اخبار

بیت کوین، اتریوم، سولانا، ترا، شیبا چگونه سال نوع را شروع می‌کنند

ده ارز دیجیتال برتر سال 2022 را از پایین تر از ارزش بازار آغاز کرده اند. این روند باعث کاهش آلت کوین ها نیز شده است.

در حالی که برخی می گویند که اصلاح قیمت بسیار دیر شده است، برخی دیگر آن را به عنوان بخشی از نوسانات بازار طبیعی می دانند . خبرهای خوبی از سوی توسعه‌دهندگان پالیگان و شیبا اینو می‌آید که نشان می‌دهد سال 2022 ممکن است آنقدر بد نباشد که شروع شده است.

بیت کوین و اتریوم کجا هستند؟

بیت کوین و اتریوم چهره های بازار ارزهای دیجیتال هستند. بیت کوین آن را با اتریوم اداره می کند که انتظار می رود در آینده نزدیک از بیت کوین پیشی بگیرد.

هر دو در حال حاضر روی روندی هستند که برای سرمایه گذاران خوب نیست. بیت کوین با کاهش 1 درصدی به ارزش بازار حدود 47000 دلار رسیده است. در هفت روز گذشته روند کاهشی داشته است.

بر اساس داده های موجود، ارزش بازار بیت کوین در هفته گذشته تقریباً 7 درصد کاهش یافته است.

بیت کوین در کریسمس با یکی از بالاترین ارزش های خود یعنی 52050 دلار معامله می شد. بسیاری از سرمایه گذاران انتظار داشتند که بیت کوین سال 2021 را با یک نقطه مثبت ببندد و امیدوارم سال 2022 را در سمت بالاتر آغاز کند.

چیزی که هنوز سرمایه‌گذاران را راضی نگه می‌دارد، مقایسه با ابتدای سال 2021 است. در آن زمان، بیت‌کوین ارزش بازاری 32780 دلاری داشت.

انتظار می رود اتریوم روزی از بیت کوین عبور کند، اما در حال حاضر، روندی مشابه روند رقیب خود را دنبال می کند.

ارزش بازار اتریوم نتوانست از مرز 4120 دلار عبور کند زیرا در هفت روز گذشته با نرخ حدود 7 درصد کاهش یافت.

با این حال، بر خلاف سقوط بیت کوین، اتریوم شاهد افزایش جزئی در ارزش خود بود. این افزایش، زمانی که بر حسب درصد در نظر گرفته شود، در ابتدای سال 2022 به حدود 1.71 درصد می رسد.

آلت کوین ها چطور؟

هر چیزی که بتوان از آن به عنوان جایگزینی برای بیت کوین و اتریوم استفاده کرد، در دسته آلت کوین ها قرار می گیرد.

مانند دو ارز دیجیتال اصلی، آلتکوین ها نیز در ابتدای سال 2022 روند کندی را پشت سر گذاشتند.

Solana و Polygon همان درصد کاهش بیش از 10٪ را به ثبت رساندند در حالی که Terra، DGE و SHIB به ترتیب 9٪، 9٪ و 13٪ کاهش را ثبت کردند.

به گفته کارشناسان، اصلاح قیمت به دلیل تعدیل قیمت ارزهای دیجیتال طولانی بود. در هر صورت، این کاهش فرصتی را برای مخترعان علاقه‌مند ایجاد کرده است تا ارز رمزنگاری شده مورد علاقه خود را به دست آورند.

خبرهای خوب از Polygon و Shiba Inu می آید. توسعه دهندگان Polygon شبکه را تعمیر کرده اند، در حالی که توسعه دهندگان Shiba Inu ایجاد DoggyDAO را اعلام کردند.

شروع سال در انتهای پایین نشان دهنده این نیست که بقیه سال مشابه خواهد بود. رمزارزها در سراسر جهان شروع به شناسایی می کنند. هر چه میزان پذیرش بیشتر باشد، شانس بیشتری برای تثبیت ارزش بازار با نرخ نسبتاً بالایی خواهد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید