اخبار

بیت کوین رویای آمریکایی است: مایکل سایلور از مایکرو استراتژی

طرفدار معروف بیت کوین (BTC) توضیح داد که چرا این اولین ارز دیجیتال برتر از طلا است.

مایکل سایلور، کارآفرین دیجیتال، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران مایکرو استراتژی، شرکت شاخص سرخوشی بیت‌کوین (BTC) شرکت‌ها، با اعضای باشگاه اقتصادی نیویورک صحبت کرد و سعی کرد پاسخ دهد که چرا اقتصاددانان در مورد بیت کوین کوین اشتباه می‌کنند.

بیت کوین، رویای آمریکایی فضای مجازی

بر اساس مقاله بلومبرگ کریپتو، آقای سایلور در جلسه باشگاه اقتصادی نیویورک با دانشمندان بزرگ اقتصادی در بحث شرکت کرد.

منبع: توییتر

او به یاد می آورد که شرکتش با “مرگ سریع” (در اثر تغییر سریع فناوری) و “مرگ آهسته” (به دلیل افزایش گسترده عرضه پول) روبرو بود. اما پس از آن، سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) به عنوان روشی جدید برای محافظت در برابر تورم و نوسانات بازار انتخاب شد.

به طور معمول، این نقش به طلا (XAU) نسبت داده می شد، اما، آقای سیلر اضافه می کند، شما نمی توانید آن را توسعه دهید و آن را اجاره کنید. به همین دلیل است که املاک و مستغلات گران قیمت پوششی بهتر از طلا (XAU) هستند.

با این حال، در دوره‌های تنش سیاسی، املاک و مستغلات همه دسته‌ها در کوتاه‌مدت غیرقابل نقد می‌شوند – و اینجاست که بیت کوین (BTC) وارد بازی می‌شود:

اگر ملک شما در خارج از کشور شما امن نیست و در کشور شما امن نیست، کجا می توانید بروید؟ جواب فضای مجازی است. بیت کوین رویای آمریکایی است

وقتی MicroStrategy خرید می کند

مایکرواستراتژی معامله شده توسط Nasdaq بزرگترین دارنده شرکتی بیت کوین (BTC) است: در حال حاضر مالک 125051 بیت کوین (BTC) یا 0.595٪ از عرضه کل آن است.

آخرین خرید آن در 1 فوریه 2022 انجام شد. این شرکت 25 میلیون دلار دیگر به طلای دیجیتال اختصاص داد. تا زمان انتشار، این شرکت بیت کوین (BTC) را با 30 درصد سود نگه می دارد. همچنین باید توجه داشت که ذخیره بیت کوین آن بزرگتر از ارزش بازار است.

در کل، شرکت ها مسئول 1,492,780 بیت کوین (BTC) یا 7.1 درصد از عرضه آن هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا