اخبار

قیمت توکن هیوبی (HT) تا 21 درصد پس از گزارش خرید جاستین سان از صرافی افزایش یافت

شایعات و شفاف سازی ها باعث افزایش فوری حجم خرید در توکن هوبی شد.

خرید احتمالی صرافی Huobi توسط جاستین سان باعث افزایش شدید قیمت توکن ابزار صرافی شد . HT در کمتر از چند ساعت پس از انتشار شایعه در سراسر صنعت، شاهد افزایش قابل توجه 21 درصدی بود.

چه اتفاقی می افتد؟

شش ساعت پیش، کاربران متوجه شدند که جاستین سان آدرس یکی از بزرگترین صرافی های متمرکز جهان را در پروفایل رسمی توییتر خود قرار داده است. بعداً اولین گزارش ها در زمینه رسانه ای مبنی بر به دست آوردن صرافی جاستین سان با کمک سم بنکمن-فرید ظاهر شد.

بعداً، گزارش‌هایی درباره سخنرانی جاستین سان برای همه کارمندان Huobi ظاهر شد. او اظهار داشت که کارش حول محور توکن هوبی می چرخد ​​و به بازار چین باز نخواهد گشت.

با این حال، سان صرافی را خریداری نکرده است. به گفته Huobi، جاستین سان وارد هیئت مشاوران بورس شد و به عنوان یکی از پنج مشاور این شرکت عمل خواهد کرد.

توکن Huobi با رشد واکنش نشان می دهد

با توجه به این واقعیت که سان رسماً در حال کار بر روی ارزش بخشیدن بیشتر به توکن صرافی خواهد بود، هنوز مشخص نیست که بنیانگذار ترون مایل است چه اقداماتی را انجام دهد تا توجه و موارد استفاده بیشتر را به توکن جلب کند.

از نظر تحلیل تکنیکال، HT در چند هفته گذشته هیچ چیز استثنایی را در حالی که در روند نزولی حرکت می‌کند، نشان نداده است. در آگوست 2022، توکن صرافی حداقل دو بار تلاش کرد تا از سطوح مقاومت محلی عبور کند و سپس به زیر میانگین متحرک 50 روزه بازگشت.

در حال حاضر، HT با 20 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته، 4.8 دلار معامله می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا