پیش بینی قیمت

آینده ارز دنت (Dent) + پیش بینی قیمت DENT تا سال 2025

این مقاله آینده ارز دنت / پیش بینی قیمت DENT تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت دنت در نظر گرفته‌ایم.

در بحبوحه روند صعودی ارزهای دیجیتال، بسیاری در تعجب هستند که فصل جایگزین چه زمانی آغاز خواهد شد. در این صورت، بسیاری از آلت‌کوین‌ها در سال 2020 که از رکود رنج می‌برند، می‌توانند در سال 2021 از رالی‌های قوی برخوردار شوند. یکی از آنها دنت است، یک ارز دیجیتال با پتانسیل فوق‌العاده. بسیاری از مردم واقعاً به این فکر می کنند که آیا دنت سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 خواهد بود . پاسخ این سوال در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

آیا دنت نوسان قیمت مشابهی را تجربه خواهد کرد؟ به زودی در این مقاله تحلیل قیمت دنت در سال 2021 خواهیم فهمید. اما ابتدا بیایید نگاهی به ارز دیجیتال DENT بیاندازیم.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز دنت تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال دنت (DENT) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز دنت (DENT) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

دنت که در سال 2017 تأسیس شد، یک اپراتور تلفن همراه دیجیتال نوآورانه است که کارت‌های eSIM، طرح‌های داده و دقیقه مکالمه را با شارژ کردن ارائه می‌دهد. طبق وب سایت خود، Dent با استفاده از فناوری بلاک چین، آزادسازی داده های تلفن همراه را امکان پذیر می کند .

برنامه‌های دنت شامل گسترش خدمات خود به بازارهای جدید تا پایان سال 2021 است. دنت تاکنون بیش از 25 میلیون کاربر تلفن همراه را جذب کرده است و خدمات آن در بیش از 140 کشور در دسترس است. شراکت های سازمانی دنت شامل بلاک چین سامسونگ، اتحادیه اتریوم سازمانی و Telecom Infra است.

اکنون که ما در مورد DENT شفاف هستیم، آیا فکر می کنید دنت در سال 2021 رمزنگاری مفیدی خواهد بود ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارهای این تحلیل قیمت DENT و پیش‌بینی قیمت دنت را ببینیم.

وضعیت فعلی بازار دنت (DENT)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت DENT، DENT با 0.00409 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 85،106،140 دلار معامله می شود. قیمت DENT در 24 ساعت گذشته 14.29 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر، برترین صرافی های ارز دیجیتال برای ارز دیجیتال دنت عبارتند از Binance، Mandala Exchange، FTX، Upbit و KuCoin می‌باشند. حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی دنت و آینده ارز دنت (DENT) برای سال 2021 برویم.

تجزیه و تحلیل قیمت دنت (DENT) در سال 2021

در حال حاضر، DENT جایگاه 162 را در کوین مارکت کپ دارد . اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین دنت به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به سراغ نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت دنت برویم.

نمودار DENT/USDT که الگوی کانال نزولی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی روند کانال نزولی را می بینیم. یک کانال نزولی عمل قیمت است که در جهت نزولی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. علاوه بر این، نمودار بالاترین و پایین ترین سطح را از این الگوی قیمت نشان می دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک نزولی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، دنت از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد.

با ما تا انتهای این مقاله از آینده ارز دنت (DENT) همراه باشید…..

شاخص قدرت نسبی DENT (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 36.04 است، به این معنی که دنت در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) DENT قبل از این که به آینده ارز دنت (DENT) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت دنت شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، دنت در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز دنت (DENT) و پیش بینی قیمت در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که دنت در چند روز گذشته عالی عمل کرده است. علاوه بر این، قیمت دنت روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد، دنت ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 0.023 دلاری خود عبور کند و حتی به 0.5 دلار نیز بالاتر رود.

نمودار قیمت DENT / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه کریپتو روی بیاورند، ممکن است خرس‌ها مسلط شوند و دنت را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت دنت ممکن است به تقریباً 0.003 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت دنت و آینده ارز دنت (DENT) ما برای سال 2021 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. علاوه بر این، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز دنت (DENT) و پیش بینی قیمت در سال 2022

آینده ارز دنت (DENT) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 1 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 2 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با مشارکت‌های آتی و پیشرفت‌هایی که به 1 دلار می‌رسند، از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

آینده ارز دنت (DENT) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز دنت (DENT) اگر سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، میانگین متحرک طولانی مدت 200 روز، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 3.5 دلار انجام دهند، و باعث می شود که سقوط نکند بلکه به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت دنت (DENT) در سال 2024

با توجه به آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت DENT و پیش بینی پروژه های جدید پلت فرم، سرمایه گذاران DENT می توانند انتظار مشارکت و ادغام های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 5 دلار برسد.

آینده ارز دنت (DENT) و پیش بینی قیمت در سال 2025

آینده ارز دنت (DENT) در چهار سال آینده می تواند تا 8 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای دنت نمی‌تواند چندان دشوار باشد، زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که دنت طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

سخن پایانی

دنت آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم دنت و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن DENT به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت دنت در سال 2021 صعودی و تقریبا 0.5 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که دنت سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد، ممکن است حتی به ATH جدید خود برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم .

نظر شما درباره آینده ارز دنت (DENT) و پیش بینی قیمت دنت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

ارز دیجیتال دنت (DENT) چیست؟
دنت یک اپراتور تلفن همراه دیجیتالی نوآورانه است که سیم کارت‌های الکترونیکی، طرح‌های داده و دقیقه مکالمه را در صورت شارژ ارائه می‌دهد. نشانه اصلی آن DENT است.

چگونه توکن های DENT بخریم؟
کاربران می‌توانند توکن‌های DENT را با خرید از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance، Mandala Exchange، FTX، Upbit و KuCoin دریافت کنند.

آیا ارز دیجیتال از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
ارز دیجیتال دنت یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. علاوه بر این، DENT در سال جاری امکان دستیابی به ارتفاعات جدید را دارد.

آیا ارز دیجیتال دنت به زودی به 0.5 دلار می رسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که دنت طبق روند صعودی فعلی در آینده نزدیک به 0.5 دلار برسد.

 آینده ارز دنت (DENT) از سال 2022 تا سال 2025

قیمت دنت ممکن است تا سال 2022 به 1 دلار برسد.
قیمت دنت ممکن است تا سال 2023 به 3.5 دلار برسد.
قیمت دنت ممکن است تا سال 2024 به 5 دلار برسد.
قیمت دنت ممکن است تا سال 2025 به 8 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۵ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. دنت رمز ارز خوبیه من تو قیمت 113تومان خرید کردم 17045تا دنت دارم مطمعن هستم قیمتش تا اخر سال 2022 به 2 دلار میرسه این رمز ارز برا کسانی خوبه که برا طولانی مدت سرمایه گذاری کنن الان وقت خرید کردنه زود انجامش بدین پشیمون نمیشین

 2. سلام وقتتون بخیر
  میتونم خواهش کنم بگین هنوزم امکانش هست که به یک دلار برسه تا پایان سال؟
  لطفاً جواب بدین

  1. سلام
   این پیش بینی ها زمانی هستش که بازار مثبت باشه. در حال حاضر بازار آشفتس و شما نباید هیچ پیشبینی رو ملاک سرمایه گذاریتون قرار بدین.

 3. الان که قیمت این‌همه اومده پایین بازم ممکنه به تارگتایی که گفته شده برسه؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا