پیش بینی قیمت

آینده ارز گالا (Gala) + پیش بینی قیمت GALA تا سال 2026

این مقاله آینده ارز گالا (Gala) / پیش بینی قیمت GALA تا سال 2026 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت گالا در نظر گرفته‌ایم.

ارز دیجیتال گالا (GALA) یکی از فعال ترین ارزهای رمزنگاری شده است که در سال جاری دنیای ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داد. به طور خاص، این کریپتو توانست در تاریخ 26 نوامبر 2021 به قیمت بی سابقه 0.836 دلار دست یابد. این عملکرد شگفت انگیز GALA شبکه را قادر می سازد تا سرمایه گذاران رمزنگاری را در سراسر جهان جذب کند.

آیا GALA می تواند در سال 2022 به 2 دلار برسد؟ به زودی متوجه خواهیم شد. اما قبل از اینکه به تحلیل ارز دیجیتال گالا بپردازیم، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که “گالا چیست؟” در این مقاله پیش بینی گالا در سال 2022 خواهیم دانست.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز گالا (GALA) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال گالا (GALA) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز گالا (GALA) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

گالا گیمز با سوق دادن صنعت بازی به سمت و سویی دیگر، کنترل بازی‌هایشان را به بازیکنان بازمی‌گرداند. ماموریت ماموریت Gala Games این است که « بازی‌های بلاک چینی را بسازد که واقعاً می‌خواهید بازی کنید».

با گرد هم آوردن بازیکنان، این پروژه امیدوار است که این واقعیت را تغییر دهد که آنها می توانند صدها دلار برای دارایی های درون بازی خرج کنند، و ساعت های بی شماری را برای بازی کردن، که به راحتی می توان با کلیک یک دکمه همه آن ها را از بین برد. فناوری بلاک چین برای کنترل بازی ها و دارایی های درون بازی به بازیکنان استفاده خواهد شد، حرکتی که تفکر خلاق را دوباره در بازی ها معرفی می کند.

در اکوسیستم بازی‌های گالا، بازیکنان می‌توانند دارای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) باشند و بر مدیریت بازی‌ها تأثیر بگذارند. با مکانیسم رای گیری Founder’s Nodes، بازیکنان می توانند بر بازی هایی که Gala باید توسعه دهد و کدام یک باید بودجه دریافت کند، تأثیر بگذارند. بازیکنان همچنین می توانند NFT برای بازی های مورد علاقه خود خریداری کنند. علاوه بر این، Gala Games از GALA، توکن ابزار خود استفاده می کند . گالا گیمز تاکنون یک بازی قابل بازی با نام Town Star و مجموعه ای از مجموعه های NFT به نام VOX منتشر کرده است. این شرکت قصد دارد در آینده بازی های بیشتری مانند یک بازی RPG فانتزی، یک بازی استراتژیک علمی تخیلی و یک بازی دفاعی برج منتشر کند.

در مجموع 26000 NFT فروخته شده است که گران ترین قطعه از زمان راه اندازی Gala Games در سال 2019 به ارزش 3 میلیون دلار است.

اکنون که ما در مورد Gala کاملاً واضح هستیم، آیا فکر می کنید GALA در سال 2022 ارز دیجیتال سودمندی خواهد بود؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارهای این تحلیل قیمت گالا، پیش بینی قیمت گالا و آینده ارز گالا (GALA) را ببینیم.

وضعیت فعلی بازار گالا (GALA)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت گالا با 0.49 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 809,609,201 دلار معامله می شود. قیمت گالا در 24 ساعت گذشته 0.51 درصد افزایش داشته است.

علاوه بر این، گالا دارای یک منبع گردشی فعلی 6.98B GALA است. در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای GALA عبارتند از Crypto.com Exchange ، Binance ، OKEx ، FTX و Huobi Global .

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی گالا و آینده ارز گالا (GALA) برای سال 2022 برویم.

تجزیه و تحلیل قیمت گالا (GALA)

در حال حاضر، GALA رتبه 44 را در CoinMarketCap دارد . اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین GALA به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به سراغ نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت گالا برویم.

نمودار GALA/USDT که الگوی مثلث متقارن را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار تایم فریم روزانه نشان داده شده در بالا، می توانیم الگوی مثلث متقارن را ببینیم. این الگو دوره تثبیت را نشان می دهد که ممکن است منجر به شکست یا شکست قیمت شود. در آینده قابل پیش‌بینی، می‌توان گفت که گالا شانس بالاتری برای صعود به نسبت نزولی دارد.

شاخص قدرت نسبی گالا (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 48.11 است، به این معنی که GALA در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز قبل از این که به آینده ارز گالا (GALA) بپردازیم نگاهی بیندازیم..

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2022، قیمت گالا شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، گالا در سال 2022 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز گالا (GALA) و پیش بینی قیمت در سال 2022

نمودار زیر نشان می دهد که گالا در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت گالا روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، گالا ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 1.006 دلاری خود عبور کند و بالاتر رود.

نمودار قیمت GALA / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران به سمت ارزهای دیجیتال روی بیاورند، ممکن است خرس‌ها زمام امور را در دست بگیرند و گالا را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت GALA ممکن است به 0.384 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت GALA و آینده ارز گالا (GALA) ما برای سال 2022 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. علاوه بر این، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی گذشته را بشکند.

آینده ارز گالا (GALA) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز گالا (GALA) اگر این روند صعودی ادامه یابد، GALA تا پایان سال 2022 به 3 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریعی را تا 3.5 دلار نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 3 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده گالا امکان پذیر است.

آینده ارز گالا (GALA) و پیش بینی قیمت در سال 2024

آینده ارز گالا (GALA) اگر GALA سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، میانگین متحرک طولانی مدت 200 روز، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 5 دلار انجام دهند، و باعث می شود آن را کاهش ندهد، بلکه به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال گالا (GALA) در سال 2025

آینده ارز گالا (GALA) همانطور که در آخرین ارتقاء، توسعه، و پیش بینی پروژه جدید از پلت فرم، سرمایه گذاران گالا می تواند بسیاری از همکاری و یکپارچگی انتظار در اطراف 2024. علاوه بر این، ممکن است این قیمت جشن در افزایش بازار رمزنگاری ، و از آن خواهد شد بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 10 دلار برسد.

آینده ارز گالا (GALA) و پیش بینی قیمت در سال 2026

آینده ارز گالا (GALA) در چهار سال آینده می تواند تا 25 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای گالا چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که طبق پیش‌بینی، GALA احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

گالا در سال 2022 آینده درخشانی در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم گالا و همچنین در کل بازار کریپتو، ممکن است شاهد رسیدن گالا به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت صعودی GALA در سال 2022 تقریبا 2 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که GALA سرمایه گذاری خوبی در سال 2022 باشد، ممکن است حتی به ATH جدید خود برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره آینده ارز گالا (GALA) و پیش بینی قیمت گالا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

گالا چیست؟
Gala Games قصد دارد با بازگرداندن کنترل بازی‌های خود به بازیکنان، صنعت بازی را به مسیری متفاوت ببرد. نشانه اصلی آن GALA است.

چگونه توکن های گالا بخریم؟
کاربران می‌توانند توکن‌های GALA را با خرید آن‌ها از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Crypto.com Exchange، Binance، OKEx، FTX و Huobi Global دریافت کنند.

آیا ارز دیجیتال گالا از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
گالا یک سرمایه گذاری خوب در سال 2022 است. علاوه بر این، گالا در سال جاری امکان دستیابی به ارتفاعات جدید را دارد.

آیا ارز دیجیتال گالا می تواند به زودی به 2 دلار برسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که GALA طبق روند صعودی فعلی در آینده GALA به 2 دلار برسد.

آینده ارز گالا (GALA) از سال 2023 تا سال 2026

قیمت گالا (GALA) ممکن است تا سال 2023 به 3.5 دلار برسد.
قیمت گالا (GALA) ممکن است تا سال 2024 به 5 دلار برسد.
قیمت گالا (GALA) ممکن است تا سال 2025 به 10 دلار برسد.
قیمت گالا (GALA) ممکن است تا سال 2026 به 25 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۷ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا