اخبار ارزهای دیجیتال

بیت کوین فضایی برای کاهش به 12500 دلار دارد: Fundstrat

پس از سقوط بیت کوین به زیر 20000 دلار، کارشناس Fundstrat معتقد است سقوط بسیار عمیق تر را نمی توان رد کرد.

اوایل امروز، ارز دیجیتال پرچمدار جهانی بیت کوین به زیر سطح 20000 دلار سقوط کرد اما سپس کمی بالاتر از آن بهبود یافت و اکنون در تلاش برای حفظ در این منطقه قیمتی است.

با این حال، یک استراتژیست در Fundstrat Global Advisers بر این باور است که «بیت کوین جای افت بیشتری دارد».

بیت کوین ممکن است تا 12500 دلار کاهش یابد

بر اساس گزارش بلومبرگ ، استراتژیست فنی در Fundstrat مارک نیوتن بر این باور است که احتمالاً قبل از اینکه بیت کوین به پایین دست پیدا کند، یک “شستشو” نهایی برای بیت کوین وجود دارد. به گفته این کارشناس، در حال حاضر، فضایی برای کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از 13000 تا 12500 دلار وجود دارد و این به “مکانی عالی برای خریداران میان‌مدت برای اضافه کردن سود طولانی تبدیل خواهد شد.”

اوایل امروز، بیت کوین حدود 1.8 درصد از دست داد، زمانی که به زیر سطح 20000 دلار سقوط کرد. شاخص MVIS CryptoCompare Digital Assets 100 نیز نزدیک به 4 درصد کاهش یافت. این شاخص بزرگترین صد ارز دیجیتال موجود در بازار را با معیارهای مختلف اندازه گیری می کند.

پیتر شیف: «احتمالاً نهنگ ها همچنان بیت کوین می فروشند»

در 28 ژوئن، پیتر شیف، منتقد بدنام بیت کوین، بنیانگذار SchiffGold، این فرض را در توییتر منتشر کرد که نهنگ ها در حال حاضر بیت کوین می فروشند.

او همچنین اظهار داشت که اخیراً موفق شده اند بیت کوین را بالای 21000 دلار پمپاژ کنند تا “ملک های بیشتری را جذب کنند” تا بعداً این نهنگ ها بتوانند بیت کوین بیشتری بفروشند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا