اخبار

افزایش 730 درصدی سرمایه گذاران بیت کوین فیدلیتی (fidelity) در بحبوحه رکود بازار

صندوق شاخص بیت کوین سرمایه گذاری Fidelity در مجموع 126.5 میلیون دلار جذب کرده است.

به گفته کالین وو ، سرمایه گذاری Fidelity اخیرا آخرین پرونده خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است که در آن بیان می کند که صندوق شاخص بیت کوین در مجموع 126.5 میلیون دلار به دست آورده است. در آگوست 2020، صندوق شاخص بیت کوین Wise Origin به صورت عمومی درآمد و به فیدلیتی اجازه داد تا بیت کوین را در معرض دید سرمایه گذاران خود قرار دهد.

در مقایسه با دوره گزارش قبلی، رشد کل سرمایه گذاری کند شده است. بر اساس پرونده های نظارتی، سرمایه گذاری های درون مرزی Fidelity سال به سال کاهش یافته است. با وجود اینکه اندازه صندوق در سال دوم ثابت مانده است، تعداد سرمایه گذاران از 83 به تقریباً 689 افزایش یافته است که نسبت به سال قبل 730 درصد افزایش یافته است.

Fidelity در آوریل اعلام کرد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا از طریق حساب های پس انداز بازنشستگی 401(k) خود در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. این حرکت به کارفرمایان این امکان را می‌دهد تا انتخاب کنند که آیا کارکنان خود را در معرض بیت کوین در حساب‌های بازنشستگی خود قرار دهند یا نه.

بیت کوین (BTC) برای اولین بار در تاریخ خود هشتمین هفته متوالی ضرر سرمایه گذاران را به دلیل وضعیت بد اقتصاد کلان، ترس از تورم و سقوط Terra UST ثبت کرد.

کریپتوکارنسی سرب اندکی بالاتر بود، اما همچنان زیر 30000 دلار معامله می‌شد. از آنجایی که سرمایه گذاران به نزولی بودن ریسک گریز خود چسبیده بودند، چندین ارز دیجیتال جایگزین یا «آلت کوین» افزایش یافتند تا در بازار سبز معامله شوند، البته با حاشیه کوچک.

بیت کوین در زمان انتشار حدود 29600 دلار در حال تغییر بود که 1.18 درصد رشد داشت. اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، اخیراً کمتر از 1٪ افزایش یافته است، در حالی که XRP، SOL و ارز دیجیتال SHIB همگی نزدیک به 1٪ رشد کرده اند.

براساس CoinMarketCap ، مونرو، یک سکه حریم خصوصی نیز در 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش داشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا