اخبار

کریپتو ارزش بازار 1 تریلیون دلاری را پس می گیرد: بیت کوین به 22 هزار دلار می رسد

مجموع سرمایه بازار برای همه ارزهای دیجیتال در یک روز شمع های سبز بزرگ از 1 تریلیون دلار گذشت.

کل سرمایه بازار کریپتو دوباره به سطح 1 تریلیون دلار رسیده است. ارزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر تقریباً به اندازه تمام نقره های روی کره زمین است.

یک پامپ قیمت برای بیت کوین (BTC) غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال جهان را به محدوده 22500 دلار رساند، در حالی که اتریوم ( ETH ) از یک «گیگا پامپ» دو رقمی برای بوسیدن علامت 1500 دلاری بهره برد. مجموع تلاش‌های آن‌ها به پمپاژ 4.8 درصدی به کل بازار کریپتو ختم شد و آن را به بالاترین قیمت اخیر 1.02 تریلیون دلار رساند.

بیت کوین هدف ارزش بازار 420 میلیارد دلاری را به دست آورد، در حالی که اتریوم در مجموع ارزش بازار 180 میلیارد دلاری قرار دارد و بیش از 20 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته اضافه کرده است. طبق نمودار زیر، آخرین باری که بازار کریپتو از سطح 1 تریلیون دلار عبور کرد در 13 ژوئن بود.

کل ارزش بازار کریپتو در 3 ماه گذشته طبق coinmarketcap.com/charts

یادآوری در مورد ارزش بازار؛ در مورد بیت کوین و اکثر ارزهای رمزنگاری شده استخراج شده، “کلید بازار” به ارزش کل تمام سکه های استخراج شده اشاره دارد. برای بیت کوین، کار ساده است: تعداد کل بیت کوین استخراج شده از 3 ژانویه 2009 (کمی بیشتر از 19,096,775) را در قیمت فعلی هر بیت کوین، در حدود 22,000 دلار ضرب کنید.

علامت تریلیون دلاری برای طرفداران رمزارز در توییتر خبر خوشایند بود. آنها به سرعت این نقطه عطف مهم را جشن گرفتند، در حالی که برخی از آنها، مانند DonAlt، این سوال را مطرح کردند که آیا سطوح جدید قیمت می تواند نشان دهنده یک برگشت صعودی باشد یا خیر.

در واقع، با توجه به اینکه شاخص ترس و طمع ماه‌ها متوالی در «ترس شدید» یا «ترس» قرار دارد، بازار شکست‌خورده مشتاق است در اخبار صعودی غوطه‌ور شود.

شاخص احتیاط، ترس و حرص همچنان در ترس شدید قرار دارد. منبع: alternative.me

با این وجود، قبل از رسیدن به شامپاین، در مورد ارزش بازار کریپتوهای قبلی که بالاترین سطح تاریخ است فکر کنید. در سه ماهه چهارم سال 2021 به مرز 3 تریلیون دلار رسید، یعنی 2 تریلیون دلار از دست رفته است.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در آوریل 2021 به همان ارزش سهام اپل رسید و از 3 تریلیون دلار گذشت. با این حال، ارزش اپل در حال حاضر 2.4 تریلیون دلار است، در حالی که ارز دیجیتال یک تریلیون دلار است. در نتیجه، راه‌هایی وجود دارد که می‌توان کریپتو را با یکی از بزرگ‌ترین و مطمئناً شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های جهان مطابقت داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا