صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

بررسی صرافی P2PB2B در سال 2021 | آیا قانونی است یا خیر؟

صرافی ارز دیجیتال P2PB2B یک پلت فرم معاملاتی سطح بالا است که روشهای مبادله خوبی را برای مشتریان خود انجام می دهد. برای اطمینان از معاملات معتبر ، این پلتفرم دارای تمام ویژگی هایی است که به نفع مشتریان است. در صورت تشویق دارایی های رمزنگاری ، ارز مبادله ای به صورت توکن به فروش می رسد. مردم را قادر می سازد تا سکه های جدید را در این صرافی ارز دیجیتال تأمین کنند.

هم چنین از این مقاله که بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی را معرفی کرده ایم دیدن نمایید

خلاصه اطلاعات صرافی P2PB2B

مرکز فعالیت استونی
سال فعالیت از2018
نشان بومیخیر
پشتیبانی از ارز دیجیتال+80
جفت های معاملاتی+150
پشتیبانی از ارزهای فیاتدلار آمریکا
کشورهای پشتیبانی شدهشامل تحریم بعضی کشور ها از جمله ایران
حداقل سپرده10 دلار
هزینه های سپرده گذاریبستگی به ارز دارد
هزینه های برداشتبستگی به ارز دارد
پشتیبانی مشتریایمیل، شبکه های اجتماعی، تیم پشتیبانی
کاربرددارد

پیشنهادات پردرآمدی برای کاربران در جامعه رمزنگاری وجود دارد ، مانند Airdrop ، تجربه بازی سازی ایجاد شده ، مسابقات تجاری و طرح کسب و کار برای به دست آوردن بودجه امنیتی. پلت فرم معاملاتی با مطمئن ترین استانداردهای حفاظتی ایجاد شده است. شماره 12 در جهان به عنوان واگذار شده ترین پلتفرم با ویژگی های اصلی امنیتی در زمینه مبادلات رمزنگاری ذکر شده است. اگرچه این بررسی صرافی P2PB2B را بخوانید و همه چیز را در مورد این پلت فرم در یک جا بدانید.

صرافی P2PB2B چیست؟

این شرکت بلاک چین در سال 2018 تأسیس و به جامعه رمزنگاری معرفی شد. P2PB2B فقط محدود به معاملات مبادله ارزهای رمزنگاری نشده نیست ، بلکه در زمینه های تجاری مانند طرح Crypto Projects برای همکاران مورد اعتماد گسترش می یابد.

ابتکار بازاریابی پلتفرم بلاک چین به کاربران ویژگی های مختلفی مانند مشاوره تخصصی برای انواع مختلف فعالیت های تجاری را می دهد. این ابزار به کاربران کمک می کند تا از رویکردهای خود برای مقیاس پاداش های رکوردشکن ، گسترش همکاری خود و حفظ ارزش نقدینگی خود سود ببرند.

وب سایت ارزهای رمزنگاری شده خرید و فروش برجسته ترین رمزنگاری ها در دنیای FinTech را تشویق می کند ، که در آن مشتریان می توانند با انبوهی از آلت کوین های کوچک برخورد کنند.

این تبادلات را با توکن های حق امتیاز رمزنگاری ، مانند BTC ، DASH ، ETH ، LTC ، NEO و موارد دیگر تسهیل می کند. در دسترس بودن بیشتر ارائه می شود و به سایت اضافه می شود.

صرافی P2PB2B چگونه کار میکند؟

P2PB2B فقط از فعالیتهای تجاری در مقیاس بالا استفاده می کند. سرعت شرکت می تواند 10000 مبادله در ثانیه را اداره کند. پلت فرم معاملاتی P2PB2B می تواند تا اوراق قرضه 1.000.000 TCP افزایش یابد. دستورات هویت تأیید شده KYC مبادله با ادغام با عملکردهای ایجاد شده توسط هوش مصنوعی که شتاب سازگاری های امنیتی را افزایش می دهد ، یک پیشنهاد سودآور دارد. علاوه بر این ، پشتیبانی زنده توسط پلت فرم یک نقطه اهرم اضافی برای کاربران است.

حقایق و ویژگی های P2PB2B

در زیر چند ویژگی را برای شما خواهیم گفت:

موارد استفاده بالا

P2PB2B سرعت پردازش حداکثر 10،000 مبادله را در یک ثانیه فراهم می کند و بیش از 1،000،000 TCP را پیوند می دهد.

پشتیبانی مشتری چند زبانه

زبانهای مورد استفاده در سایت برای سهولت تعامل برای کمک ، چینی (ماندارین) ، انگلیسی ، آلمانی ، اندونزیایی ، ژاپنی ، کره ای ، روسی و اسپانیایی است.

میزبان فیات و Crypto Assets

P2PB2B دارای بیش از 200 ارز رمزنگاری شده و وجوه fiat است که شامل ، اما محدود به BTC ، ETH و USD نمی شود.

رابط مشتری مبتنی بر نقدینگی

صفحه وب تجارت دارای قابلیت استفاده از یک صفحه در عملکرد رابط کاربری خود می باشد و تعاملات فعال را از طریق به روزرسانی های این صرافی که از نظر محتوا موثر هستند ، تسهیل می کند.

آیا صرافی P2PB2B قانونی است؟

در حالی که با صرافی P2PB2B ارتباط برقرار می کنید ، مشتری کاملاً پاسخگوی قضاوت های انجام شده در سایت است. مقررات کشور مشتری برای سایت اعمال می شود و آنها باید از آن پیروی کنند.

هر کشور و حوزه قضایی مربوط مقررات مفصلی در مورد FinTech دارد که در همه خدمات محصول و محتوای سایت این صرافی به ارزش مرتبط با مشتری در نظر گرفته شده است.

خدمات و محصولات ارائه شده توسط P2PB2B

ایردراپ و ایردراپ های اختصاصی

حساب های تأیید شده مشتری دارای کارت ایردراپ هستند که در آن نشانه های PACT در عرض 24 ساعت اعتبار داده می شود.

ویژگی های مرتبط با P2PB2B دسترسی به قطره های هوایی مستقل از دارایی های رمزنگاری معروف و نشانه های سودآور را تضمین می کند. علاوه بر این ، یک تسهیلات منحصر به فرد PACT برای راه اندازی خودکار ایردراپ را ارائه می دهد.

بازی های ارجاعی

پاداش سود به مشتریانی تعلق می گیرد که دوستان یا همکاران تجاری خود را در پیشنهاد محصول بازی ارجاعی دعوت می کنند.

مزایا و معایب صرافی P2PB2B

مزایا

ابزارهای P2PB2B یک رابط کاربری ساده را تضمین می کند که برای مشتریان تازه کار م andثر است و از سرمایه گذاران دارای اطلاعات نادرست در فناوری برای فرصت های تجاری سود می برد.

این صرافی دارای گزینه ای برای ارزیابی های بسیار بالا در دارایی های رمزنگاری سودآور است و توکن PACT را برای حساب مشتریان صادر می کند.

یک تیم متکی و حامی خدمات مشتری.

این صرافی یک برنامه راه اندازی ارائه می دهد که فرصت های زیادی را برای سرمایه گذار فراهم می کند تا در پروژه های تجاری جدید خود به آنها کمک کند.

خدمات این پلتفرم امکان خرید و فروش برای تعداد زیادی رمزنگاری کوچک و بزرگ را فراهم می کند.

صرافی P2PB2B دارای قابلیت یک فرآیند تراکنش است که می تواند در عرض یک ثانیه تا 10.000 مبادله انجام دهد.

معایب

مشتریان موظف به سپرده گذاری و برداشت دارایی ها با روش انطباق KYC هستند.

وب سایت و صفحات رسمی رسانه های اجتماعی مانند LinkedIn از نظر وضوح کلی تیم این صرافی بدهی ندارند.

بررسی این صرافی در بسترهای تحلیلی معاملات آنلاین دارای موضع متضادی در این پلتفرم است.

رابط کاربری وب سایت فاقد ابزارهای تجاری به روز است.

قطع ارتباط معامله گران با مهارت بالا به دلیل محدودیت کمک های مالی سودآور مانند بازرگانی حاشیه ای و قراردادهای آتی است.

فرآیند ثبت حساب در P2PB2B

برای ایجاد حساب با P2PB2B مراحل زیر را دنبال کنید:

  • اولین قدم برای پذیرش در سایت تأسیس شده P2PB2B در استونی این است که مشتری باید دکمه ثبت را در صفحه اصلی پلت فرم معاملاتی انتخاب کند.
  • سپس کاربر به صفحه فرود هدایت می شود که در آن باید مشخصات هویتی مانند ایمیل ، رمز عبور امن و کد ارجاع را در صورت موجود بودن در زمان ثبت نام در اختیار مشتری قرار دهد.
  • پس از جزئیات مورد نیاز ، مشتری باید انتخاب کند که آیا مقیم ایالات متحده است یا خیر. شرایط و خدمات مبادله رمزنگاری باید خوانده شود و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
  • در مرحله بعدی مراحل ثبت نام ، مشتری یک ایمیل تأیید دریافت می کند. دستورالعمل های دریافت شده از طریق ایمیل توسط تیم P2PB2B باید موظف باشد. با این کار مراحل ثبت نام کاربر تکمیل می شود.
  • برای تأیید شرکت ، یک سیستم مجوز مطابق با KYC برای مشتری لازم است. این مقررات باعث ایجاد شفافیت می شود.
  • مشتری باید مدرک شناسایی ملی کشور خود و عکس اندازه پاسپورت را صادر کند.
  • هنگامی که آنها این اسناد رسمی را به اشتراک می گذارند ، روند بیشتر مستلزم آن است که مشتری با اسناد ارائه شده روی عکس سلفی کلیک کند.
  • این عکس سلفی همراه با عکسی ارائه می شود که نشان می دهد مشتری یک تکه کاغذ را در دست دارد که تاریخ ارسال را ذکر می کند.

هزینه ها

صرافی P2PB2B هزینه معاملات خود را برای خریداران و سازندگان به ترتیب 0.20 initiated آغاز کرده است. با توجه به روند بازار ارزهای رمزنگاری شده ، هزینه های معاملات معمولاً 0.25 درصد است و این هزینه ها را برای مشتریان اعتبار اقتصادی می کند.

در مورد هزینه های برداشت P2PB2B ، سایت 0.001 BTC را برای مبادلات در شبکه BTC متضرر می کند. اگر مشتری از کارت اعتباری استفاده می کند ، هزینه های معامله 10 دلار است ، 5 درصد کمیسیون از معامله. برای جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

روش واریز و برداشت

طبق بررسی P2PB2B ما ، سایت واریز و برداشت ها را به عنوان یکی از روش های واریز تضمین می کند. مشتریان همچنین می توانند از طریق کارت های اعتباری خود واریز کنند. هنگام به دست آوردن سپرده های ارز فیات ، یک معامله در سطح P2PB2B انجام می شود که در آن سرمایه گذاران رمزنگاری جدید می توانند اقدامات اولیه خود را در دنیای ارزهای دیجیتال سودآور انجام دهند.

برداشت ها در تابع رمزنگاری معمول با انتخاب آدرس سپرده مورد نظر انجام می شود. سپس ارز مورد نظر مشتری باید روی صفحه وارد شود و مقدار اعتبار در کیف پول ایجاد می شود.

کشورها و ارزهای پشتیبانی شده

همه بازارهای بین المللی عمده می توانند با P2PB2B معامله کنند. متأسفانه سرمایه گذاران کشورهایی مانند استرالیا ، کانادا ، چین ، فرانسه ، انگلستان و ایالات متحده و ایران محدودیت های جزئی یا کامل خدمات را دارند.

در رابطه با یکی از بزرگترین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، شبکه های برجسته موجود در این پلتفرم عبارتند از:

بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، کاردانو و +100 ارزهای دیجیتال دیگر…

برنامه تلفن همراه P2PB2B

یک برنامه جذاب P2PB2B یکپارچه برای مشتریان در سال 2019 راه اندازی شد. این برنامه برای بارگیری در Google Play برای مشتریان Android و Apple Store برای iOS در دسترس است. این برنامه متکی است و وجوه معاملات را در کیف های سردخانه ذخیره می کند و خود را از شیوه های تجارت غیرقانونی محافظت می کند.

این برنامه تلفن همراه معاملاتی مانند سرعت پردازش به روز 10 هزار مبادله ارز رمزنگاری شده در ثانیه و قابلیت برداشت سریع سفارشات 1000000 اتصال TCP را تسریع کرده است. یک ویژگی عجیب این است که برنامه مجاز به اداره معاملات رمزنگاری شده در سرزمین های اتحادیه اروپا است.

امنیت و حریم خصوصی P2PB2B

پلت فرم معاملاتی P2PB2B با حفظ و حفظ حریم خصوصی مشتری تعیین می شود. این سیاست حفظ حریم خصوصی ، همراه با تشریفات شرایط استفاده از پلتفرم ، به جمع آوری اطلاعات ، عملکردها و استفاده از اطلاعات شخصی مشتری کمک می کند.

برای جلوگیری از حملات هکرها ، ویژگی های امنیتی P2PB2B اقداماتی مانند حفاظت از 96 درصد از وجوه رمزنگاری مشتری در کیف پول های سرد را انجام می دهد. علاوه بر این ، این پلتفرم دارای تسهیلات فایروال وب برنامه (WAF) است که به شناسایی و جلوگیری از حملات غیرقانونی ناشی از حملات هکرها کمک می کند.

پشتیبانی

طبق بررسی ما ، تیم پشتیبانی P2PB2B در تمام روزهای هفته بدون هیچ محدودیت زمانی کار می کند. مشتریان می توانند بازخورد خود را به این آدرس ایمیل کنند: https://telegram.me/P2PB2B_io ، یا می توانند با شناسه ایمیل رسمی: support@P2PB2B.io تماس بگیرند .

پس از دریافت پیشنهاد و شکایت ، تیم پشتیبانی مشتری با مشتری تماس می گیرد و مشکلات آنها را حل می کند.

نتیجه گیری

نظرات کاربران به پلت فرم معاملاتی P2PB2B خبر از اعتماد کاربران دارد ، حتی اگر این یک شرکت معاملاتی نسبتاً مبهم در حوزه رمزنگاری باشد. این کشور در زمینه توسعه ارزهای دیجیتال نامی برجسته ایجاد کرده و برای خود نامی برجسته ایجاد کرده است.

ویژگی های سودآور مقیاس بالا آن را به یک تجربه تجاری جذاب و متکی برای مشتریانی که مایل به سرمایه گذاری در بازده توکن دیجیتال سودآور هستند تبدیل می کند.

سوالات متداول

چگونه می توان رمزنگاری را در P2PB2B دریافت کرد؟
برای دستیابی به دارایی های رمزنگاری شده مانند BTC ، مشتری باید به صفحه اصلی بروید و گزینه “Trade” را انتخاب کنید ، که در گوشه سمت چپ وب سایت قرار دارد. سپس مشتری باید گزینه Market را انتخاب کرده و شبکه ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را پیدا کند. به عنوان مثال ، اگر بیت کوین است ، BTC باید انتخاب شود.

مقداری که باید به آن دست یافت در ستون اضافه می شود. با این حال ، مشتریان نباید موجودی کیف پول خود را منتقل کنند. در نهایت ، گزینه Buy BTC یا رمزنگاری مورد نظر مجاز است و وجوه به مشتری واریز می شود.

آیا P2PB2B بی خطر است؟
این صرافی یک گزینه مطمئن به نظر می رسد زیرا KYC برای سپرده گذاری و برداشت اجباری است. علاوه بر این ، این ویژگی امنیتی احراز هویت دو مرحله ای را به کاربران خود ارائه می دهد.

چگونه از P2PB2B استفاده کنیم؟
برای دسترسی موثر سرمایه گذار به P2PB2B ، کاربر باید دکمه ثبت نام را در صفحه اصلی وب سایت معاملاتی انتخاب کند. سپس مشتری به صفحه ای هدایت می شود که در آن باید مشخصات هویتی مانند آدرس ایمیل ، رمز عبور و در صورت موجود بودن در اختیار مشتری ارسال شود.

پس از جزییات اجباری ، مشتری باید اقامت ایالات متحده را انتخاب کند. شرایط و خدمات مبادله باید خوانده شود و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

آیا محدودیتی برای انتقال وجود دارد؟
محدودیت مبلغ معاملات برای هر صرافی متفاوت است. هنگام انجام سفارش ، مشتریان باید محدودیت های مبادله را در صفحه تجارت بررسی کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا