اخبار

پرداخت های شیبا اینو اکنون در 179 کشور از طریق این ادغام BitPay فعال شده است

بیت پی رسماً در دسامبر 2021 پشتیبانی از کوین شیبا اینو را آغاز کرد.

پرداخت های شیبا اینو اکنون ممکن است برای کاربران بیشتری در 179 کشور در دسترس باشد زیرا Edge اکنون از پروتکل BitPay پشتیبانی می کند. Edge یک کیف پول غیر حضانت است که در آن مشتریان می توانند بیش از 130 دارایی دیجیتال را خریداری، بفروشند، معامله کنند و خرج کنند. بیش از 1.7 میلیون حساب به ده زبان در 179 کشور پشتیبانی می کند.

استیفن پایر، مدیرعامل BitPay، گفت: «با پشتیبانی Edge، با هم می‌توانیم کیفیت پرداخت را به صورت آنلاین و در فروشگاه برای مشتریان و تاجرانی که می‌خواهند از مزایای پرداخت‌های رمزنگاری استفاده کنند، ارتقا دهیم.»

بازرگانان و کسب‌وکارها می‌توانند رمزنگاری را از کیف‌هایی بپذیرند که پروتکل BitPay را با موفقیت فعال کرده‌اند تا از بیش از 200 میلیون کاربر کریپتو پرداخت دریافت کنند.

BitPay رسماً در دسامبر 2021 شروع به پشتیبانی از کوین شیبا اینو کرد که به SHIB اجازه داد تا در صدها تاجر BitPay که در آن Shiba Inu پذیرفته شده است خرج شود.

پذیرش شیبا اینو با افزایش پرداخت

پذیرش شیبا اینو به عنوان پرداخت همچنان در حال رشد است. باشگاه فوتبال برزیل سائوپائولو اف سی اخیرا اعلام کرد که اکنون شیبا اینو و ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت بلیط از طریق Bitso و Bitpay می پذیرد.

Chipotle، یکی از برترین رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود مکزیکی، اکنون شیبا اینو، بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را از طریق پلتفرم پرداخت دیجیتال Flexa می‌پذیرد. این وسیله پرداخت در بیش از 2975 رستوران Chipotle در ایالات متحده موجود خواهد بود.

قبلاً گزارش شد که شیبا اینو اکنون توسط هزاران رستوران در بیش از 65 کشور پذیرفته شده است زیرا Lavu و Verifone همکاری جدیدی را اعلام می کنند.

در ماه مه، Lavu، ارائه‌دهنده نرم‌افزار رستوران جهانی و ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرداخت، و Verifone، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرداخت، یک مشارکت توزیع متقابل را افشا کردند که مجموعه نرم‌افزار رستوران لاوو را با راه‌حل‌های پرداخت Verifone ادغام می‌کند، بنابراین امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند.

شیبا اینو در زمان انتشار با اندکی افزایش به 0.0000106 دلار رسید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا