پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز دیجیتال هلیوم + پیش بینی قیمت HNT

این مقاله آینده ارز دیجیتال هلیوم و پیش بینی قیمت HNT در 2021 تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تحلیل و پیش بینی قیمت HNT در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد .

بازار ارزهای دیجیتال پس از از دست دادن عظیم خود در ماه سپتامبر به طور پیوسته در حال رشد است. ماه اکتبر خبرهای خوبی را برای سرمایه گذاران و معامله گران به همراه داشت. به طور خاص ، حجم کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در زمان نگارش این مقاله در 24 ساعت گذشته 116.08 میلیارد دلار است. اگرچه نسبت به یک ماه قبل 14 درصد کاهش یافته است ، اما همچنان یک برد است زیرا در روزهای گذشته اندکی افزایش یافته است.

در این تجزیه و تحلیل قیمت HNT و آینده ارز دیجیتال هلیوم ، ما نگاهی به عملکرد هلیوم داریم که آیا به 50 دلار میرسد یا خیر. اما قبل از آن ، اجازه دهید اطلاعات بیشتری در مورد Helium (HNT) و موقعیت فعلی آن در بازار رمزنگاری کسب کنیم.

ارز دیجیتال هلیوم (HNT) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز دیجیتال هلیوم بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

شبکه هلیوم (HNT) یک شبکه غیر متمرکز است که برای دستگاه های اینترنت اشیا از بلاک چین استفاده می کند . شبکه اصلی Helium دستگاه های بی سیم کم مصرف را برای ارتباط با یکدیگر و به اشتراک گذاری داده ها در شبکه گره های خود در جولای 2019 تقویت می کند.

به عنوان گره های بلاک چین ، ما اصطلاحاً Hotspots داریم که ترکیبی از یک دروازه بی سیم و یک دستگاه استخراج است . HNT ، توکن رمز ارز بومی هلیوم ، استخراج می شود و به کاربرانی که گره ها را کار می کنند پاداش می دهد.

هدف هلیوم این است که ارتباطات اینترنت اشیاء را برای آینده آماده کند و ناکافی ها را در زیرساخت های کنونی از زمان تأسیس در سال 2013 شناسایی کند.

اکنون که ایده ای در مورد هلیوم داریم ، آیا فکر می کنید HNT در سال 2021 ارز رمزنگاری سودآوری خواهد داشت ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت HNT و پیش بینی قیمت HNT بررسی کنیم.

وضعیت فعلی بازار هلیوم (HNT)

هنگام نوشتن این تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم ، HNT با حجم معاملات 24 ساعته 31،365،796 دلار 20.9 دلار معامله می شود. قیمت HNT در 24 ساعت گذشته 3.16 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این ، HNT دارای منبع گردش فعلی 99،199،397.88 HNT است. در حال حاضر ، برترین پلتفرم های معاملات دارایی دیجیتال برای HNT Binance ، Crypto.com Exchange ، FTX ، ZT و Mandala Exchange هستند.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تجزیه و تحلیل فنی HNT و آینده ارز دیجیتال هلیوم برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم (HNT) در2021

به تازگی ، HNT مقام 58 را در CoinMarketCap گرفت. اما آیا تحولات اخیر ، ارتقاء و تغییرات در بلاک چین به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت HNT نگاهی بیندازیم .

نمودار HNT/USDT که الگوی Cup With Handle را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، نمودار یک الگوی جام و دسته را نشان می دهد. این الگو نشان دهنده یک دوره ادغام است که ممکن است منجر به شکست فوری یا شکست شود. شکست از خط روند پایین نشان دهنده شروع یک روند نزولی جدید است ، در حالی که شکست از خط روند بالا شروع یک روند صعودی جدید را نشان می دهد.

همانطور که در بالا نشان داده شد ، در ابتدای این ماه ، هلیوم از روند خرس خود به گاو تبدیل شد . این نتیجه حجم بالای تجارت در آن دوره است و آینده ارز دیجیتال هلیوم را در کوتاه مدت روشن کرده است.

شاخص قدرت نسبی هلیوم (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 57.94 است ، به این معنی که HNT در حالت نه خرید بیش از حد و نه بیش از حد فروخته شده است. علاوه بر این ، این نشان می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران رمز ارز می توانند بدون هیچ گونه ترسی با خیال راحت معامله کنند.

علاوه بر این ، معامله گران رمزنگاری باید با احتیاط معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار ارزهای رمزنگاری قرار نگیرند. با توجه به این موضوع ، معامله گران ارزهای رمزنگاری شده باید مراقب باشند تا از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری جلوگیری کنند.

اجازه دهید به میانگین متحرک نمایی (EMA) و میانگین متحرک ساده (SMA) هلیوم نیز نگاهی بیندازیم.

SMA هلیوم 30 روزه و میانگین متحرک نمایی 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت HNT شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بیشتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با تجمیع ، نوسانات و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، HNT در سال 2021 بازار رقابتی دارد و میتواند آینده ارز دیجیتال هلیوم را تحت تاثیر مثبتی قرار دهد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال هلیوم (HNT) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که HNT در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت HNT روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد ، HNT ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 35 دلار خود را پشت سر بگذارد و حتی بالاتر از 50 دلار حرکت کند.

نمودار پیش بینی قیمت HNT/USDT (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به رمزارزها بپردازند ، خرس ها ممکن است تصاحب شده و HNT را از موقعیت صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر ، قیمت HNT ممکن است تا تقریباً 16.62 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال ، آینده ارز دیجیتال هلیوم و پیش بینی بلند مدت قیمت HNT ما در سال 2021 صعودی است. این امکان بالایی برای رسیدن به ارتفاعات جدید دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال هلیوم (HNT) در سال 2022

آینده ارز دیجیتال هلیوم اگر این روند صعودی ادامه یابد ، HNT تا پایان سال 2022 به 55 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 60 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با پیش بینی ، مشارکت ها و پیشرفت های 55 دلار ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده ای نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال هلیوم (HNT) در سال 2023

اگر HNT سطح پشتیبانی حدود 200-MA ، میانگین متحرک بلند مدت را داشته باشد ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساختن ماموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 75 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

آینده ارز Helium (HNT) در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت HNT و پیش بینی پروژه جدید پلت فرم ، سرمایه گذاران HNT می توانند انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی در حدود 2024 را داشته باشند تا آینده ارز دیجیتال هلیوم را روشن کند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت HNT را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 80 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال هلیوم (HNT) در سال 2025

آینده ارز دیجیتال هلیوم در چهار سال آینده می تواند تا 95 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای HNT چندان دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که HNT احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

به نظر می رسد HNT در سال 2021 آینده ای عالی در پیش دارد . با پیشرفت های مداوم در داخل اکوسیستم HNT و بازار کلی رمزنگاری ، ممکن است شاهد HNT به ارتفاعات جدیدی باشیم تا آینده ارز دیجیتال هلیوم را تحت تاثیر اتفاقات مثبتی قرار دهد.

در همین حال ، پیش بینی بلند مدت قیمت HNT ما برای 2021 صعودی است. حتی بیشتر ، HNT صعودی احتمال بالایی برای رسیدن به 35 دلار دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که مقاومت روانی گذشته را بشکند. اگر سرمایه گذاران همچنان در کنار HNT امسال همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، به 50 دلار برسند .

نظر شما درباره آینده ارز هلیوم (HNT) و پیش بینی قیمت آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۸ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. الان اردیبهشت ۱۴۰۱ هستیم و قیمت هلیوم روز ب روز کمتر میشه و رسیده به ۱۴ دلار …هیچ وقت پیش بینی های اینترنتی درست نبودن

    1. درود
      بله هیچ پیش بینی درست از آب در نمیاد و همشون بر پایه حدس و گمانه. به این موارد و تحلیل ها تکیه نکنین.

  2. اگه هنوز هم‌با hnt سر و کار دارید برای تبادل اطلاعات به صورت مجازی ارتباط داشته باشیم
    ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا