پیش بینی قیمت

بررسی آینده AXS + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی)

این مقاله آینده AXS / پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است.

ارز دیجیتال Axie Infinity (AXS) همچنان یکی از ارزهای دیجیتال فعال در فضای رمزنگاری است. در واقع، کریپتو در حال حاضر یکی از 30 رمزارز برتر CoinGecko از نظر ارزش بازار است.

علاوه بر این، کریپتو در 30 روز گذشته نرخ رشد بیش از 100 درصدی را ثبت کرد که یک موقعیت روند صعودی بود. امروز، AXS از نزول نزولی خود در 26 جولای گذشته بازگشت و با قیمت بالای 124.17 دلار معامله می شود. اگر روند صعودی ادامه پیدا کند، AXS ممکن است در کمترین زمان یک رکورد جدید بی سابقه ایجاد کند.

اجازه دهید در این مقاله تحلیل بازار و آینده AXS / پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) در این باره بیشتر بدانیم.

ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده AXS بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

Axie Infinity یک بازی تجاری و مبارزه ای مرتبط با بلاک چین است که تا حدی متعلق به بازیکنان آن است و اداره می شود. علاوه بر این، این پلتفرم از بازی های معروفی مانند Pokémon و Tamagotchi الهام گرفته شده است . با این حال، به بازیکنان این امکان را می دهد که موجودات مرتبط با توکن به نام Axies را جمع آوری کنند، پرورش دهند، پرورش دهند، نبرد کنند و تجارت کنند.

علاوه بر این، این محورها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند، و بیش از 500 قسمت مختلف بدن در دسترس است که شامل قسمت های آبزی، جانور، پرنده، حشره، گیاه و خزندگان می شود. قطعات از هر کلاس نوع در چهار مقیاس نادر مختلف وجود دارد: رایج، کمیاب، فوق‌العاده نادر و افسانه‌ای. قابل ذکر است که Axies می تواند هر ترکیبی از اجزای بدن را داشته باشد که آنها را بسیار متغیر و اغلب کمیاب و منحصر به فرد می سازد.

هر Axie یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) با ویژگی ها و نقاط قوت مختلف است. علاوه بر این، می‌توان آن را وارد نبردهای 3 در 3 کرد و تیم برنده امتیازهای تجربه (exp) بیشتری کسب می‌کند که برای ارتقاء سطح آمار Axie یا تکامل بخش‌های بدن آنها استفاده می‌شود. حتی بیشتر، این Axies را می توان با هم پرورش داد تا فرزندان جدید و منحصر به فرد تولید کند، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا در بازار Axie فروخته شود.

اکوسیستم Axie Infinity همچنین دارای توکن حاکمیت منحصر به فرد خود است که به نام Axie Infinity Shards (AXS) شناخته می شود. با این حال، از این موارد برای شرکت در آرای حکومتی کلیدی استفاده می‌شود و به دارندگان این امکان را می‌دهد که در نحوه خرج کردن وجوه موجود در خزانه‌داری جامعه Axie نظر بدهند.

اکنون که در مورد AXS روشن شدیم، آیا فکر می‌کنید AXS در سال 2021 ارز دیجیتال سودمندی خواهد بود ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت AXS و آینده AXS ادامه دهیم .

وضعیت فعلی بازار Axie Infinity (AXS).

در زمان نگارش این تحلیل قیمت Axie Infinity، AXS با 137 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 586,672,732 دلار معامله می شود. قیمت AXS در 24 ساعت گذشته 8.65 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، AXS دارای 60,907,500 در گردش است. در حال حاضر، صرافی های زیر برای AXS هستند Binance ، Huobi ، OKEx و FTX و Tokocrypto.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی و آینده AXS / پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) در 2021 ادامه دهیم.

تحلیل قیمت Axie Infinity (AXS) 2021

در حال حاضر، Axie Infinity جایگاه سی و سوم را در CoinGecko دارد. اما آیا آخرین ارتقاها، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین AXS به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت AXS ادامه دهیم.

نمودار AXS/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می‌دهد (منبع: TradingView )

نمودار بالا الگوی کانال صعودی AXS را نشان می دهد. این یک الگوی صعودی است که از پیوستن به اوج‌های بالاتر و پایین‌های بالاتر شکل می‌گیرد. بر اساس نمودار بالا، Axie Infinity توانست در روزهای ابتدایی ماه به خوبی از موقعیت خود در برابر خرس ها دفاع کند.

به عبارت دیگر، AXS خود را برای یک رالی صعودی احتمالی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است کریپتو از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته، اگر بازار صعودی همچنان با Axie Infinity باقی بماند، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد و آینده AXS را بسیار بهتر از حال میکند.

برعکس، اگر گاوها علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، ممکن است قیمت AXS کاهش یابد. به طور خلاصه، AXS ممکن است از موقعیت روند صعودی خود خارج شود و به قیمت نزولی سقوط کند.

شاخص قدرت نسبی AXS/USDT (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 57.16 است، به این معنی که AXS در وضعیت تقریباً بیش از حد خرید قرار دارد. از این رو، این ممکن است منجر به برگشت قیمت در هر زمان معین شود.

بنابراین، معامله گران باید ارزهای دیجیتال را با دقت معامله کنند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار بگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیرمنتظره ناشی از نوسانات وحشیانه بازار کریپتو دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) AXS قبل از این که به آینده AXS بپردازیم نیز نگاه کنیم.

AXS SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت AXS شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، AXS تا پایان سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده AXS + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که Axie Infinity در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این، قیمت AXS در 30 روز گذشته بیش از 100٪ است. اگر این روند ادامه یابد، AXS ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 311.52 دلاری خود پیشی بگیرد و بالاتر رود تا آینده AXS را روشن تر از حال کند.

AXS / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، خرس‌ها ممکن است AXS را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت AXS ممکن است به 64.08 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، آینده AXS و پیش‌بینی بلندمدت قیمت AXS ما در سال 2021 صعودی است. این احتمال وجود دارد که از بالاترین قیمت فعلی خود (ATH) در حدود 155.08 دلار در سال جاری عبور کند. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده AXS + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) در سال 2022

آینده AXS اگر این روند صعودی ادامه یابد، Axie Infinity تا پایان سال 2022 به 200 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 250 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 200 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده AXS + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) در سال 2023

قیمت Axie Infinity می تواند حتی در ارتفاعات زیادی حرکت کند، اما به 350 دلار می رسد. علاوه بر این، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این، تنها در صورتی که ارز دیجیتال Axie Infinity از سطح مقاومت روانی عبور کند.

آینده ارز AXS در سال 2024

طبق آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت Axie Infinity و پیش بینی های پروژه جدید پلت فرم. علاوه بر این، این ممکن است قیمت Axie Infinity را در بازار کریپتو افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند به حدود 500 دلار برسد تا آینده AXS را روشن تر از قبل کند.

آینده AXS + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) در سال 2025

آینده AXS در چهار سال آینده می تواند تا 720 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای Axie Infinity چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که Axie Infinity طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

آینده AXS چگونه خواهد بود؟ با ادامه رویکرد بازاریابی قوی، می توان گفت که Axie Infinity آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. پیش بینی قیمت AXS صعودی در سال 2021 311 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که AXS سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد ، ممکن است حتی به 350 دلار برسد ، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم .

با توجه به اینکه Axie Infinity بسیار امیدوارکننده است، AXS می‌تواند سرمایه‌گذاری عالی در مقایسه با دیگر توکن‌ها در فضای کریپتو باشد، اما تنها در صورتی که در زمان مناسب با اندازه‌گیری قیمت مناسب طبق پیش‌بینی قیمت Axie Infinity سرمایه‌گذاری شود.

نظر شما درباره آینده AXS و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Axie Infinity (اکسی اینفینیتی) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا