اخبار ارزهای دیجیتال

شاخص‌های آن‌چین نشان می‌دهند که بازار بیت‌کوین اکنون «ریسک بالایی» دارد – گلس‌نود

چندین نشانگر روی زنجیره توسط گلاسنود به دلیل قرار گرفتن در منطقه خطر “بسیار بالا” علامت گذاری شده است.

پلتفرم تحلیل رمزنگاری گلس نود می‌گوید شاخص‌های زنجیره‌ای که ارزش بیت‌کوین را ارزیابی می‌کنند وارد یک منطقه پرخطر شده‌اند و می‌توانند به این معنی باشند که ارز دیجیتال در مراحل اولیه یک بازار صعودی است.

در پستی در 10 فوریه X، گلس‌نود به اشتراک گذاشت که شاخصی برای شناسایی ارزش‌گذاری بلندمدت بیت‌کوین نسبت به ارزش بازار آن به بالای منطقه «متوسط ​​ریسک» رفته و به‌طور قطعی در باند «ریسک بالا» قرار دارد.

گلس نود در گزارش قبلی 8 فوریه تاکید کرد که سطح ریسک بالا معمولاً در مراحل اولیه بازار صعودی بیت کوین مشاهده می شود و نشان می دهد که سرمایه گذاران بلندمدت به “سطح معنی دار” سودآوری بازگشته اند.

شاخص ارزش بازار دارنده بلندمدت به ارزش تحقق یافته (MVRV) با هدف شناسایی زمانی که بیت کوین نسبت به “ارزش منصفانه” آن بیش از حد یا کمتر از ارزش گذاری شده است، است.

“ارزش بازار” بیت کوین را با “ارزش تحقق یافته” آن – قیمتی که بیت کوین بین کیف پول های دارندگان بلندمدت منتقل می شود – در تضاد قرار می دهد و احساسات کوتاه مدت بازار را “از بین می برد” و معیاری را ارائه می دهد که نشان می دهد آیا بازار است یا خیر. بیش از حد گرم شده است.

گلس‌نود به هفت شاخص از 10 نشانگر، از جمله MVRV، وضعیت سودآوری عرضه و سود/زیان خالص تحقق نیافته رتبه‌بندی پرخطر یا بسیار پرخطر اختصاص داد، که نشان می‌دهد با وجود افزایش قابل‌توجه در دارایی‌های رمزنگاری، سطوح بسیار پایینی از سود تحقق‌یافته توسط سرمایه‌گذاران قفل شده است.

هفت شاخص از 10 شاخص دارای رتبه بالا یا بسیار بالا هستند. منبع: گلس نود

گلس‌نود اشاره کرد که تقاضا برای بلاک‌فضای بیت‌کوین و کسب سود کوتاه‌مدت توسط سرمایه‌گذاران جدید به‌طور قطعی در دسته‌های «کم ریسک» قرار دارد و افزود که فروش پس از تأییدیه‌های صندوق قابل معامله در صرافی بیت‌کوین (ETF) در ایالات متحده کاهش یافته است.

قیمت بیت کوین در هفته گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و از 42,317 دلار در 4 فوریه به 48,582 دلار در زمان انتشار رسیده است.

قیمت بیت کوین در هفته گذشته 14 درصد افزایش یافته است. منبع: کوین جکو

قدرت بیت کوین در هفته گذشته به کاهش جریان های خروجی تراست بیت کوین گری اسکیل ( GBTC ) – ETF تازه تبدیل شده توسط مدیر دارایی – همراه با 9.1 میلیارد دلار ورودی به 9 ETF بیت کوین از زمان آغاز به کار در 11 ژانویه نسبت داده شده است.

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل رمزارز SoSoValue، ETF‌های جدید بیت‌کوین نقطه‌ای ایالات متحده در 9 فوریه جریان خالص 541 میلیون دلاری را ایجاد کردند که بزرگترین روز ورودی برای محصولات، به استثنای روز اول معامله است .

در همین حال، GBTC گری اسکیل با خروج تنها 51.8 میلیون دلار از صندوق در 9 فوریه، کمترین روز خروجی خود را ثبت کرد که نسبت به رکورد خروج روزانه 620 میلیون دلاری خود در 23 ژانویه، 91 درصد کاهش داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا