی دیگر نامیدند، در حالی که تعدادی دیگر از تحلیلگران معتقدند که این یک تله خرس است.

بیت کوین در 16 فوریه به بالاترین سطح شش ماهه 24800 دلار رسید و افزایش دو رقمی 15 درصدی را ثبت کرد.

افزایش یک روزه قیمت بیت کوین بسیاری را غافلگیر کرد، زیرا فوریه از نظر تاریخی برای ارزهای دیجیتال برتر نزولی بوده است. قیمت بیت کوین در یک روز 1820 دلار افزایش یافت و آن را به بزرگترین روز سبز برای ارزهای دیجیتال برتر در شش ماه گذشته تبدیل کرد.

نمودار قیمت بیت کوین یک روزه منبع: TradingView

بسیاری از مردم افزایش قیمت بیت کوین را به عوامل متعددی از جمله افزایش ارزش دلار و کاهش تورم نسبت می دهند. داده های آن چین نشان می دهد که حرکت قیمت فعلی را می توان به یک صندوق مرموز ردیابی کرد که در 10 فوریه شروع به ریختن پول به بازار ارزهای دیجیتال کرد.

بر اساس داده های Lookonchain، نزدیک به 1.6 میلیارد دلار سرمایه نهادی در طول شش روز گذشته به بازار ارزهای دیجیتال سرازیر شده است. بیشتر 1.6 میلیارد دلار از طریق استیبل کوین ها به ویژه کوین USD صادر شده توسط Circle سرازیر شد. صاحب صندوق ابتدا USDC خود را از Circle برداشت و سپس آن را به صرافی های مختلف ارسال کرد.

سه کیف پول قابل توجه وجود داشت که وجوه آنها از Circle به صرافی های مختلف ردیابی می شد. اول، یک آدرس کیف پول که با “0x308F” شروع می شود، 155 میلیون USDC را از Circle برداشت و از 10 فوریه به صرافی ها منتقل کرد. آدرس کیف دوم که با “0xad6e” شروع می شود، 397 میلیون USDC را از Circle برداشت و به صرافی های مختلف ارسال کرد، و سومی. کیف پولی که با “0x3356” شروع می شد، 953.6 میلیون USDC را از Circle برداشت و تقریباً در همان زمان به صرافی ها منتقل شد.

کیف پول ها وجوه را از Circle به صرافی ها منتقل می کنند. منبع: Lookonchain

افزایش قیمت بیت کوین تنها چند روز پس از آن رخ می دهد که برترین ارز رمزنگاری شده اولین بار هفتگی خود را به ثمر رساند . زمانی که میانگین متحرک کوتاه مدت دارایی، معمولاً 50 روزه، از میانگین متحرک بلندمدت آن، معمولاً 200 روزه، عبور می کند، تلاقی مرگ در نمودار ظاهر می شود. علیرغم ماهیت نزولی این الگو، تلاقی مرگ با بازده کوتاه مدت بالاتر از متوسط ​​در سال های اخیر دنبال شده است.

جامعه کریپتو واکنش متفاوتی نشان داد و طرفداران بیت کوین آن را شروع یک روند صعودی دیگر نامیدند . سامسون مو در مورد افزایش قیمت اظهار داشت: “قیمت BTC هنوز زیر 200 WMA است که 25 هزار است. معامله بیت کوین زیر 200 WMA یک ناهنجاری است. در هر یک از چرخه های اصلی بازار، قیمت بیت کوین از نظر تاریخی در حدود میانگین متحرک 200 هفته ای پایین می آید. برخی دیگر افزایش قیمت اخیر را یک تله خرس خواندند و در عین حال هشدار دادند که بازیکنان بزرگ در حال پول نقد هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا