پیش بینی قیمت

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) + آینده اتریوم تا سال 2025

این مقاله پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) و آینده اتریوم در 2021 تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است.

در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تجزیه و تحلیل و پیش بینی قیمت ETH در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد.

اتریوم تا کنون تبدیل به چشمگیرترین ارز رمزنگاری شده در سال 2020 تبدیل شده است. اگر 2017 سال بیت کوین و عرضه اولیه سکه (ICO) بود ، بنابراین 2020 سال اتریوم و تامین مالی غیر متمرکز (DeFi) است.

به تازگی ، ارتقاء هارد فورک لندن اتریوم فعال شد. قابل ذکر است ، هارد فورک در ارتفاع بلوک 12،965،000 یا 12:33 بعد از ظهر به وقت محلی UTC در روز پنجشنبه رخ داد. علاوه بر این ، هارد فورک همچنین پنج پیشنهاد جدید بهبود ETH (EIP) ارائه کرده است. با این حال ، EIP های 1559 ، 3554 ، 3529 ، 3198 ، 3541 ارتقاء کد هستند که هدف آنها بهبود تجربه کاربری شبکه ETH است.

اما آیا ارز دیجیتال اتریوم در سال 2021 سرمایه گذاری خوبی خواهد بود؟ یا داستان آن شبیه این خواهد بود که بیت کوین و ICO ها پس از گاو نر 2017 چگونه به پایان رسیدند؟ بیایید در این تحلیل قیمت اتریوم و پیش بینی قیمت اتریوم در سال2021 ادامه دهیم.

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

اتریوم یک سیستم بلاک چین منبع باز غیر متمرکز است که ارز رمزنگاری شده خود ، اتر را فعال می کند. علاوه بر این ، ETH به عنوان بستری برای بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر و همچنین اجرای قراردادهای هوشمند غیر متمرکز عمل می کند.

به علاوه ، اتریوم برای اولین بار در یک کاغذ سفید 2013 توسط ویتالیک بوترین توضیح داده شد. بوترین ، به همراه دیگر بنیانگذاران ، در تابستان سال 2014 بودجه این پروژه را در یک فروش عمومی آنلاین عمومی تأمین کرد و بلاک چین را در 30 جولای 2015 رسما راه اندازی کرد.

حتی بیشتر ، هدف ادعایی خود اتریوم تبدیل شدن به یک پلت فرم جهانی برای برنامه های غیر متمرکز است ، و کاربران را از سراسر جهان قادر به نوشتن و اجرای نرم افزاری می کند که در برابر سانسور ، خرابی و تقلب مقاوم است.

وضعیت فعلی بازار اتریوم (ETH)

در زمان نگارش این تجزیه و تحلیل فنی اتریوم ، ETH با 3459 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 32،188،588،372 دلار معامله می شود. قیمت ETH در 24 ساعت گذشته (0.96)) افزایش یافته است.

علاوه بر این ، ETH دارای منبع گردش فعلی 117،019،511.69 ETH است. در حال حاضر ، برترین پلتفرم های معاملاتی رمزنگاری برای ETH عبارتند از Binance ، Huobi Global ، BitZ ، Bybit و OKEx.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی ETH و پیش بینی قیمت اتریوم برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) 2021

آیا پیشرفت و تغییرات اخیر در بلاک چین اتریوم (ETH) به افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده کمک می کند؟ بیایید نگاهی به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) بیندازیم.

نمودار ETH/USDT الگوی روند کانال (منبع: TradingView )

در نمودار بالا ، که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است ، می توانیم الگوی روند کانال صعودی را مشاهده کنیم. یک کانال صعودی اقدام قیمتی است که در یک جهت موازی از یک خط موازی شیب دار انجام می شود. به علاوه ، نمودارهای بالا و پایین تر از این الگوی قیمت را نشان می دهد. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد ، در ابتدای این ماه ، ETH موقعیت نزولی خود را به روند صعودی تبدیل کرد. یکی از دلایلی که باید در نظر گرفت ، حجم بالای تجارت در آن دوره بود.

ETH / USDT RSI (منبع: TradingView )

علاوه بر این ، شاخص قدرت نسبی (RSI) 76.6 است ، به این معنی که ETH در حالت خرید بیش از حد قرار دارد. در نتیجه ، این ممکن است منجر به برگشت قیمت در هر زمان معین شود. اما باید بدانید که پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) در سال های آینده بسیار روشن تلقی می‌شود

اجازه دهید به دنبال میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) ETH نیز باشیم.

SMA 30 روزه EMA و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

اتریوم یکی از ارزهای رمزنگاری برتر امسال است. از ابتدای سال 2021 ، قیمت اتریوم شاهد حرکتهای صعودی بسیار بیشتری نسبت به حرکت قبلی بوده است. به علاوه ، اینها بلافاصله با تجمیع ، نوسانات و اصلاحات دنبال می شود.

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) + آینده اتریوم در سال 2021

در حال حاضر ، ETH مقام دوم را در CoinGecko دارد . در حقیقت ، قیمت ETH به بالاترین قیمت تاریخ 4،356 دلار رسید.

آیا این عملکرد بازار برای ETH کافی است تا موقعیت صعودی خود را در سال 2021 حفظ کند؟ آیا از دانستن نتایج هیجان زده اید؟ خوب ، منتظر چه هستیم؟ اجازه دهید به انتهای این پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) در 2021 برسیم.

ETH / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

در سناریوی کوتاه مدت و میان مدت برای پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2021 ، ETH باید سطح مقاومت را در 4200 دلار پشت سر بگذارد. برای انجام این کار ، باید حمایت بیشتری در سطح مقاومت 3،606 دلار ایجاد کند. در غیر این صورت ، خرس ها ممکن است دست بالا را بگیرند و ETH را بیشتر به قلمرو خود بکشانند.

در همین حال ، پیش بینی بلند مدت قیمت ETH ما در سال 2021 صعودی است. حتی بیشتر ، این امکان بالایی برای رسیدن به رکورد جدید تاریخ در سال جاری وجود دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که تعدادی از مقاومت های روانی را پشت سر بگذارد.

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) + آینده اتریوم در سال 2022

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، اتریوم تا پایان سال 2022 به 5500 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 6000 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 5500 دلار ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) + آینده اتریوم در سال 2023

پیش بینی قیمت اتریوم اگر ETH سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA ، میانگین متحرک بلند مدت 200 روز محکم نگه دارد ، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 7500 دلار انجام دهند ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

آینده ارز دیجیتال اتریوم (ETH) در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) و پیش بینی پروژه جدید این پلت فرم ، سرمایه گذاران ETH می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت ETH را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 9500 دلار برسد.

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) + آینده اتریوم در سال 2025

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) در چهار سال آینده ، قیمت ETH می تواند تا 10،500 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای ETH بسیار دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که ETH احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

اتریوم آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. با تحولات مداوم در داخل اکوسیستم ETH و بازار کلی رمزنگاری ، ممکن است شاهد پیشرفت ETH در ارتفاعات جدید باشیم.

حتی بیشتر ، پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) صعودی 2021 ، 4260 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که ETH سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 به همراه ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین است ، حتی ممکن است به ATH جدید برسد. علاوه بر این ، این شانس برای رسیدن به 5000 دلار در بخشهای اخیر امسال نیز وجود دارد.

نظر شما درباره آینده ارز اتریوم (ETH) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا