اخبار

در حال حاضر چه مقدار دوج کوین در رابینهود نگهداری می شود؟ جزئیات

در اینجا کل دوج کوینی است که توسط رابینهود برای سرمایه گذاران خود نگهداری می شود.

بر اساس حساب توییتر DogeWhaleAlert@ ، مجموع مقدار فعلی دوج کوین که توسط اپلیکیشن کارگزاری سهام رابینهود به نمایندگی از سرمایه گذاران آن نگهداری می شود، 40,508,384,607 DOGE یا 2,518,365,763 دلار است که 29.7 درصد از عرضه در گردش را نشان می دهد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، تیم دوج کوین این افسانه را که یک نهنگ یا “سرمایه گذار خصوصی” نزدیک به 30٪ از عرضه دوج کوین را در اختیار دارد، رد کرد. این بیان می‌کند که بسیاری از کیف‌پول‌های برتر دوج کوین کیف‌پول‌های سرد یا کیف‌پول‌های داغ هستند که توسط صرافی‌ها و کارگزاران کنترل می‌شوند، و بنابراین آنها نشان دهنده دوج کوین هستند که در بازداشت هزاران نفر قرار دارند.

توسعه دهنده دوج کوین به شایعات رسیدگی می کند

یک تصور تکراری که در توسعه دوج کوین در دو سال گذشته وجود داشته است این است که اثبات سهام ممکن است در نهایت جایگزین اثبات کار شود. این در یک پست وبلاگ اخیر توسط Dogecoin Core Developer chromatic x ذکر شده است.

او روشن می کند که در حال حاضر هیچ قصد یا پیشنهاد قطعی برای انحراف از اجرای اثبات کار مورد استفاده توسط دوج کوین وجود ندارد. او استدلال می‌کند که در حال حاضر هیچ دلیلی برای باور پیش‌بینی وجود ندارد که چنین پیش‌بینی می‌شود یا ضرب‌الاجلی وجود دارد که ممکن است در آن پیش‌بینی شود. وی افزود: «این غیرمسئولانه است که در غیر این صورت پیشنهاد کنیم؛ اگر چنین اتفاقی می‌افتد، توسعه‌دهندگان اصلی باید از آن مطلع باشند و توسعه‌دهندگان اصلی باید شفاف و مستقیم در مورد آن صحبت کنند.»

حساب توییتر متمرکز بر جامعه دوج کوین، میشابور گزارش به روز رسانی توسعه هسته دوج کوین ارائه شده توسط پاتریک لودر را ارائه می دهد. او نشان می‌دهد که 1.14.7 ممکن است در سال جاری منتشر شود، از جمله ویژگی‌های جدید، و 1.21، که ممکن است آینده Doge بر اساس آن ساخته شود، ممکن است در مارس 2023 منتشر شود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، آخرین به روز رسانی هسته دوج کوین، نسخه 1.14.6، در جولای 2022 انجام شد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا