فاست کریپتو یا همان FaucetCrypto که در این سایت می توان با کلایم روزانه، کلایم مقطعی هر نیم ساعت یک بار و همچنین یک سری کارها ازقبیل تماشای تبلیغات و … به درآمد رسید. واریز بصورت تقریبا آنی به کیف پول شما انجام می گردد. همچنین از حدود ۲۰ ارز دیجیتال رایج جهت واریز و انتقال نیز پشتیبانی می کند.

وضعیت: در حال پرداخت

سایت فاست کریپتو همانطور که اشاره شد دارای امکانات و روشهای متنوعی از جمله رول ، تبلیغات لینک کوتاه ، تبلیغات به صورت کلیکی ، اهدای جوایز روزانه و پاداش انجام مراحل ، آفر و غیره است که در ادامه مطلب به تشریح تصویری بخش های مهم آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

ثبت نام در FaucetCrypto

sign in faucet crypto

blank

در صفحه باز شده در کادر خالی ایمیل خود را وارد و بر روی دکمه Get Started کلیک کنید. و در جدول باز شده اطلاعات خود را به شرح ذیل وارد نمایید.

 • Username: نام کاربری دلخواه انتخاب نمایید.
 • Email: آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.
 • Password: رمز دلخواه خود را وارد نمایید.
 • Password Confirmation: رمز انتخابی خود را مجدد وارد نمایید.

سپس روی دکمه Register کلیک نمایید. ایمیلی به آدرس ایمیل شما جهت تاییدیه ارسال خواهد شد. در ایمیل ارسالی بر روی دکمه Verify Email Address کلیک نمایید. با این کار ثبت نام شما به پایان رسیده و به صفحه کاربری خود منتقل خواهید شد و می توانید کسب درآمد را آغاز نمایید.

کیف پول متصل: با توجه به اینکه از حدود ۲۰ ارز دیجیتال رایج پشتیبانی می نماید، بستگی به خود شما دارد. پیشنهاد ما استفاده از کیف پول کوینومی هست که در این سایت آموزش ساخت و استفاده از داده شده است.

چگونه از سایت فاست کریپتو FaucetCrypto درآمد کسب کنیم ؟

EARN COINS

درآمدزایی در سایت فاست کریپتو FaucetCrypto بسیار راحت و کاملا رایگان می باشد و از طریق چند فعالیت ساده میتوانید به کسب درآمد بپردازید.

درآمد حاصله از فعالیت های شما به شکل سکه (Coin)هایی به شما تعلق می گیرد که میزان آن با توجه به نرخ روز ارزهای دیجیتال تعیین می گردد. در حال حاضر که این متن نوشته می شود هر ۲٫۴۷ سکه مخصوص این سایت برابر یک ساتوشی می باشد و این مقدار متغیر خواهد بود. که شما می توانید از قسمت Withdraw به ارز دلخواه خود تبدیل و به کیف پول خود انتقال دهید.

روش های کسب درآمد:

 • در صفحه اصلی سایت از بخش Daily Bonus میتوانید بصورت روزانه یک بار با زدن دکمه Claim و پس از چند ثانیه با زدن دکمه Claim Achievment مقداری سکه دریافت کنید. در حال حاضر ۳۵ سکه روزانه بعنوان پاداش از این طریق قابل دریافت می باشد.
 • هر 20 دقیقه یک بار با زدن دکمه Ready To Claim می توانید کسب درآمد کنید. (پس از گذشت چند ثانیه با ظاهر شدن دکمه Get Reward و کلیک بر روی آن)
 • از قسمت Ptc Ads نیز می توانید با مشاهده تبلیغات در FaucetCrypto کسب درآمد نمایید.
 • از بخش Shortlinks با تکمیل لینک های (تنها با کلیک بر روی چند دکمه طی چند ثانیه) کسب درآمد نمایید.
 • با تکمیل فعالیت های بالا و دستیابی و تکمیل مراحل مختلف از بخش Achievements می توانید با زدن دکمه Claim کسب درآمد و Level کاربری خود را بالا ببرید.
 • قسمت Withdraw جهت انتقال درآمد کسب شده به کیف پولتان است.
 • از قسمت Referral نیز با دریافت لینک اختصاصی خود (Referral Link) می توانید زیر مجموعه گیری نمایید.

نکات مثبت ای سایت

● سایت FaucetCrypto حداقل برداشت خیلی کمی دارد ، واریزش آنی هست میتونید هر ارزی دوس داشتید برداشت بزنید

● برای برداشت ارزهای بیت کوین و بیت کوین کش باید کیف پول موقت faucetpay  ثبت نام کنید و به فاست پی انتقال دهید و بعد از رسیدن به حداقل برداشت از حساب فاست پی به کیف پول اصلی انتقال دهید.

● بقیه ارزها را به کیف پول اصلی میتونید درخواست برداشت بزنید.

● دقت داشته باشید زمان برداشت ارز روی دکمه withdraw که برای برداشت کلیک می کنید اگر نارنجی رنگ بود یعنی سایت موجودی کافی برای پرداخت ندارد و باید 72 ساعت صبر کنید تا موجودی ارزی که می خواهید برداشت بزنید از طرف سایت پر شود ولی اگر گزینه withdraw  آبی رنگ بود یعنی سایت موجودی دارد و می توانید برداشت بزنید.

استراتژی

برای اینکه شما بتوانید به درآمد مطلوبی در سایت FaucetCrypto برسید باید سعی کنید زیرمجموعه گیری نمایید. میزان 25% فعالیت های زیر مجموعه هایتان به شما می رسد در صورتی که چیزی از آن ها کم نمی شود. برای این منظور میبایست از منوی اصلی سایت قسمت Referral لینک اختصاصی خود را دریافت و در گروه ها و شبکه های اجتماعی و یا از روشهای دیگر آن را نشر دهید.

لطفا تجربیات ، نظرات و سوالات خود را جع به سایت FaucetCrypto  را در همین قسمت درج نمایید ، موفق و پیروز باشید .