اخبار

مایک نووگراتز می‌گوید که پزشک قلبش یک میلیون دلار با سلسیوس از دست داده است

سلسیوس اخیراً پس از قفل کردن وجوه کاربران در ماه گذشته، اعلام ورشکستگی کرده است.

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال، هنگام سخنرانی در اجلاس کریپتو بلومبرگ، فاش کرد که پزشک قلب او به دلیل قفل شدن وجوهش در سلسیوس، یک میلیون دلار از دست داده است.

همانطور که گزارش شده است ، وام دهنده ارز دیجیتال درگیر هفته گذشته پس از توقف ناگهانی برداشت در ماه گذشته، اعلام ورشکستگی کرد. این شرکت تأیید کرد که 1.2 میلیارد دلار حفره در ترازنامه خود دارد. در اولین جلسه ورشکستگی شرکت، وکلای آن اظهار داشتند که وجوه کاربران اساساً متعلق به سلسیوس است. نووگراتز اظهار داشت: “هیچ کس حروف ریز را نمی خواند.”

نووگراتز، که به خاطر خالکوبی پروژه سقوط کرده لونا مورد تمسخر قرار گرفته است و ادعا می کند که رگولاتورها در مورد کریپتو به اندازه کافی عمل نکرده اند. او خاطرنشان کرد:

“گاهی اوقات کل صنعت مانند یک دسته احمق به نظر می رسد.”

این میلیاردر ارز دیجیتال تکرار کرده است که بیت کوین در حال پذیرش است. او گفت: «نسلی از مردم وجود خواهند داشت که واقعاً به این باور دارند.

او جدیدترین اصلاح قیمت بیت کوین را به جای یک چرخش، صرفاً یک دست انداز در جاده می بیند.

از بسیاری جهات از طلا بهتر است و تاکید می کند که دارایی سخت منحصر به فرد است. در همان زمان، او می‌گوید که کریپتو به روایت جدیدی نیاز دارد که بازار صعودی دیگری را آغاز کند.

500000 دلار در پنج سال؟

علیرغم این واقعیت که ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر در وسط یک اصلاح قیمت گسترده هستند، نووگراتز همچنان معتقد است که بیت کوین می تواند طی پنج ماه آینده به سطح 500000 دلار برسد.

اوایل امروز، بزرگترین ارز رمزنگاری شده نزدیک بود به سطح 23000 دلار برسد و در صرافی Bitstamp به 22958 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا