اخبار

همکاری فلوکی اینو با چین لینک (LINK) برای بهبود پروتکل خود

فلوکی اینو خدمات چین لینک را در تلاش برای پیشی گرفتن از شیبا اینو یکپارچه می کند.

فلوکی اینو از ادغام سرویس چین لینک در پروتکل قفل توکن خود، یعنی FlokiFi Locker خبر داده است. نوآوری فعلی ادامه تعهد فلوکی اینو برای بهبود عملکرد خدمات خود و گسترش بیشتر پایگاه کاربر خود است. با چین لینک کیپر، یک سرویس غیرمتمرکز که برای مدیریت وظایف از طرف قراردادهای هوشمند طراحی شده است، روند قفل کردن توکن توسط کاربران از طریق فلوکی فای لوکر نوید سریع‌تر و کارآمدتر شدن و همچنین ایمن‌تر شدن را می‌دهد.

این اولین همکاری بین این دو شرکت رمزنگاری نیست. فلوکی اینو قبلاً با چین لینک کار کرده بود تا سرویس Chainlink Price Feeds را در FlokiFi Locker ادغام کند. به لطف آن نوآوری، نمایش قیمت های دقیق قفل توکن در شبکه های مختلف در FlokiFi Locker در دسترس قرار گرفت.

چین لینک در همه جا وجود دارد، به جز اثبات سهام اتریوم

هر روز تعداد بیشتری از استارت‌آپ‌های رمزنگاری مختلف به استفاده از خدمات چین لینک متوسل می‌شوند. ادغام در پروژه‌ها، پروتکل‌ها و پلتفرم‌های مختلف در تمام شبکه‌های اصلی، جایگاه چین لینک را در فضای رمزنگاری کاملاً تقویت می‌کند. با این وجود، خود شرکت آمادگی زیادی برای انجام کارهای زیادی ندارد و بنابراین، برای مثال، تصمیم گرفت از فورک های PoW آینده اتریوم پشتیبانی نکند.

این واقعیت قطعا باعث دردسرهای زیادی برای آن دسته از پروژه هایی شد که ادغام را در آپدیت آتی سپتامبر اتریوم انجام نمی دهند. چین لینک به نوبه خود گزارشی از شیوع سرویس های خود ارائه کرد و از توسعه دهندگانی که به مهاجرت به PoS اطمینان ندارند خواست تا فعالیت ها را متوقف کنند تا از ضرر کاربران جلوگیری کنند.

در حالی که سرنوشت فورک های PoW اتریوم کاملاً مشخص نیست، ناامید کننده است که شرکت های مهمی مانند چین لینک تصمیم گرفته اند با چنین زیرساخت هایی کار نکنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا