اخبار ارزهای دیجیتال

مایکرواستراتژی برای خرید بیت کوین بیشتر، فروش سهام 500 میلیون دلاری را در نظر دارد

مایکرواستراتژی در نظر دارد 500 میلیون دلار فروش سهام را برای تامین مالی خریدهای بیت کوین اضافی، تقویت تعهد خود به BTC به عنوان دارایی ذخیره خزانه داری، برنامه ریزی کند.

مایکرواستراتژی اعلام کرده است که قصد دارد 500 میلیون دلار اسکناس قابل تبدیل در سال 2032 ارائه کند.

پیشنهاد خصوصی به خریداران نهادی واجد شرایط مطابق با قانون 144A قانون اوراق بهادار 1933 است و “مشروط به شرایط بازار و سایر عوامل است.”

اسکناس‌ها تعهدات اصلی مایکرواستراتژی بدون تضمین خواهند بود و دارای سود معوقه به‌صورت شش ماهه در تاریخ 15 ژوئن و 15 دسامبر هر سال، از 15 دسامبر 2024 می‌باشند. اسکناس‌ها در تاریخ 15 ژوئن 2032 سررسید خواهند شد، مگر اینکه زودتر از موعد مقرر انجام شود. مطابق با شرایط آنها بازخرید، بازخرید یا تبدیل شده است.»

مجموعه مقالات و اهداف استراتژیک

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، درآمد خالص در درجه اول برای به دست آوردن بیت کوین اضافی و برای “مقادیر کلی شرکت” استفاده می شود.

علیرغم اینکه تحت شرایط بازار قرار دارد، این حرکت با هدف بلندمدت مایکرواستراتژی برای استفاده از بیت کوین به عنوان دارایی ذخیره خزانه داری مطابقت دارد.

این شرکت خود را “اولین شرکت توسعه بیت کوین در جهان” می داند و “متعهد به توسعه مداوم شبکه بیت کوین است.”

مطالب مرتبط: بیت کوین در مقابل بافت: دارندگان بیت کوین 104% CAGR سبد “رشد پایدار” را کوتوله می کند

جزئیات پیشنهاد خصوصی

این شرکت انتظار دارد به خریداران اولیه اسکناس این اختیار را بدهد که 75 میلیون دلار دیگر به عنوان “مبلغ اصلی کل اسکناس” خریداری کنند.

«اگر مایکرواستراتژی کمتر از همه اسکناس‌های معوق بازخرید کند، حداقل 75 میلیون دلار کل مبلغ اصلی اسکناس‌ها باید معوق باشد و در تاریخ اخطار بازخرید مربوطه بازخرید نشود.»

در بیانیه مطبوعاتی توضیح داده شده است که “نرخ بهره، نرخ تبدیل اولیه و سایر شرایط اسکناس در زمان قیمت گذاری عرضه تعیین می شود.”

مایکرواستراتژی انتظار دارد که قیمت مرجع مورد استفاده برای محاسبه قیمت تبدیل اولیه اسکناس‌ها، قیمت میانگین موزون حجمی ترکیبی ایالات متحده از سهام عادی کلاس A مایکرواستراتژی از ساعت 9:30 صبح تا 4:00 بعد از ظهر EDT در تاریخ قیمت‌گذاری باشد.

ملاحظات نظارتی

طبق بیانیه مطبوعاتی، اسکناس ها طبق قانون 144A قانون اوراق بهادار 1933 به خریداران واجد شرایط عرضه و فروخته می شود.

این بدان معناست که اسکناس‌های ارشد قابل تبدیل و هر سهم قابل تبدیل از سهام عادی مایکرواستراتژی به طور رسمی تحت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت نمی‌شوند.

ثبت نشدن آنها در SEC به این معنی است که نمی توان آنها را بدون رعایت شرایط قانونی خاص در بازارهای عمومی فروخت یا خرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا