اخبار

علیرغم کاهش قیمت، تعداد دارندگان چین لینک به بالاترین حد خود می‌رسد

تعداد دارندگان چین لینک به افزایش تعداد خود ادامه می دهد.

تجزیه و تحلیل IntoTheBlock گزارش می دهد در حالی که تعداد دارندگان چین لینک همچنان به بالاترین حد خود ادامه می دهد، بسیاری دیگر اعتقاد خود را با “هدلینگ” نشان می دهند.

ارائه‌دهنده داده‌های تجزیه و تحلیل on-chain خاطرنشان می‌کند که با وجود افت قیمت، تعداد «هدلرها» (آدرس‌های Chainlink که بیش از یک سال نگه داشته شده‌اند) افزایش یافته است. در حال حاضر، 279440 آدرس اکنون چین لینک را برای بیش از یک سال نگه می دارند. به گزارش IntoTheBlock، این رقم 43.9٪ از کل ترکیب نگهدارنده را نشان می دهد.

داده های IntoTheBlock

اهمیت این آدرس ها در اندیکاتور IntoTheBlock که ترکیب نگهدارنده توسط زمان برگزار شد دیده می شود. چهل و شش درصد از دارندگان توکن های LINK خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند و 52 درصد آنها را در سال گذشته نگه داشته اند، در حالی که به سختی 3 درصد آنها را برای کمتر از یک ماه نگه داشته اند.

چین لینک زیر رادار نهنگ ها باقی می ماند

بر اساس داده‌های WhaleStats ، چین لینک (LINK) در میان توکن‌های برتر خریداری شده توسط نهنگ‌ها در 24 ساعت گذشته قرار دارد. بازار کریپتوکارنسی در کنار بازارهای سنتی در یک رکود که شاهد انحلال طولانی مدت بود، سقوط کرد. بیت کوین و اکثر آلتکوین ها در زمان انتشار ارزش خود را از دست می دادند.

منبع: توییتر

همچنین، LINK پرمعامله‌ترین توکن، Uniswap پرفروش‌ترین و FTT بزرگترین موقعیت توکن از نظر ارزش دلار در میان 1000 کیف پول برتر ETH که توسط WhaleStats ردیابی شده‌اند، باقی می‌ماند.

سرمایه گذاران بزرگ معمولاً از دوره های کاهش برای جمع آوری توکن های مورد علاقه خود استفاده می کنند. ردیاب داده بلاک چین WhaleStats خرید چین لینک (LINK) را در 20 ساعت گذشته گزارش می دهد. آخرین خرید مربوط به نهنگ اتریوم است که در رتبه 35 در میان 1000 کیف پول برتر قرار دارد که 99990 LINK یا 1364863 دلار ارزش دارد.

در حال حاضر چندین پروژه از شبکه چین لینک استفاده می کنند و شرکت هایی مانند AccuWeather و بسیاری دیگر گره های اوراکل را برای کسب درآمد از داده های خود راه اندازی کرده اند.

LINK، توکن اصلی شبکه، بیست و سومین ارز دیجیتال بزرگ است و طبق داده‌های CoinMarketCap، در 24 ساعت گذشته با قیمت فعلی 11.53 دلار، 18.53 درصد کاهش داشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا