اخبار

با افزایش 5 درصدی ADA، تعداد آدرس‌های کاردانو به 3.5 میلیون رسید

از آنجایی که کاردانو به نقطه عطف جدیدی می رسد، عملکرد بازار آن هنوز تا کامل بودن فاصله دارد.

شبکه کاردانو به یک نقطه عطف بزرگ دیگر رسیده است زیرا بر اساس داده های زنجیره ای مساری، تعداد کیف پول های باز در بلاک چین به 3.5 میلیون رسید.

همانطور که وب سایت نشان می دهد، در حال حاضر 3 میلیون و 494 هزار و 888 کیف پول در شبکه ثبت شده است که به این معنی است که طی هفته آینده تعداد کیف پول ها به احتمال زیاد از 3.5 میلیون نفر خواهد گذشت.

اما در حالی که نزدیک به چهار میلیون کیف پول در شبکه وجود دارد، تنها بخش کوچکی از این نهادها فعال هستند. به گفته مساری، تنها 136800 کیف پول فعال است. تعداد کمی از کیف پول‌های فعال نشان می‌دهد که اکثر کاربران کاردانو به‌جای استفاده فعال، ارز دیجیتال را در دست دارند.

منبع: IntoTheBlock

در مورد توزیع دارنده در شبکه، بزرگترین گروه کیف پول ها از ارزش 1 تا 100 دلار کاردانو دارند. تعداد نهنگ های موجود در این شبکه که بیش از 10 میلیون دلار سکه دارند برابر با 393 کیف پول است که ناچیز محسوب می شود.

تسلط تاجران خرده‌فروشی و سرمایه‌گذاران بر روی شبکه سکه، آن را بی‌ثبات‌تر می‌کند و معمولاً باعث افزایش فشار فروش در میان افزایش قیمت‌های کوتاه‌مدت می‌شود. این امر در حالی رخ می‌دهد که اکثر دارندگان زیان‌ده ترجیح می‌دهند فروش را در نقطه سر به سر به جای حفظ سود در آینده ترجیح دهند.

همانطور که شاخص In/Out of Money در IntoTheBlock نشان می‌دهد، کاردانو یکی از کم‌بازده‌ترین دارایی‌ها در شبکه ارزهای دیجیتال است و کمتر از ۶ درصد از دارندگان ADA از سرمایه‌گذاری‌های خود سود می‌برند.

چنین نرخ سود پایینی ناشی از اقدام قیمت دارایی است که از زمان رسیدن ATH در ماه اوت، ناپایدار باقی مانده است. از آن زمان، این ارز دیجیتال تقریباً 72 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا