اخبار ارزهای دیجیتال

بیش از 600 شرکت میلیاردها دلار سرمایه گذاری ترکیبی در ETF بیت کوین را نشان می دهند

Millennium Management بزرگترین سرمایه گذار بیت کوین ETF با سرمایه گذاری 1.9 میلیارد دلاری است.

در طول هفته گذشته، بیش از 600 شرکت در آخرین پرونده های 13F خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سرمایه گذاری های قابل توجهی را در بیت کوین ETF نقطه ای اعلام کردند.

مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال بیت وایز معتقد است که تا پایان ضرب الاجل 15 می، نزدیک به 700 شرکت حرفه ای 5 میلیارد دلار در ETF بیت کوین سرمایه گذاری خواهند کرد. بر اساس داده‌های بایگانی در 9 می، 563 شرکت سرمایه‌گذاری حرفه‌ای گزارش دادند که دارای 3.5 میلیارد دلار ETF بیت‌کوین هستند.

از جمله مورگان استنلی، جی پی مورگان، ولز فارگو، UBS، BNP Paribas، رویال بانک کانادا و صندوق های تامینی مانند مدیریت هزاره و مشاوران استراتژیک شونفلد،

Millennium Management بزرگترین سرمایه گذار BTC ETF با سرمایه گذاری 1.9 میلیارد دلاری است. Millennium 844.2 میلیون دلار در بلک راک، 806.7 میلیون دلار در فیدلیتی، 202 میلیون دلار در گری اسکیل، 45.0 میلیون دلار در Ark’s ARKB و 44.7 میلیون دلار در بیت وایز سرمایه گذاری کرد.

Schonfeld Strategic Advisors، یک صندوق تامینی با 13 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، دومین سرمایه گذار بزرگ BTC ETF با سرمایه گذاری 248 میلیون دلاری در IBIT و سرمایه گذاری 231.8 میلیون دلاری در FBTC، به مبلغ 479 میلیون دلار بود.

Boothbay Fund Management، یک مدیر صندوق تامینی مستقر در نیویورک، 377 میلیون دلار در معرض ETF های بیت کوین قرار دارد که شامل 149.8 میلیون دلار در IBIT، 105.5 میلیون دلار در FBTC، 69.5 میلیون دلار در GBTC و 52.3 میلیون دلار در BITB است.

Pine Ridge Advisers، یک شرکت مشاوره مستقر در نیویورک، از سرمایه گذاری 205.8 میلیون دلاری در ETF بیت کوین خبر داد که شامل 83.2 میلیون دلار در بلک راک، 93.4 میلیون دلار در FBTC فیدلیتی و 29.3 میلیون دلار در BITB بیت وایز است.

مورگان استنلی سرمایه گذاری 269.9 میلیون دلاری را در GBTC گری اسکیل فاش کرد که آن را به یکی از بزرگترین دارندگان GBTC تبدیل کرد. Aristeia Capital Llc، یک مدیر دارایی جایگزین، سرمایه گذاری 163.4 میلیون دلاری در IBIT را فاش کرد.

Graham Capital Management، یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در کنتیکت، سرمایه گذاری 98.8 میلیون دلاری در IBIT و 3.8 میلیون دلار در FBTC را اعلام کرد، در حالی که CRCM L.P سرمایه گذاری 96.6 میلیون دلاری در IBIT را فاش کرد. Fortress Investment Group LLC، یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در نیویورک، سرمایه گذاری 53.6 میلیون دلاری در IBIT را فاش کرد.

صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) که در هفته دوم ژانویه راه اندازی شد، در سه ماه اول راه اندازی خود شاهد تقاضای زیادی بود. با این حال، در ماه گذشته، ورودی ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با وجود رکود اخیر در جریان ورودی، صدها موسسه مالی میلیاردها دلار سرمایه گذاری در ETF بیت کوین را آشکار کرده اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا