اخبار

بیت کوین و شیبا اینو در هزاران دستگاه فروش خودکار در آمریکای شمالی از طریق PayRange پذیرفته شد

شرکت PayRange واقع در شمال غربی اقیانوس آرام، دارای شبکه ای است که بیش از 500000 دستگاه فروش خودکار تشکیل شده است.

شرکت PayRange یک راه حل پرداخت موبایلی که امکان پرداخت از طریق دستگاه های فروش خودکار را فراهم می کند، قابلیت پذیرش ارزهای دیجیتال را اضافه کرده است. جدا از ارزهای رمزنگاری شده، اپلیکیشن پرداخت موبایلی برای خرده‌فروشی‌های خودکار نیز امکان پذیرش صدها کارت هدیه فروشگاهی مانند Starbucks، Walmart، Home Depot، Lowes و Apple را اضافه کرده است.

PayRange، یک شرکت واقع در شمال غربی اقیانوس آرام، دارای شبکه‌ای است که متشکل از بیش از 500000 دستگاه فروش خودکار در 350 شهر و شهرستان در آمریکای شمالی و همچنین میلیون‌ها کاربر است.

برای پرداخت با ارز دیجیتال، کاربران می‌توانند وارد حساب Coinbase خود در اپلیکیشن PayRange شوند و تراکنش‌های خود را با بیت‌کوین، اتریوم، شیبا اینو و غیره تامین کنند.

در نوامبر 2021، کوین بیس اعلام کرد که ارز رمزنگاری شده شیبا اینو را در اختیار ساکنان نیویورک قرار می دهد که اکنون می توانند SHIB را در کوین بیس معامله، خرید، فروش و ذخیره کنند. مشتریان کوین بیس همچنین می توانند SHIB را در اکثر مناطق پشتیبانی شده توسط کوین بیس معامله، ارسال، دریافت یا ذخیره کنند.

پذیرش ارزهای دیجیتال در حال افزایش است

یک نظرسنجی جدید توسط صرافی کریپتو جمینی، شتاب قوی پذیرش کریپتو را نشان می‌دهد زیرا تقریباً 50 درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال سال گذشته به بازار پیوستند. جمینی 20 کشور از آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و منطقه آسیا و اقیانوسیه را مورد بررسی قرار داده است. تقریباً نیمی از مالکان فعلی رمزارز در ایالات متحده (44٪)، آمریکای لاتین (46٪) و آسیا و اقیانوسیه (45٪) برای اولین بار در سال 2021 کریپتو خریداری کردند.

شیبا اینو، دوج .کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، بیت کوین پیچیده (WBTC) و پنج استیبل کوین ثابت شده با دلار آمریکا پوشش داده شد. BUSD، DAI، GUSD، USDC و USDP) که توسط BitPay پشتیبانی می‌شوند، اکنون توسط meatmeCA مستقر در ونکوور به عنوان پرداخت پذیرفته می‌شوند.

بیت پی به طور رسمی در اواخر سال 2021 شروع به پشتیبانی از Shiba Inu Coin کرد، که اجازه می داد SHIB را در صدها تاجر BitPay که در آن Shiba Inu پذیرفته می شود، خرج کنید.

SlingTV، American Cancer Society، Newegg، Menufy، Carolina Hurricanes و Twitch از جمله شرکت‌های بزرگی هستند که در حال حاضر SHIB را از طریق BitPay می‌پذیرند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید