حساب و کیف پول اینترنتی

بررسی کیف پول AABB ؛ کیف پول امن و ناشناس ارز دیجیتال

آیا می خواهید ارز دیجیتال خود را نگه دارید اما مطمئن نیستید که آن ها را در کجا نگه دارید؟ دیگر نگران نباشید ، زیرا کیف پول AABB شما را تحت پوشش قرار داده است. یک کیف پول منحصر به فرد ارز دیجیتال که به تازگی منتشر شده است.

کیف پول AABB که به تازگی در بازار عرضه شده است ، تضمین می کند که رمز ارز خود را بلافاصله ارسال و دریافت می کنید ، دارایی های خود را محافظت کرده و طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد. در این مرحله اولیه ، این کیف پول خریدهایی را که می خواهند توکن AABB Gold را به سایر کاربرانی که کیف پول AABB دارند ، انتقال دهند ، باز کرده است.

این نسخه اولیه به منظور افزایش گردش توکن و ایجاد درآمدهایی است که می تواند قیمت توکن را پشتیبانی و تثبیت کند به محض اینکه AABBG به طور آشکار در بازار قابل معامله باشد.

کیف پول AABB

کیف پول AABB در مارس 2021 راه اندازی شده است و دارایی های رمزنگاری شما را ایمن نگه می‌دارد.

هیچ داده ای جمع آوری نمی شود و معاملات 100٪ برای اشخاص ثالث نامرئی است.

در این مرحله اولیه ، این کیف پول خریدهایی را که می خواهند توکن AABB Gold را به سایر کاربرانی که کیف پول AABB دارند ، انتقال دهند ، باز کرده است.

این نسخه اولیه به منظور افزایش گردش توکن و ایجاد درآمدهایی است که می تواند قیمت توکن را پشتیبانی و تثبیت کند به محض اینکه AABBG به طور آشکار در بازار قابل معامله باشد.

سایت رسمی کیف پول “کلیک کنید
دانلود برای اندروید “کلیک کنید
دانلود برای IOS “کلیک کنید

ویژگی های منحصر به فرد کیف پول AABB

ناشناس بودن کامل

هیچ داده ای در کیف پول AABB جمع آوری نمی شود و معاملات 100٪ برای اشخاص ثالث نامرئی است. این امر با اطمینان از اینکه هیچ کس نمی داند شما چقدر رمز ارز دارید ، از رمزنگاری شما محافظت می کند.

معاملات فوری

رمزنگاری را بلافاصله ارسال و دریافت کنید.

iTransfer

AABB Gold و سایر رمزنگاری ها را از طریق ایمیل ، پیام کوتاه ، مسنجر فیس بوک و واتساپ ارسال کنید.

معاملات امن

انتقال پول از فردی به شخص دیگر توسط اسکنرهای عمومی قابل پیگیری نیست زیرا تراکنش ها از طریق بلاک چین عمومی انجام نمی شود بلکه از طریق شبکه ترکیبی خصوصی کیف پول AABB انجام می شود. یک کاربرد شگفت انگیز در این مورد زمانی است که یک کارفرما می خواهد حقوق کارمند خود را ارسال کند ، آنها می توانند این کار را بدون اطلاع دادن به شخص دیگری که دریافت کرده یا چقدر دریافت کرده است ، انجام دهند.

حفاظت چند سطحی

افزایش امنیت با یک رمز عبور منحصر به فرد و حفاظت از کد PIN. همه معاملات کیف پول (هنگام خرید ، فروش ، ارسال رمزنگاری) نیز برای امنیت بیشتر با یک کد PIN محافظت می شوند.

ویژگی API Merchant در آینده

کیف پول AABB در حال حاضر خدمات Merchant API خود را کامل می کند. در سه ماهه سوم ، معاملات B2B و B2C را می توان با این کیف پول انجام داد ، که به تجار اجازه می دهد برنامه های وفاداری راه اندازی کنند و همچنین به مشتریان اجازه می دهد تا پول نقد دریافت کنند. خرده فروشان می توانند با استفاده از کیف پول AABB فروش محصولات خود را در عرض چند دقیقه شروع کنند! (بیشتر در زیر بخوانید)

ویژگی iTransfer کیف پول AABB چیست؟

اکنون می توانید توکن های AABB Gold و سایر ارزهای رمزنگاری شده اصلی را از طریق ایمیل ، SMS ، Facebook Messenger و WhatsApp با استفاده از گزینه iTransfer AABB Wallet ارسال کنید. همه چنین معاملاتی در یک شبکه ترکیبی انجام می شود. شبکه AABB اطمینان می دهد که تنها گیرنده مورد نظر با استفاده از حفاظت از رمز پول را دریافت می کند. بدون رمز ، پرداختی دریافت نشده است.

این تراکنش مستلزم این است که هر دو کاربر کیف پول AABB داشته باشند و در صورت نداشتن آن ، اعلانی از طریق پیام کوتاه یا پیام رسان دریافت خواهید کرد. سپس ، می توانید کیف پول را بارگیری کنید ، به عملکرد iTransfer بروید ، رمز عبور را وارد کرده و پول را دریافت کنید.

این مانند یک E-Transfer عمل می کند که در آن رمز عبور را تنظیم می کنید که گیرنده باید برای دسترسی به وجوه وارد کند. در صورت عدم پذیرش پول در 30 روز ، مبلغ به فرستنده بازگردانده می شود.

چگونه ویژگی کیف پول AABB یعنی Merchant API می تواند به من کمک کند؟

طی چند ماه آینده ، کیف پول AABB انتظار دارد به طور کامل API Merchant خود را منتشر کند. با استفاده از این ویژگی ، معاملات B2B و B2C را می توان با این کیف پول انجام داد ، که به تجار اجازه می دهد برنامه های وفاداری تنظیم کنند و همچنین به مشتریان اجازه می دهند که پول نقد دریافت کنند. فروش محصولات خود را در عرض چند دقیقه با این کیف پول شروع کنید!

کیف پول AABB یک راه حل پردازش پرداخت رمزنگاری آنلاین ارائه می دهد که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده جهانی را در وب سایت خود بپذیرید. شروع به فروش آنلاین محصولات در عرض چند دقیقه و انجام معاملات با سکه های اصلی رمزنگاری شده کنید! کیف پول AABB به شما امکان می دهد هر دو معامله B2B و B2C را انجام دهید ، به فروشندگان اجازه می دهد برنامه های وفاداری و مشتریان را برای دریافت وجه نقد تنظیم کنند. همچنین پس از اتمام پرداخت ، جزئیات کامل پرداخت کاربر را در اختیار شما قرار می دهد ، که می توانید با حالت خودکار نیز پردازش کنید.

برای راه اندازی پرداخت های آنلاین ، فروشندگان می توانند حساب خود را در این کیف پول ثبت کنند. آنها یک کلید API عمومی و یک کلید API خصوصی برای تأیید اعتبار درخواست ها و همچنین محافظت از فروشندگان در برابر تقلب دریافت می کنند. فروشندگان می توانند یک دکمه در وب سایت خود مانند “خرید با BTC” قرار داده و برچسب های HTML را به آن اضافه کنند ، که مشتریان را به دروازه پرداخت کیف پول AABB هدایت می کند.

آنها می توانند در اینجا با استفاده از برنامه AABB Wallet یا هر کیف پول رمزنگاری دیگر پرداخت کنند. پس از اتمام پرداخت ، مشتریان یک اعلان دریافت می کنند و دروازه درخواست HTTP را به وب سایت فروشنده ارسال می کند.

توکن AABB Gold

برای خرید توکن ، کاربران باید برنامه کیف پول AABB را بارگیری کرده و فرایند Know Your Client (KYC) را گذرانده باشند . سپس معامله گران می توانند از این موارد برای استفاده از ویژگی های منحصر به فرد این کیف پول استفاده کنند.

چه چیزی توکن ABBG را خاص میکند؟

AABBG که در مارس 2021 راه اندازی شد ، 30 میلیون دلار طلای فیزیکی متعلق به شرکت مادر خود دارد. هدف این توکن تبدیل شدن به استاندارد جهانی مبادله با پشتوانه 100 real واقعی کالا است. AABBG یک ارز رمزنگاری ترکیبی است و دارای کیفیت پایدار یک استیبل کوین با قیمت توکن با حداقل 0.1 گرم قیمت خالص طلا است. فقط در دو هفته اول پس از راه اندازی ، AABB توکن طلا به ارزش بیش از 1 میلیون دلار فروخت.

منحصر به فردترین جنبه AABBG ادغام عمودی آن از پشتوانه طلای Mine-to-Token است که برخلاف سایر ارزهای رمزنگاری شده نیست. AABB داراي داراييهاي طلايي فيزيكي است تا بتواند نشان AABBG را 100٪ از بخش توليد معدن شركت پشتيباني كند.

عرضه اولیه این توکن با 5.4 میلیون توکن با قیمت یک دهم (0.1) گرم از قیمت لحظه ای طلا در دسترس بود که تقریباً برای هر توکن AABBG به 5.60 دلار می رسد. در حال نوشتن این بررسی ، توکن پشت طلا 6.12 دلار است. این قیمت توکن با حداقل قیمت بازار طلا به شرکت وابسته و پشتیبانی می شود. در آینده این توکن با طلای فیزیکی اضافی که از تولید معدن و طلا خریداری شده توسط ذخایر نقدی یا اعتبار خریداری می شود ، پشتیبانی می شود.

هنگامی که این قیمت نوسان می کند ، حداقل قیمت پشتیبانی شده توکن AABBG همراه با آن افزایش می یابد. با این حال ، قیمت بالقوه بالقوه توکن توسط تقاضای بازار تعیین می شود.

در کنار این ، این شرکت همچنین دارای کیف پول رمزنگاری شده خود است که توسط Core State Holdings Corp توسعه یافته است ، که تقاضای بالایی برای این توکن را تضمین می کند و بیشتر در حال ایجاد بورس ارز خود است.

آسیا پهنای باند ، شرکت قصد دارد توکن خود را به یک استاندارد جهانی مبادله تبدیل کند که توسط قیمت طلا پشتیبانی می شود. این شرکت قصد دارد با گسترش تدریجی توکن در بازارهای اصلی فروش آمریکای شمالی و اروپا و گسترش بیشتر در سراسر جهان به سایر بازارهای غالب و با رشد بالا ، به این مهم دست یابد.

صرافی ارزهای رمزپایه آینده

پهنای باند آسیا تا سپتامبر 2021 بورس اختصاصی خود را راه اندازی می کند. صرافی رمزنگاری شده به دارندگان کیف پول AABB اجازه می دهد تا مبادلات سریع دو طرفه توکن های AABB Gold خود را با ارزهای رمزنگاری شده اصلی از جمله BTC ، ETH و Litecoin انجام دهند. پس از انتشار نسخه اختصاصی کیف پول AABB در ماه های آینده ، AABBG بر اساس تقاضای بازار همراه با عرضه محدود توکن در گردش ، همانند پتانسیل افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین را دارد.

صرافی برای استفاده های iOS ، Android و Web با پروتکل های KYC برای افزایش امنیت در دسترس خواهد بود. بورس تقاضا برای AABBG را افزایش می دهد که همراه با عرضه محدود توکن ها باعث افزایش قیمت می شود.

چه چیزی مانع استفاده شما از کیف پول AABB می‌شود؟

با افزایش روزافزون بازار رمزنگاری ، نیاز به حفظ دارایی های خود بدون تهدید هکرها و به روشی در دسترس و راحت وجود دارد. کیف پول AABB سریع ، ایمن ، ساده و راحت است و ویژگی های منحصر به فرد جدیدی را برای شما ایجاد می کند تا مجموعه دارایی های رمزنگاری شده خود را بسازید. توکن منحصر به فرد AABBG با پشتوانه طلا نوید بازدهی عالی و فرصت های تجاری بیشتری را می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا