اخبار ارزهای دیجیتال

بیت کوین سودهای خود را پس می‌دهد زیرا فدرال رزرو برای گاوها ۷۰ هزار دلار هزینه دارد

با بازگشت قیمت بیت کوین به موقعیت قبل از CPI، قیمت بیت کوین دوباره سقوط می شود.

در حالی که بازارها برای دور بعدی داده های تورم ایالات متحده آماده می شوند، بیت کوین در روز 13 ژوئن به رشد روز قبل بازگشت.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: تریدینگ ویو

بیت کوین نمی تواند CPI را با کاهش 70000 دلار بالا نگه دارد

داده‌های تریدینگ ویو نشان می‌دهند که مسیر قیمت بیت‌کوین پس از بسته شدن روزانه پس از اینکه بیت کوین/دلار آمریکا برای مدت کوتاهی به 70000 دلار رسید، معکوس شده است.

روت بعدی پایین‌ترین قیمت ۶۶۹۸۳ دلاری را در بیت استمپ ایجاد کرد و بیت کوین در زمان نوشتن مقاله حدود ۱.۳ درصد در روز کاهش یافت.

هیجان به لطف خوانش های پایین تر از حد انتظار از شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایجاد شده بود، در حالی که نشست فدرال رزرو در مورد نرخ بهره سیاست را به طور قابل پیش بینی محدود نگه داشت.

با این حال، به نظر می‌رسد که اظهارنظر همراه رئیس جروم پاول، دارایی‌های ریسک را ترسانده است، زیرا او تکرار کرد که کاهش نرخ بهره زودتر از دیرتر هنوز مورد بحث قرار نگرفته است.

“ما فکر می کنیم سیاست محدود کننده است. و ما در نهایت فکر می‌کنیم که اگر سیاست‌ها را فقط در یک سطح محدودکننده تنظیم کنید ، در نهایت شاهد تضعیف واقعی در اقتصاد خواهید بود.»

بنابراین، همیشه این فکر بوده است که، می دانید، از زمانی که نرخ ها را تا این حد افزایش دادیم، همیشه به کاهش در یک نقطه خاص اشاره کرده ایم.

احتمالات نرخ هدف فدرال رزرو برای نشست سپتامبر. منبع: CME Group

بازارها بر اساس داده های CME Group’s ، در جلسه سپتامبر فدرال رزرو حدود 10 درصد شرط کاهش قیمت را کاهش دادند.

Tedtalksmacro، مفسر مالی در X (توئیتر سابق) واکنش نشان داد : «امروز FOMC قطعاً بیش از آنچه پیش‌بینی می‌شد جنگ‌طلب است».

با این حال، بازار قبلاً برای این سناریو قیمت گذاری کرده بود و نتیجه واقعی از امروز این است که کاهش تورم ادامه دارد (از طریق داده های CPI). این از نحوه حرکت سهام کاملاً واضح است … Crypto نیز به دنبال آن خواهد آمد.

تجزیه و تحلیل: 69,000 دلار کلید قیمت بیت کوین “محدوده” است

با تجزیه و تحلیل پویایی قیمت بیت کوین، منابع تجاری، شاخص های مواد، نقش نهنگ های بیت کوین را در نوسانات قیمت روز آشکار کردند.

یک پست X استدلال می‌کند: «مشاهده مجدد بیت‌کوین که به طور کامل پمپ صبحگاهی را دنبال می‌کند، شواهد بیشتری نشان می‌دهد که این بازی‌های نهنگ قاتل دقیقاً همان‌طور که من در تحلیل خود از جمعه به آن اشاره کرده‌ام، انجام می‌شوند.

شاخص‌های مواد به تغییرات مداوم در نقدینگی دفتر سفارش اشاره می‌کنند که قیمت را هم بالا و هم پایین می‌آورد، با استفاده از عوامل خارجی مانند داده‌های کلان ایالات متحده به عنوان مرحله.

با زوم کردن، ادامه یافت، تصویر ثابت باقی ماند – 69000 دلار سطح کلیدی برای ایجاد پشتیبانی بود.

در پایان این پست آمده است: «هر چیزی که باید بدانید در نمودارها موجود است.

IMO، آنچه که بیش از همه مهم است این است که ما پایین‌تر را چاپ نکنیم و BTC در نهایت R/S Flip را با قیمت 69 هزار دلار تأیید می‌کند. تا آن زمان، BTC محدود به محدوده باقی خواهد ماند.

نقدینگی دفتر سفارش BTC/USDT در بایننس. منبع: Material Indicators/X

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا