پیش بینی قیمت

آینده ارز اسکیل نتورک (SKALE Network) + پیش بینی قیمت SKL تا 2025

این مقاله آینده ارز اسکیل نتورک (SKALE Network) / پیش بینی قیمت SKL تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت کارتزی در نظر گرفته‌ایم.

در میان ارزهای دیجیتالی که امسال در حال افزایش هستند، SKL شاید یکی از شگفت انگیزترین ارزها برای برخی باشد. این ارز مستقیماً با بیت کوین مرتبط نیست، و نه پرفروش ترین ارز دیجیتال امروزی. اما برای کسانی که آگاه هستند، SKL از دسامبر 2019 وجود داشته است.

آیا ارز دیجیتال اسکیل (SKL) می تواند در سال 2021 به 3 دلار برسد؟ به زودی متوجه خواهیم شد. اما قبل از اینکه به تحلیل SKL خود بپردازیم، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که ارز دیجیتال SKALE چیست؟ در این مقاله از پیش بینی قیمت قیمت اسکیل نتورک خواهیم دانست.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

ارز دیجیتال SKALE به عنوان یک شبکه الاستیک توضیح داده می شود که برای ایجاد مقیاس پذیری اتریوم توسعه یافته است . علاوه بر این، این پلتفرم ظرفیت تراکنش را افزایش می‌دهد که یک پروژه غیرمتمرکز است که بر کاهش تأخیر تمرکز دارد و اطمینان می‌دهد که پرداخت می‌تواند تا حد امکان ارزان انجام شود.

حتی بیشتر از این، این پلتفرم به افراد امکان می‌دهد تا DApp‌ها را در یک «ابر ماژولار غیرمتمرکز ساخته شده برای نیازهای دنیای واقعی و پیکربندی شده برای نیازهای شما» توسعه و اجرا کنند. علاوه بر این، این امر باعث می شود که تمرکززدایی به بهای امنیت نباشد.

طبق گفته SKALE، کسانی که روی این پلتفرم توسعه می‌دهند، می‌توانند قراردادهای هوشمند Solidity را «هزاران بار سریع‌تر با کسری از هزینه شبکه اصلی» اجرا کنند – با بازی‌ها و خدمات پخش محتوا در میان پروژه‌هایی که قبلاً از زیرساخت آن بهره می‌بردند.

اکنون که ما در مورد SKALE کاملاً واضح هستیم، آیا فکر می کنید SKL در سال 2021 ارز دیجیتال مفیدی خواهد بود؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت SKALE و پیش‌بینی قیمت SKL ببینیم.

وضعیت فعلی بازار اسکیل نتورک (SKL)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت اسکیل با 0.208 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 18،586،643 دلار معامله می شود. قیمت SKL در 24 ساعت گذشته 3.27 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، SKL دارای منبع گردش فعلی 2.64B SKL است. در حال حاضر، بالای اسکیل صرافی های Binance ، OKEx ، Huobi و صرافی کوین تایگر.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی SKL و آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) برای سال 2021 برویم.

تجزیه و تحلیل قیمت اسکیل نتورک (SKL) در سال 2021

در حال حاضر، SKALE جایگاه 132 را در کوین مارکت کپ دارد . اما آیا آخرین ارتقاء، توسعه و تغییرات در بلاک چین SKALE به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت SKL برویم.

نمودار SKL/USDT که الگوی کانال نزولی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی کانال نزولی را می بینیم. یک کانال نزولی عمل قیمت است که در جهت نزولی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. همچنین، نمودار بالاترین و پایین‌ترین قیمت را از این الگوی قیمت نشان می‌دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، SKL از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد.

اتفاقات زیادی می‌تواند بر آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) تاثیر بگذارد…

شاخص قدرت نسبی SKL (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 32.18 است، به این معنی که SKL در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) SKL نیز نیز قبل از این که به آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت SKL شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، SKL در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) و پیش بینی قیمت در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که اسکیل در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت اسکیل نتورک روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، SKL ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 1.25 دلاری خود عبور کند و بالاتر رود.

نمودار قیمت SKL / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران به سمت ارز دیجیتال روی بیاورند، ممکن است خرس‌ها تسلط پیدا کنند و SKL را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت SKL ممکن است به 0.185 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت SKL و آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) ما برای سال 2021 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. علاوه بر این، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی گذشته را بشکند.

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) و پیش بینی قیمت در سال 2022

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 5 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 5.5 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 5 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) اگر سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، میانگین متحرک طولانی مدت 200 روز، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 15 دلار انجام دهند، و باعث می شود که کاهش نیافته بلکه به طور مداوم بازی کنند.

پیش بینی قیمت SKALE Network در سال 2024

همانطور که در آخرین ارتقاء، توسعه، SKL پیش بینی قیمت، و پیش بینی پروژه جدید از پلت فرم، سرمایه گذاران SKL می تواند بسیاری از همکاری و یکپارچگی انتظار در اطراف 2024. علاوه بر این، ممکن است این قیمت SKL در افزایش بازار رمزنگاری ، و از آن خواهد شد بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 25 دلار برسد.

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) و پیش بینی قیمت در سال 2025

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) در چهار سال آینده می تواند تا 50 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای SKL نمی تواند چندان دشوار باشد زیرا می توان اهداف قیمتی میان مدت، کوتاه مدت و بلندمدت دیگری برای خرید یا فروش سفارشات یافت. این نشان می‌دهد که SKL طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

ارز دیجیتال اسکیل آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم SKL و همچنین در کل بازار کریپتو، ممکن است شاهد رسیدن SKL به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت SKL در سال 2021 صعودی و تقریبا 3 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که اسکیل در سال 2021 سرمایه گذاری خوبی است، ممکن است حتی به ATH جدید خود برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) و پیش بینی قیمت SKL چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

ارز دیجیتال SKL چیست؟
اسکیل به عنوان یک شبکه الاستیک توضیح داده می شود که برای ایجاد مقیاس پذیری اتریوم توسعه یافته است. رمز بومی شبکه اسکیل SKL است.

چگونه توکن های SKL بخریم؟
کاربران می توانند توکن های SKL را با خرید آنها از صرافی های ارزهای دیجیتال مانند Binance، OKEx، Mandala Exchange، CoinTiger و Huobi Global دریافت کنند.

آیا ارز دیجیتال اسکیل از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
SKL یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. علاوه بر این، اسکیل امکان بالایی برای دستیابی به ارتفاعات جدید در سال جاری دارد.

آیا SKL می تواند به زودی به 3 دلار برسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که SKL طبق روند صعودی فعلی در آینده نزدیک به 3 دلار برسد.

آینده ارز اسکیل نتورک (SKL) از سال 2022 تا سال 2025

قیمت اسکیل نتورک (SKL) ممکن است تا سال 2022 به 5.5 دلار برسد
قیمت اسکیل نتورک (SKL) ممکن است تا سال 2023 به 15 دلار برسد.
قیمت اسکیل نتورک (SKL) ممکن است تا سال 2024 به 25 دلار برسد.
قیمت اسکیل نتورک (SKL) ممکن است تا سال 2025 به 50 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا