اخبار

سخنرانان آماده می شوند تا در مورد استیبل کوین ها به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا صحبت کنند

پنج کارشناس در جلسه‌ای با عنوان «درک نقش استیبل کوین‌ها در پرداخت‌ها و نیاز به قانون‌گذاری» شهادت خواهند داد و دو نفر از آن‌ها اسکریپت‌های خود را از قبل منتشر می‌کنند.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده یک جلسه استماع در مورد مقررات استیبل کوین در 19 آوریل برگزار خواهد کرد. این جلسه پس از اعلام پیش نویس لایحه جدید در مجلس برای ارائه چارچوبی برای مقررات استیبل کوین صورت می گیرد. برخی از سخنرانان دعوت شده رونوشت های قبلی از شهادت برنامه ریزی شده خود را منتشر کرده اند.

استیبل کوین‌ها بسیار شبیه ابزارهای نقدی اولیه هستند. آستین کمپبل، شریک مدیریتی در Zero Knowledge Consulting و استاد کمکی در دانشکده بازرگانی کلمبیا، به کمیته می گوید: استیبل کوین ها در واقع پیش پا افتاده هستند. کمپبل متقاعد شده است که استیبل کوین ها دسترسی به دلار آمریکا را افزایش می دهند و در صورتی که قوانین پیشرفت آنها را از مسیر خارج نکند، شمول مالی را افزایش خواهند داد.

به گفته کمبل، ایالات متحده چیزهای زیادی برای از دست دادن دارد که صادرکنندگان استیبل کوین را از بین می برد:

“بزرگترین برنده اقدامات نظارتی ایالات متحده و انفعال قانونی در سال گذشته تتر بوده است، یک استیبل کوین فراساحلی که شفافیت یا حمایت از مصرف کننده را بسیار کم فراهم می کند.”

جیک چروینسکی، مدیر ارشد سیاست انجمن بلاک چین، استیبل کوین ها را «ارتقای انقلابی» سیستم های پرداخت سنتی می نامد. چروینسکی مانند کمپبل، استیبل کوین‌های دلاری را به عنوان افزایش شمول مالی و حفظ نقش دلار در اقتصاد بین‌المللی مطرح می‌کند.

چروینسکی استدلال کرد، نه کمیسیون بورس و اوراق بهادار و نه کمیسیون معاملات آتی کالا در حال حاضر دارای اختیارات نظارتی لازم برای تنظیم استیبل کوین ها نیستند. چروینسکی گفت، درک استیبل کوین ها به عنوان اوراق بهادار دشوار است و CFTC فاقد صلاحیت نظارت بر بازارهای نقدی است.

چروینسکی گفت: قانون استیبل کوین باید به دنبال حذف رقابت بین آژانس های نظارتی باشد:

در سطح فدرال، استیبل کوین ها باید توسط یک تنظیم کننده محتاطانه مانند فدرال رزرو یا OCC نظارت شود. […] استیبل کوین‌ها همچنین باید از همپوشانی مقررات فدرال توسط SEC یا CFTC مستثنی شوند تا وضوح نظارتی و مشخص کردن مسئولیت‌ها بین آژانس‌ها فراهم شود.

آدرین ای. هریس، ناظر خدمات مالی ایالت نیویورک، افسر ارشد استراتژی حلقه و دانته دیسپارت رئیس سیاست جهانی و مدیر گزارش های مصرف کننده انصاف مالی دلیسیا رینولدز هند نیز قبل از جلسه استماع شهادت خواهند داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا