پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز دیجیتال رِن (REN) + پیش بینی قیمت

در این مقاله آینده ارز دیجیتال رِن (REN) و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال REN تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی در سال 2021 است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تحلیل و پیش بینی قیمت رِن (REN) در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد .

در چند هفته گذشته به نظر می رسد بازار دارایی های دیجیتال در حال بهبود سریع است. پس از افت چند ماه پیش ، صنعت دارایی های دیجیتال به طور پیوسته در حال رشد بود. در حال حاضر ، به نظر می رسد که صنعت رمزنگاری بالاخره ممکن است دوباره صعود کرده و دوباره رشد کند.

اکنون که ایده هایی در مورد ارز دیجیتال رِن (REN) داریم ، آیا فکر می کنید REN امسال یک ارز رمزنگاری سودآور خواهد بود ؟ اجازه دهید با هم در این تجزیه و تحلیل قیمت و پیش بینی قیمت رِن (REN) در سال 2021 آشنا شویم و ببینیم آینده ارز دیجیتال رِن (REN) به کجا ختم خواهد شد. اما قبل از پیش بینی ، اجازه دهید ابتدا درک کنیم که “Ren (REN) چیست؟”

ارز دیجیتال رِن (REN) چیست؟

قبل از این که به آینده ارز دیجیتال رِن (REN) بپردازیم بیایید ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟ رِن یک پروتکل باز است که برای ارائه قابلیت همکاری و نقدینگی در بین سیستم عامل های مختلف بلاک چین ایجاد شده است.

در ماه مه سال 2020 ، Ren ، که قبلاً به عنوان پروتکل جمهوری شناخته می شد ، RenVM Mainnet ماشین مجازی را راه اندازی کرد. این پلتفرم 34 میلیون دلار ICO در سال 2018 تکمیل کرده است. به علاوه ، رمز اصلی رِن (REN) است که به عنوان یک پیوند برای گره های در حال اجرا که RenVM را ارائه می دهد ، کار می کند ، که به عنوان Darknodes نامیده می شود.

علاوه بر این ، Ren بر گسترش قابلیت همکاری و در نتیجه دسترسی به DeFi از طریق رفع موانع موجود در نقدینگی در بلاک چین متمرکز است.

اجازه دهید اکنون به تحلیل و پیش بینی قیمت رِن (REN) در بیگ اینکام برای سال 2021 بپردازیم.

وضعیت فعلی بازار رِن (REN)

در زمان نگارش این تجزیه و تحلیل قیمت رِن (REN) با حجم معاملات 24 ساعته 255،680،861 دلار 0.98 دلار معامله می شود. قیمت REN در 24 ساعت گذشته 1.69 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این ، REN دارای منبع گردش فعلی 997.764 REN است. در حال حاضر ، صرافی های برتر رمزنگاری شده برای رِن (REN) Binance ، Huobi Global ، OKEx ، FTX و Mandala Exchange هستند.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تجزیه و تحلیل قیمت REN و آینده ارز دیجیتال رِن (REN) برای 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت رِن (REN) برای 2021

در حال حاضر ، رن مقام 90 را در CoinGecko دارد . اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین REN به افزایش قیمت این ارز رمزنگاری شده و آینده ارز دیجیتال رِن (REN) کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت REN برویم .

نمودار REN/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، REN خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز ، REN با قیمت بالای 0.98 دلار معامله می شود. علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که REN اخیراً یک الگوی کانال صعودی را انجام داده است. کانال صعودی اقدام قیمتی است که در جهت صعودی از طریق خط موازی صعودی رخ می دهد.

به علاوه ، نمودار نشان می دهد که بالاترین و پایین ترین سطح از این الگوی قیمت تشکیل شده است. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است.

به عبارت دیگر ، REN در حال آماده شدن برای افزایش احتمالی صعودی در روزهای آینده است. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است رمز ارز از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته اگر این بازار صعودی همچنان به REN بماند ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد و آینده ارز دیجیتال رِن (REN) را در مدت کوتاه تحت تاثیر قرار میدهد .

برعکس ، اگر گاوها در برابر ارزهای دیجیتال حرکت کنند ، قیمت REN ممکن است کاهش یابد. به طور خلاصه ، REN ممکن است از موقعیت صعودی خود خارج شده و به قیمت نزولی مبادرت کند. در واقع ، این سطح قیمت در نظر سرمایه گذاران تصویر خوبی نیست.

شاخص قدرت نسبی REN (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 61.93 است ، به این معنی که REN تقریباً بیش از حد خریداری شده است. بنابراین ، ممکن است در هر زمان معکوس قیمت تغییر کند و آینده ارز دیجیتال رِن (REN) را تحت تاثیر قرار دهد .

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) REN نیز نگاهی بیندازیم.

SMA REN 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت REN شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با در نظر گرفتن این نکته ، REN در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز دیجیتال رِن و پیش بینی قیمت REN در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که رن در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت REN در 30 روز گذشته 206 افزایش یافته است. اگر این روند ادامه یابد ، REN ممکن است همراه با گاوها حرکت کند ، سطح مقاومت 1.36 دلاری خود را پشت سر گذاشته و بالاتر برود.

REN / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به رمزارزها بپردازند ، خرس ها ممکن است تصاحب شده و REN را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت REN ممکن است به تقریبا 0.69 دلار کاهش یابد ، این یک سیگنال نزولی است.

در همین حال ، آینده ارز دیجیتال رِن (REN) و پیش بینی بلند مدت قیمت REN ما در سال 2021 صعودی است. این کشور احتمال بالایی برای بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 1.83 دلار در سال جاری دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز دیجیتال رِن و پیش بینی قیمت REN در سال 2022

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، REN تا پایان سال 2022 به 3 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 4.5 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 3 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده ارز دیجیتال رِن و پیش بینی قیمت REN در سال 2023

آینده ارز دیجیتال رِن (REN) در 2023 اگر REN سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA ، میانگین متحرک بلند مدت ، حفظ کند ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساختن مأموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 7 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود قیمت سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

آینده رِن (REN) در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها و پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت REN و پیش بینی پروژه جدید این پلتفرم ، سرمایه گذاران REN می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت REN را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 10 دلار برسد و آینده ارز دیجیتال رِن (REN) را بسیار روشن کند.

آینده ارز دیجیتال رِن و پیش بینی قیمت REN در سال 2025

آینده ارز دیجیتال رِن (REN) درخشان و روشن است. با پیشرفت های مداوم در داخل اکوسیستم REN و همچنین در بازار کلی رمزنگاری ، ممکن است شاهد REN باشیم که به ارتفاعات جدیدی برسد.

پیش بینی قیمت رِن (REN) در سال 2021 صعودی و تقریبا 1.36 دلار است. با این حال ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که REN یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی ممکن است به 2.5 دلار برسد.

نظر شما درباره آینده رِن (REN) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا