اخبار

استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) قدیمی ترین منبع انرژی تجدیدپذیر در آمریکا را نجات دادند

استخراج بیت کوین (BTC) جان جدیدی به نیروگاه برق آبی Mechanicville تزریق کرد و آن را از تعطیلی نجات داد.

در حالی که بیت کوین و استخراج هش آن به طور گسترده به دلیل آسیب ادعایی به محیط زیست مورد انتقاد قرار می گیرند، بزرگترین ارز دیجیتال حداقل یک بار یک منبع انرژی تجدید پذیر برجسته را نجات داده است.

بیت کوین (BTC) نیروگاه برق آبی Mechanicville را نجات داد (تحلیل 1897!)

در سال 2021، ماینرهای بیت کوین برای اولین بار تصمیم گرفتند تجهیزات فنی نیروگاه هیدروالکتریک Mechanicville، یکی از قدیمی ترین نیروگاه های این نوع در سطح جهان و قدیمی ترین کارخانه در ایالات متحده را بازسازی کنند.

طبق پروژه Global Energy Monitor، این نیروگاه در سال 1897 توسط شرکت انتقال انرژی رودخانه هادسون ساخته و راه اندازی شد. ساختمان اصلی آن برای پیوستن به فهرست ملی اماکن تاریخی ایالات متحده نامزد شد.

با این حال، این نیروگاه 4 مگاواتی نزدیک بود که از رده خارج شود. اما یک سال پیش، اپراتور آن، Albany Engineering Corporation، تصمیم گرفت تجارت خود را به استخراج بیت کوین (BTC) تغییر دهد.

طبق اظهارات جیم بشا، مدیر عامل AEC، تمام تجهیزات استخراج بیت کوین (BTC) نصب شده در کارخانه دست دوم خریداری شده است.

سودآوری 200 درصد افزایش یافت

لازم به ذکر است که نیروگاه برق آبی Mechanicville به مرکز استخراج بیت کوین (BTC) در بحبوحه مهاجرت گسترده ماینرها از چین که توسط شکار جادوگران ضد کریپتو آغاز شد، تبدیل شد.

همانطور که بیگ اینکام گزارش داد، در سه ماهه دوم سال 2021، مقامات چینی ماینرهای بیت کوین (BTC) را سرکوب کردند: اکثر آنها تجهیزات خود را به خارج از کشور منتقل کردند. ایالات متحده قزاقستان، پاکستان و برخی از مقاصد عجیب و غریب را به عنوان مقاصد برتر برای آن معدنچیان فهرست کرده است.

پس از راه اندازی استخراج بیت کوین (BTC)، عملیات این کارخانه بر اساس برآوردهای مدیریت آن، 3 برابر سودآورتر از قبل از سال 2021 شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا