اخبار ارزهای دیجیتال

USDC کاهش می یابد زیرا Circle تأیید می کند که 3.3 میلیارد دلار در بانک سیلیکون ولی گیر کرده است

در زمان نگارش این مقاله، USDC بیش از 10 درصد از ارزش خود را با قیمت 0.8774 دلار از دست داده بود، و یکی از مدیران Circle پیامدهای گسترده تری را برای تجارت، بانکداری و کارآفرینان بدون برنامه نجات فدرال پیش بینی می کند.

در 9 مارس، Circle یک انتقال سیمی را برای حذف وجوه خود از SVB آغاز کرد، زیرا بانک بیمه شده بیمه سپرده فدرال در شرف تعطیلی بود. با این حال، دو روز بعد، در 11 مارس، Circle تأیید کرد که انتقالات بانکی به طور کامل پردازش نشده است، با 3.3 میلیارد دلار ذخایر USDC هنوز در SVB است.

داده‌های تریدینگ ویو نشان می‌دهد که قیمت USDC بلافاصله پس از افشای کاهش یافت، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

USDC از دلار آمریکا جدا می شود. منبع: CoinMarketCap

در زمان نگارش این مقاله، USDC بیش از 10 درصد از ارزش خود را از دست داده بود زیرا در 0.8774 دلار معامله می شد. به گفته دانته دیسپارت، افسر ارشد استراتژی و رئیس سیاست جهانی Circle، SVB برای اقتصاد ایالات متحده حیاتی است و هشدار داد که «شکست آن – بدون برنامه نجات فدرال – پیامدهای گسترده‌تری برای تجارت، بانکداری و کارآفرینان خواهد داشت.

معیار تغییر قیمت USDC. منبع: CoinMarketCap

Disparte در ادامه افزود:

مانند سیلورگیت، تیم های ما با سرعت برای محدود کردن هرگونه قرار گرفتن در معرض بانک ها کار کرده اند. این شامل درخواست انتقال سیمی است که قبل از دریافت FDIC SVB انجام شده است. 3.3 میلیارد دلار در معرض نقدینگی باقی مانده است – اما ما از دستورالعمل های نظارتی ایالتی و فدرال پیروی می کنیم.

داده های آن چین نشان می دهد که سیرکل 1.4 میلیارد دلار USDC را در 8 ساعت بازخرید کرده است. برای کاهش قرار گرفتن در معرض، شرکت‌های ارز دیجیتال، از جمله Coinbase و Jump Trading، به ترتیب حدود 850 میلیون دلار و 138 میلیون دلار USDC را بازخرید کردند.

فقط دو هفته پیش، در 23 فوریه، صادرکننده USDC سیرکل اعلام کرد که قصد دارد تعداد کارکنان خود را 25٪ افزایش دهد – برخلاف روند اخراج مداوم.

در طول جدول زمانی، جرمی فاکس-جین، مدیر مالی Circle، قصد خود را برای عرضه عمومی، در انتظار بهبود شرایط بازار، به اشتراک گذاشته بود. او افزود که صنعت کریپتو به فاصله بیشتری از انفجار Terra و FTX برای سرمایه گذاران عمومی نیاز دارد تا آینده کسب و کارهای دارای دارایی های دیجیتال را دوباره ارزیابی کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا