اخبار

صرافی بایننس پشتیبانی از استیکینگ ریپل و لایت کوین را اضافه میکند: جزئیات

کاربران می توانند لایت کوین و ریپل خود را از 3 آگوست به اشتراک بگذارند.

طبق اعلامیه اخیر، استیکینگ در بایننس پشتیبانی از ریپل و لایت کوین را اضافه کرده است. کاربران اکنون می توانند لایت کوین و ریپل خود را از 3 آگوست «سهیم» کنند و تا 1.40 درصد در آوریل پاداش دریافت کنند.

بلاک چین‌هایی مانند لایت‌کوین از مکانیسم اثبات کار استفاده می‌کنند، که در آن استخراج‌کنندگان یک مشکل محاسباتی را برای تأیید تراکنش‌ها حل می‌کنند، به جای مکانیسم اثبات سهام (PoS) که به مشارکت‌کنندگان بازار یا تأییدکنندگان نیاز دارد که حداقل سهام را به اشتراک بگذارند یا نگه دارند. تعداد سکه ها برای اعتبارسنجی تراکنش ها در ازای پاداش.

به همین ترتیب، بر خلاف سایر بلاک چین‌ها که از اثبات کار یا اثبات سهام استفاده می‌کنند، ریپل لجر (XRPL) از مکانیزم اجماع استفاده می‌کند که در آن سرورهای منتخب شناخته شده به عنوان اعتبار سنجی درباره ترتیب و نتیجه تراکنش‌های ریپل توافق دارند.

بنابراین، دارندگان نمی توانند سکه های خود را به صورت جداگانه یا از طریق صرافی در یک شبکه در ازای پاداش، شرط بندی کنند. بایننس در وب‌سایت خود، بخش سؤالات متداول را ارائه می‌کند که روش استیک DeFi را برای سکه‌های بدون اثبات سهام توضیح می‌دهد.

همانطور که گزارش شده است ، مرکوریو، یک شبکه پرداخت جهانی، اخیراً پشتیبانی ریپل را اضافه کرده است. در یک اطلاعیه، عنوان شد که XRP در شبکه پرداخت مرکوریو ادغام شده است و به مشتریان امکان دسترسی به دارایی برای پرداخت های فرامرزی را می دهد.

ریپل نت در برنامه حقوق و دستمزد کاربرد پیدا می کند

فناوری حواله ریپل، ریپل نت، در حال ثبت موارد استفاده رو به رشدی است که در Level مشاهده می‌شود ، مجموعه برنامه‌های حقوق و دستمزد که توسط شریک ریپل مدولر طراحی شده است.

در ماه فوریه، پلتفرم پرداخت پیشرو مدولر اعلام کرد که با ریپل برای اجرای پرداخت‌های بی‌درنگ در سطح بین‌المللی، با پشتیبانی از فناوری مالی ریپل، ریپل نت، همکاری می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا