اخبار

توسعه دهندگان اتریوم برای گسترش تست PoS زمان آن را مشخص کرده اند

انتقال اتریوم به اثبات سهام چند ماه به تعویق افتاده است.

طبق یک توییت ارسال شده توسط توسعه دهنده اتریوم 2.0 مستقر در بارسلون، “Dapplion”، انتظار می رود دومین آزمایش ادغام روز شنبه انجام شود.

اولین تمرین ادغام اوایل آوریل امسال انجام شد. توسعه دهندگان یک به اصطلاح “چنگال سایه” را اجرا کردند تا ایده های خود را قبل از تغییر واقعی به اثبات سهام آزمایش کنند.

مرحله بعدی در مورد جدول زمانی انتقال مورد انتظار شفافیت بیشتری ارائه می دهد.

انتظار می رفت که ارتقاء فنی عمده در ماه ژوئن انجام شود. با این حال، تیم بیکو، توسعه‌دهنده اتریوم اعلام کرد که این ادغام «چند ماه بعد» طول خواهد کشید. در این مرحله، به نظر می‌رسد دومین بلاک چین بزرگ بتواند در پاییز امسال به مکانیسم اجماع اثبات سهام حرکت کند، اما در حال حاضر تاریخ مشخصی وجود ندارد. با این گفته، Beiko تأیید کرد که اتریوم در «فصل آخر» اثبات کار خود است.

Beacon Chain ، هسته اصلی اثبات سهام اتریوم، در اوایل دسامبر 2020 ارسال شد. بلاک چین کاملاً جدید به دارندگان ETH اجازه می داد آن را برای سهامداری به ETH2 تبدیل کنند. با این حال، تا زمانی که Beacon Chain با زنجیره اصلی اثبات کار ادغام نشود، ETH2 قابل تبدیل مجدد نیست.

انتظار می‌رود اتریوم پس از روی آوردن به اثبات سهام، ردپای کربن خود را به شدت کاهش دهد. هم چنین انتظار می رود مصرف برق آن تا 99.95٪ کاهش یابد . به‌روزرسانی می‌تواند برای اتریوم بسیار مهم باشد زیرا ارزهای رمزپایه با ویژگی‌های مثبت محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) در حال به دست آوردن اهمیت بیشتری هستند.

جدای از کاهش شدید مصرف انرژی، حذف ماینینگ به اتریوم امکان کاهش هزینه های گاز را نیز خواهد داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا