اخبار

دوج کوین ممکن است به زودی قادر به انجام معاملات آفلاین با استفاده از فناوری استارلینک باشد

ممکن است به زودی تراکنش های دوج کوین به صورت آفلاین از طریق فناوری استارلینک انجام شود.

در یک پست وبلاگ اخیر توسط بنیاد دوج کوین، تیموتی استبینگ و میچی لومین به‌روزرسانی‌هایی را در مورد پروژه‌های GigaWallet و RadioDoge به اشتراک گذاشتند – از جمله نگاهی به زیرساخت‌هایی که RadioDoge بر روی آن ساخته شده است.

منبع: توییتر

RadioDoge بر استفاده از فناوری رادیویی کم هزینه (HF/LoRaWAN) همراه با شبکه ماهواره ای جهانی استارلینک برای ارائه دسترسی ارزان و در مقیاس وسیع به دوج کوین برای افرادی که خارج از دسترس زیرساخت های اینترنتی معمولی زندگی می کنند، تمرکز دارد. این به دوج کوین اجازه می دهد تا بتواند بدون استفاده از اینترنت تراکنش ها را انجام دهد.

هدف GigaWallet با ادغام یک کیف پول غیر حضانت با شبکه دوج کوین، ارائه راه حلی در دسترس عموم برای تجارت و انعام مبتنی بر اینترنت است.

منبع: توییتر

تیم دوج کوین در مورد پیشرفت اخیر Radiodoge می‌گوید که تمرکز خود را بر فراهم کردن زمینه‌های GigaWallet و RadioDoge و همچنین بسیاری از پروژه‌های آتی، با استفاده از فاز اول Libdogecoin، بلوک ساختمانی برای ایجاد پروژه‌های دوج کوین، کرده است.

به گفته این تیم، libdogecoin به نقطه عطف 0.1 رسیده است و به کاربران اجازه می دهد آدرس ها و تراکنش ها را ایجاد و اعتبار سنجی کنند. تراکنش‌های آزمایشی اولیه (از طریق رله Core Node) نیز در شبکه آزمایشی تکمیل شده‌اند و آدرس‌های دوج کوین تولید شده‌اند و کتابخانه با موفقیت دوج کوین را در شبکه اصلی دریافت می‌کند.

آخر هفته گذشته، اولین RadioDoge “منطقه ای هاب” که به عنوان محل آزمایش این فناوری عمل خواهد کرد، راه اندازی شد. اولین تراکنش‌های libdogecoin باید این هفته تشکیل شود و 150 مایل از طریق رادیو HF در کلرادو به مرکز منطقه‌ای پخش می‌شود، که تراکنش را از طریق ماهواره استارلینک به شبکه آزمایشی دوج کوین ارسال می‌کند.

به گفته بنیاد دوج کوین، هدف دوج کوین این است که DOGE را به ارز واقعی جهانی برای مبادله کالاها و خدمات تبدیل کند. این شرکت می‌گوید در حال حاضر روی پروژه‌هایی با هدف رساندن اکوسیستم دوج کوین به وضعیت آماده برای پذیرش سریع مردمی کار می‌کند و به این واقعیت اشاره می‌کند که 1.7 میلیارد نفر در جهان فاقد بانک هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا