اخبار ارزهای دیجیتال

وکلای سام بنکمن-فرید وکالت FTX را به دلیل تضاد منافع خاتمه می دهند

وکیل دادگستری مارتین فلومنباوم معتقد بود که “توئیت مداوم و مخرب” سام بنکمن فرید بر تلاش های سازماندهی مجدد وکلا تأثیر منفی گذاشته است.

پل، وایس، شرکت حقوقی که از مدیر عامل FTX سام بنکمن-فرید (SBF) در بحبوحه ورشکستگی حمایت می کند، به دلیل تضاد منافع از نمایندگی کارآفرین صرف نظر کرد. تصمیم به انصراف از نمایندگی پس از توئیت های SBF باعث اختلال در تلاش های سازماندهی مجدد شرکت حقوقی شد.

از 14 نوامبر، SBF مجموعه‌ای از توییت‌ها را منتشر کرد که توجه گسترده‌ای را در سراسر توییتر کریپتو به خود جلب کرد . با این حال، این اقدام باعث گمانه‌زنی‌هایی شد مبنی بر اینکه از توییت‌های مرموز برای منحرف کردن توجه ربات‌ها از توجه به توییت‌های پاک‌شده همزمان استفاده شده است. در حالی که هیچ سوء نیتی نمی توان نتیجه گرفت، پل، مارتین فلومنبام، وکیل وایس، معتقد بود که “توئیت بی وقفه و مخرب” SBF بر تلاش های سازماندهی مجدد تأثیر منفی می گذارد:

ما چند روز پیش، پس از تشکیل پرونده ورشکستگی FTX، به آقای بانکمن-فرید اطلاع دادیم که درگیری هایی به وجود آمده است که ما را از نمایندگی او منع کرده است.

تصمیم شرکت حقوقی برای انصراف از کمک به SBF با حکم موردانتظار الیزابت هومز، کلاهبردار همکار، که پس از محکوم شدن به کلاهبرداری جنایی به زندان محکوم شد، مصادف شد.

SBF در حال حاضر از جهات مختلف، از جمله تحقیقات در حال انجام در مورد سوء استفاده از وجوه مشتریان و افشای اسناد مربوط به ورشکستگی، با بررسی دقیق مواجه است.

با وجود اطلاع متهمان، دادگاه ممکن است درخواست وکیل را رد کرده و آنها را به ادامه وکالت دستور دهد – که با توجه به نگرانی های رفتاری SBF که توسط شرکت حقوقی مطرح شده است، ممکن است غیرممکن به نظر برسد.

اخیراً، چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس درباره زمانی صحبت کرد که بایننس تقریباً آماده بود تا FTX را از سقوط نجات دهد. وی با انعکاس این وضعیت گفت:

«وقتی او نزد من آمد، می دانستم که مستأصل است. اگر ما نتوانیم به او کمک کنیم، احتمالاً هیچ کس دیگری نیست که این کار را انجام دهد. احتمالاً چند نفر قبل از ما این قرارداد را به تصویب رساندند.»

با این حال، پس از بررسی دقیق مشکلات بزرگتر، معامله برای تصاحب لغو شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا