پیش بینی قیمت

آینده ارز تزوس (Tezos) + پیش بینی قیمت XTZ تا سال 2025

این مقاله آینده ارز تزوس (Tezos) / پیش بینی قیمت XTZ تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت تزوس در نظر گرفته‌ایم.

در چند هفته گذشته، به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود سریع است. پس از افت در دو ماه گذشته، بازار ارزهای دیجیتال یا ثابت مانده است یا به طور پیوسته در حال رشد بوده است. در حال حاضر، به نظر می رسد که صنعت دارایی های دیجیتال در نهایت ممکن است دوباره در حال افزایش باشد.

آیا ارز دیجیتال تزوس همان نوسان قیمت را تجربه خواهد کرد؟ به زودی در این مقاله تحلیل قیمت XTZ در سال 2021 خواهیم فهمید . اما ابتدا، بیایید نگاهی به XTZ بیاندازیم.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز تزوس (Tezos) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال تزوس چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز تزوس (XTZ) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

تزوس یک اکوسیستم ارز دیجیتال و بلاک چین است که به افراد اجازه می دهد قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) ایجاد کنند . این دفتر خود را به عنوان یک دفتر کل خود اصلاحی توصیف می کند که توسط اعتبار سنجی از سراسر جهان پشتیبانی می شود.

تزوس که در اکتبر 2018 راه اندازی شد، در حال حاضر مقر آن در لوکزامبورگ است. این پروژه از ژوئن 2017 از طریق ICO به ارزش 232 میلیون دلار BTC و ETH جمع آوری کرد. همچنین این پروژه زاییده فکر آرتور و کاتلین بریتمن است که در سال 2014 کار روی این پروژه را آغاز کردند.

تزوس تاریخچه ای هرچند رنگارنگ دارد که به طور ناخواسته از تبدیل شدن آن به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021 جلوگیری کرده است . اما اگر منصف باشیم، تزوس علیرغم مشکلات اولیه به چشم انداز خود پایبند مانده است. امروزه یکی از رقابتی ترین ارزهای رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری باقی مانده است که همه آنها در نظر گرفته شده اند.

اکنون که ما در مورد XTZ واضح هستیم، آیا فکر می کنید XTZ در سال 2021 ارز دیجیتال مفیدی خواهد بود؟ به بیگ اینکام بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت XTZ / آینده ارز تزوس (XTZ) و پیش بینی قیمت XTZ ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس (XTZ) در سال 2021

در حال حاضر، XTZ جایگاه 49 را در CoinGecko دارد. اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین XTZ به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت XTZ ادامه دهیم.

نمودار XTZ/USDT که الگوی دوتایی پایین را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا، تزوس خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز XTZ با قیمت بالای 3.24 دلار با نرخ افزایش 7 روزه +5.8٪ معامله می شود. آینده ارز تزوس (XTZ) به خیلی از عوامل بستگی دارد که آن ها را بررسی خواهیم کرد.

علاوه بر این، می‌توانیم ببینیم که تزوس اخیراً یک الگوی ته دوتایی اجرا کرده است. الگوی دو کف دو نقطه پایین را نشان می دهد که نزدیک به یک سطح قیمت افقی مشابه ایجاد می شود که می تواند به عنوان “منطقه تقاضا” توصیف شود و نشان دهنده یک سیگنال برگشت صعودی احتمالی است. علاوه بر این، یک افزایش قیمت اندازه‌گیری شده بین دو نقطه پایین اتفاق می‌افتد که نشان‌دهنده حمایت از پایین‌ترین قیمت است.

به عبارت دیگر، XTZ خود را برای یک رالی صعودی احتمالی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است کریپتو از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته، اگر بازار صعودی همچنان در تزوس باقی بماند، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد. برعکس، اگر گاوها علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، قیمت XTZ ممکن است کاهش یابد.

شاخص قدرت نسبی XTZ (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 67.86 است، که به این معنی است که XTZ در وضعیت تقریباً بیش از حد خرید قرار دارد. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) XTZ  قبل از این که به آینده ارز تزوس (XTZ) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت تزوس شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، XTZ در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز تزوس (XTZ) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که تزوس در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت XTZ روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، تزوس ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 5.87 دلاری خود عبور کند و حتی تا 10 دلار بالاتر رود.

XTZ / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، ممکن است خرس‌ها کنترل آن را در دست بگیرند و XTZ را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت XTZ ممکن است به 2.8 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت XTZ و بررسی آینده ارز تزوس (XTZ) ما در سال 2021 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز تزوس (XTZ) در سال 2022

آینده ارز تزوس (XTZ) اگر این روند صعودی ادامه پیدا کند تا پایان سال 2022 به 15 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریعی را تا 16.5 دلار نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با پیشروی، مشارکت و پیشرفت‌هایی که به 15 دلار می‌رسند، از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز تزوس (XTZ) در سال 2023

اگر تزوس سطح مقاومت را در حدود 200-MA، میانگین متحرک بلندمدت، نگه دارد، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا مأموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 28 دلار انجام دهند، و باعث می‌شود که سقوط نکند بلکه به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال تزوس (XTZ) در سال 2024

آینده ارز تزوس (XTZ) با توجه به آخرین ارتقا، پیشرفت‌ها و پیش‌بینی‌های پروژه جدید پلتفرم، سرمایه‌گذاران تزوس می‌توانند انتظار مشارکت و ادغام‌های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند. علاوه بر این، این ممکن است قیمت تزوس را در بازار کریپتو افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 35 دلار برسد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال تزوس (XTZ) در سال 2025

آینده ارز تزوس (XTZ) در چهار سال آینده می تواند تا 50 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای تزوس چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که تزوس طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

تزوس آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم تزوس و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن تزوس به ارتفاعات جدیدی باشیم و آینده ارز تزوس (XTZ) را بسیار درخشان کند.

پیش بینی قیمت تزوس در سال 2021 صعودی و با قیمت 10 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که XTZ سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است، ممکن است حتی به ATH جدید خود برسد.

نظر شما درباره آینده تزوس و پیش بینی قیمت تزوس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

هدف تزوس چیست؟
تزوس در ابتدا برای پیشی گرفتن از اتریوم با رفع نواقص کلیدی در بلاک چین و سیستم اتریوم طراحی شده بود. اکنون، تزوس یک رقیب قابل دوام برای اتریوم است.

آیا تزوس ارزش خرید دارد؟
تزوس XTZ یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. با این حال، معامله گران و سرمایه گذاران باید در هنگام دست زدن به ارزهای دیجیتال مراقب باشند، زیرا این ارزها بسیار نوسان هستند.

آیا قیمت تزوس در سال 2021 به بالای 10 دلار خواهد رسید؟
بله، این احتمال وجود دارد که Tezos در آینده نزدیک طبق روند صعودی فعلی به 10 دلار برسد.

 آینده ارز تزوس (XTZ) از 2022 تا 2025

انتظار می رود قیمت تزوس (XTZ) تا سال 2022 به 15 دلار برسد.
قیمت تزوس (XTZ) ممکن است تا سال 2023 به 28 دلار برسد.
قیمت تزوس (XTZ) ممکن است تا سال 2024 به 35 دلار برسد.
قیمت تزوس (XTZ) ممکن است تا سال 2024 به 35 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید