اخبار

دشواری شبکه بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی 29.794T رسید

در حالی که ماینرهای بیت کوین به دنبال 2 میلیون بیت کوین آخر در گردش هستند، شبکه کلی برای دستیابی به انعطاف پذیری بیشتر در برابر آسیب پذیری ها موقعیت خوبی دارد.

شبکه بیت‌کوین ( BTC ) با اطمینان از موقعیت خود به عنوان مقاوم‌ترین شبکه بلاک چین در برابر حملات، برای دومین بار در ماه آوریل برای دومین بار در ماه آوریل سختی شبکه بی‌سابقه جدیدی را ثبت کرد – از بالاترین رکورد قبلی خود که 28.587 تریلیون بود به 29.794 تریلیون رسید. .

دشواری شبکه بیشتر نیاز به قدرت محاسباتی بیشتری برای استخراج موفقیت آمیز یک بلوک BTC دارد، که از تسلط بازیگران بد شبکه و دستکاری تراکنش ها، که به عنوان دوبل خرج کردن نیز شناخته می شود، جلوگیری می کند.

همانطور که توسط داده های blockchain.com نشان می دهد، دشواری شبکه بیت کوین از اول آگوست 2021 تقریباً یک روند صعودی یک ساله داشته است. قبل از آن، بین ماه مه و ژوئیه 2021، یک جدول زمانی بود که دشواری شبکه BTC تقریباً 45.5٪ از 25.046 تریلیون به 25.046 تریلیون کاهش یافت. 13.673 تریلیون – در آن زمان نگرانی های لحظه ای را در مورد آسیب پذیری شبکه ایجاد کرد.

سختی شبکه بیت کوین منبع: Blockchain.com

با تقویت بیشتر انعطاف پذیری بیت کوین در برابر حملات 51 درصدی، در 28 آوریل، نرخ هش شبکه بیت کوین نیز یک ATH جدید 258 EH/s ثبت کرد. همانطور که در زیر نشان داده شده است، نرخ هش شبکه تا پایان ماه به 220 EH/s کاهش یافت و هیچ تاثیر منفی قابل مشاهده ای بر مشکل شبکه BTC نداشت.

نرخ هش کل بیت کوین منبع: Blockchain.com

ماه آوریل همچنین شاهد یکی از کمترین هزینه های میانگین تراکنش در شبکه بیت کوین بود – هزینه های مربوط به انتقال بیت کوین. برای اولین بار در دو سال گذشته، در 18 آوریل، میانگین کارمزد تراکنش BTC به 1.039 دلار کاهش یافت که در آوریل 2021 در بالاترین میزان خود، 62.788 دلار بود .

در حالی که ماینرهای بیت کوین همچنان به دنبال 2 میلیون بیت کوین آخر در گردش هستند، شبکه در موقعیت خوبی قرار دارد تا با توجه به امنیت و قیمت کلی، به بالاترین سطح جدیدتری دست یابد.

تحقیقات جدید تصویری خوش بینانه را در مورد بیت کوین ترسیم می کند، و بر قدرت دارندگانی که امیدوارند به بالاترین حد خود در تمام دوران امیدوارند، تاکید کند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، اندیکاتورهای روی زنجیره به دلیل کمبود دارندگان کوتاه مدت (STHs) حرکت صعودی را نشان می دهند، همانطور که توسط تحلیلگر محبوب “Root” اشاره شده است:

از آنجایی که ما به قیمت‌های بالاتر از 100 هزار نفر که خیلی‌ها انتظار داشتند، نرسیدیم، هنوز هم بسیاری معتقدند که این اتفاق در نهایت رخ خواهد داد و بنابراین ممکن است روی سکه‌های خود باقی بمانند.»

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا