پیش بینی قیمت

آینده ارز آسیس نتورک (Oasis Network) + پیش بینی قیمت ROSE تا سال 2026

این مقاله آینده ارز آسیس نتورک (Oasis Network) / پیش بینی قیمت ROSE تا سال 2026 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت آسیس نتورک در نظر گرفته‌ایم.

در میان ارزهای دیجیتالی که امسال به شدت افزایش یافته اند، ROSE شاید یکی از شگفت انگیزترین ارزها برای برخی باشد. این ارز مستقیماً به بیت‌کوین پادشاه کریپتو متصل نیست، و همچنین پرفروش‌ترین ارز دیجیتال امروزی نیست. اما برای کسانی که آگاه هستند، ROSE از سال 2020 وجود داشته است.

آیا ROSE می تواند در سال 2022 به 2 دلار برسد؟ به زودی متوجه خواهیم شد. اما قبل از اینکه به پیش بینی قیمت ROSE خود ادامه دهیم ، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که ” آسیس نتورک (ROSE) چیست؟”

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال آسیس نتورک (ROSE) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

آسیس نتورک یک بلاک چین مقیاس پذیر با قابلیت حفظ حریم خصوصی است که برای امور مالی غیرمتمرکز و اقتصاد داده مسئول و متعلق به کاربر ساخته شده است.

با مقیاس‌پذیری بالا و معماری حفظ حریم خصوصی، هدف شبکه Oasis تقویت مالی غیرمتمرکز مقیاس‌پذیر خصوصی (DeFi) است – گسترش پذیرندگان و معامله‌گران اولیه به یک بازار انبوه. ویژگی‌های حریم خصوصی آن همچنین نوع جدیدی از دارایی دیجیتال به نام داده‌های Tokenized را ایجاد می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد کنترل داده‌های خود را در دست بگیرند و برای به اشتراک گذاشتن آن‌ها پاداش دریافت کنند.

نکته دیگر این است که معماری مقیاس‌بندی Oasis ParaTime از سرعت تراکنش سریع، حجم کاری زیاد و مقیاس‌پذیری بالا با جدا کردن اجرا از اجماع پشتیبانی می‌کند. برای پشتیبانی از یک اکوسیستم غنی از برنامه ها و موارد استفاده، شبکه Oasis به هر کسی اجازه می دهد تا ParaTime خود را ایجاد کند. این مدل شبیه به نحوه نمایش زیرشبکه های مختلف Avalanches یا نحوه ایمن سازی و اتصال پاراچین های مستقل Polkadot است . اگرچه برخلاف Parachain، یک ParaTime نیازی به اجماع ندارد. این امر توسعه ParaTime را ساده‌تر می‌کند و در تصویر کلی بیشتر در شبکه یکپارچه می‌شود.

توسعه دهنده اصلی آسیس نتورک Oasis Labs نام دارد. این در سال 2018 توسط داون سانگ از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی تاسیس شد. تیم توسعه 45 میلیون دلار از 16z crypto، Polychain Capital و Binance Labs جمع آوری کرد تا از توسعه پروتکل اولیه پشتیبانی کند.

در حال حاضر، Oasis Network در حال اجرای یک نامزد انتشار برای Mainnet است که شبکه Amber است. از این رو، این همچنان یکی از ارزهای دیجیتالی است که باید در سال 2022 به دنبال آن باشید. بیایید در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) در سال 2022 بدانیم.

وضعیت فعلی بازار آسیس نتورک (ROSE)

طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان نگارش این تحلیل قیمت آسیس نتورک ، ROSE با 0.253 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 89,107,797 دلار معامله می شود . قیمت رز در 24 ساعت گذشته 4.81 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، ROSE دارای 3.49 میلیارد آسیس در گردش است. در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارز دیجیتال ROSE عبارتند از Binance ، Gate.io ، KuCoin ، CoinTiger و ZT. اکنون، اجازه دهید به قسمت بعدی این پیش‌بینی قیمت ROSE و آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) برای سال 2022 ادامه دهیم.

تحلیل قیمت آسیس نتورک (ROSE)

در حال حاضر، آسیس نتورک رتبه 136 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین ارتقاها، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین ROSE به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت ROSE برویم .

نمودار ROSE/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی کانال صعودی را می بینیم. کانال صعودی عمل قیمت است که در جهت نزولی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. همچنین نمودار بالا و پایین‌ترین قیمت را از این الگوی قیمت نشان می‌دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، ROSE از روند صعودی خود به روند نزولی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد.

آیا آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) درخشان است یا خیر؟

شاخص قدرت نسبی ROSE (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) ROSE در سطح 45.96 قرار دارد، این بدان معنی است که ROSE در وضعیت خرید بیش از حد است. در این حالت، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران می‌توانند با اطمینان بدون نگرانی در مورد تغییر قیمت عمده معامله کنند .

بنابراین، معامله گران باید ارز دیجیتال را عاقلانه معامله کنند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار بگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد، معامله گران می توانند از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز قبل از این که به آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2022، قیمت ROSE شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، ROSE در سال 2022 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) و پیش بینی قیمت در سال 2022

نمودار زیر نشان می دهد که ROSE در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. با این حال، قیمت ROSE یک سیگنال صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد، ROSE ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 0.795 دلاری خود را بشکند و بالاتر رود.

نمودار قیمت ROSE / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران از کریپتو حمایت نکنند، ممکن است خرس‌ها زمام امور را در دست بگیرند و ROSE را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت ROSE ممکن است به تقریباً 0.2 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت ROSE و آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) ما در سال 2022 صعودی است. این احتمال زیاد برای پیشی گرفتن از بالاترین قیمت فعلی خود (ATH) در حدود 0.465 دلار در سال جاری دارد. علاوه بر این، ROSE تنها در صورتی می تواند به ATH ضربه بزند که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 2.5 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 3 دلار را نشان خواهد داد. سپس رشد کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با آینده، مشارکت و پیشرفت‌ها به 2.5 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) و پیش بینی قیمت در سال 2024

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) اگر سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA که میانگین متحرک بلندمدت است حفظ کند، خریداران زمان و ثبات کافی برای انجام ماموریت حمله بعدی در سطح حیاتی در 5 دلار خواهند داشت، و باعث می‌شود که کاهش پیدا نکند، بلکه به طور مداوم بازی کنند.

پیش بینی قیمت Oasis Network در سال 2025

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) همانطور که در آخرین ارتقاء، توسعه و پیش بینی پروژه جدید از پلت فرم، سرمایه گذاران ROSE می تواند بسیاری از همکاری و یکپارچگی انتظار در اطراف 2024. علاوه بر این، ممکن است این قیمت افزایش یافت در افزایش بازار رمزنگاری ، و از آن خواهد شد بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 10 دلار برسد.

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) و پیش بینی قیمت در سال 2026

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) در چهار سال آینده می تواند تا 15 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای ROSE چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که ROSE طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

آسیس نتورک آینده درخشانی در سال 2022 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در سیستم ROSE و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن ROSE به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت آسیس نتورک صعودی در سال 2022 0.75 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که ROSE یک سرمایه گذاری خوب در سال 2022 است، ممکن است حتی به 2 دلار برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم .

نظر شما درباره آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) و پیش بینی قیمت آسیس نتورک چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

ROSE چیست؟
آسیس نتورک یک بلاک چین مقیاس پذیر با قابلیت حفظ حریم خصوصی است که برای امور مالی غیرمتمرکز و اقتصاد داده مسئول و متعلق به کاربر ساخته شده است. سکه اصلی آن ROSE است.

آیا Oasis Network (ROSE) سرمایه گذاری خوبی است؟
ROSE یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. ROSE احتمال بالایی برای پیشی گرفتن از ATH فعلی خود در حدود 0.358 دلار در سال جاری دارد.

آسیس نتورک از چه الگوریتمی استفاده می کند؟
آسیس نتورک یک سکه است که از الگوریتم اثبات سهام (PoS) استفاده می کند.

چه سکه هایی شبیه آسیس نتورک (ROSE) هستند؟
سکه های زیر از الگوریتم اثبات سهام شبکه Oasis و نوع اثبات استفاده می کنند:
AXEL، KnoxFS، Sport and Leisure، Bitball Treasure، inSure، Rewardinga، BitcoinPoS، Rakon، Dollar، Tachyon، BackPacker، Netbox Coin، و WebDCOol.

Oasis ROSE Garden چیست؟
Oasis ROSE مکانیزمی جدید برای پاداش دادن به توکن‌های ROSE به جامعه است و در عین حال شبکه Oasis را قوی‌تر و ایمن‌تر می‌کند. باغ Oasis ROSE نه تنها از شبکه Oasis پشتیبانی می کند، بلکه با دادن فرصتی به مردم برای کسب ROSE قبل از راه اندازی شبکه اصلی به رشد جامعه نیز کمک می کند.

آیا قیمت ROSE در سال 2022 به 2 دلار خواهد رسید؟
بله، این احتمال وجود دارد که ROSE در آینده نزدیک طبق روند صعودی فعلی به 2 دلار برسد.

چگونه توکن ROSE بخریم؟
کاربران می توانند توکن های ROSE را با خرید آنها از صرافی های ارزهای دیجیتال مانند Binance، CoinTiger، KuCoin، ZT و Gate.io دریافت کنند.

آینده ارز آسیس نتورک (ROSE) از سال 2023 تا سال 2026

انتظار می رود قیمت Oasis Network (ROSE) تا سال 2022 به 3 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Oasis Network (ROSE) تا سال 2023 به 5 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Oasis Network (ROSE) تا سال 2024 به 10 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Oasis Network (ROSE) تا سال 2025 به 15 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا