اخبار

اتریوم قرار است در تاریخ 29 ژوئن تحت یک ارتقای اساسی دیگر قرار گیرد

انتظار می رود که شبکه اتریوم تحت ارتقاء شبکه برنامه ریزی شده قرار گیرد.

انتظار می‌رود شبکه اتریوم در بلوک 15,050,000 یا حدوداً چهارشنبه 29 ژوئن 2022 تحت یک ارتقای شبکه برنامه‌ریزی‌شده قرار گیرد. این تاریخ به دلیل اندازه بلوک، حدس و گمان است و ممکن است دیر یا زود برسد.

Grey Glacier چیست؟

ارتقاء شبکه Grey Glacier پارامترهای بمب سختی را تغییر می دهد و آن را 700000 بلوک یا تقریباً 100 روز عقب می اندازد. بمب سختی در پنج ارتقاء شبکه مختلف به عقب رانده شده است: بیزانس، قسطنطنیه، یخچال مویر، لندن و جدیدترین ارتقاء شبکه Arrow Glacier. جدای از آن، Grey Glacier هیچ تغییر دیگری ایجاد نمی کند.

تیم بیکو ، توسعه‌دهنده اتریوم ، خوش‌بین است که به‌روزرسانی Grey Glacier می‌تواند آخرین تاخیر برای بمب سختی باشد.

اکنون که Ropsten به اثبات سهام روی آورده است، بمب دشواری تنها بر شبکه اصلی اتریوم تأثیر می گذارد. در نتیجه، Gray Glacier ممکن است در هیچ شبکه آزمایشی مستقر نشود. به گفته مهندس اتریوم، تیم بیکو، اصطلاح “یخچال خاکستری” به این دلیل انتخاب شد که “به معنای واقعی کلمه” در یخچال دیگری ادغام می شود.

بمب سختی اتریوم

بمب دشواری که همیشه بخشی از اتریوم بوده است، به سرعت دشواری محاسباتی استخراج توکن اصلی را افزایش می‌دهد تا زمانی که انجام این کار غیرممکن شود. وقتی بمب منفجر می‌شود و اجازه انفجار داده می‌شود، به این معنی است که روزهای قبل از ادغام – انتقال اتریوم به اثبات سهام – شماره‌گذاری شده است.

در حالی که توسعه‌دهندگان به‌طور رسمی تاریخ خاصی را برای به‌روزرسانی Merge تعیین نکرده بودند، ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم، گفت که اگر مشکل عمده‌ای وجود نداشته باشد، ممکن است این اتفاق در ماه آگوست رخ دهد، یا حداکثر در سپتامبر/اکتبر. تصمیم برای به تعویق انداختن بمب سختی این نگرانی را ایجاد می کند که ارتقای مورد انتظار ممکن است بیشتر از حد انتظار طول بکشد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا