اخبار

مدیران سلسیوس ده ها میلیون دلار پیش از ورشکستگی برداشت کردند

روسای سلسیوس 30 میلیون دلار بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را قبل از سقوط شرکت خارج کردند.

بر اساس گزارش روز پنجشنبه که به اسناد اخیر دادگاه استناد می کند، روسای سلسیوس در مجموع 30 میلیون دلار رمزنگاری را از پلت فرم محبوب وام دهی درست قبل از ورشکستگی خارج کردند.

همانطور که بیگ اینکام گزارش داد، فایننشال تایمز در ابتدا فاش کرد که الکس ماشینسکی، مدیرعامل سلسیوس، در آستانه فروپاشی پلتفرم محبوب، در مجموع 10 میلیون دلار برداشت کرده است. به گفته سخنگوی ماشینسکی، ظاهراً 44 میلیون دلار اضافی روی پلت فرم قفل شده است.

اکنون مشخص شده است که نوک گلدشتاین در ماه می 13 میلیون دلار از این پلتفرم برداشت کرده است. دانیل لئون، یکی از بنیانگذاران، مجموع ارزهای دیجیتال برداشت شده را به رقم 30 میلیون دلار رساند.

همانطور که بیگ اینکام گزارش داد ، ماشینسکی ماه گذشته نامه استعفای خود را ارائه کرد زیرا این شرکت هنوز حدود 5 میلیارد دلار به طلبکاران خود بازپرداخت نکرده است. این کارآفرین جنجالی گفت که پس از ترک پست خود بر روی اتحاد جامعه در پشت طرح بهبودی متمرکز خواهد ماند.

لئون در اوایل این هفته با استعفا از شرکت وام دهی مشکل دار به ماشینسکی پیوست.

سلسیوس با تعلیق ناگهانی برداشت در اوایل ژوئن باعث آشفتگی در جامعه ارزهای دیجیتال شد. پس از آن شرکت در همان ماه به ثبت نام برای حفاظت از ورشکستگی فصل 11 پایان داد.

این شرکت در حال حاضر با یک سری مشکلات حقوقی و مالی دست و پنجه نرم می کند که باعث فرار مدیران ارشد آن شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا