اخبار

کاردانو رکورد خیره کننده 15000 درصد افزایش آدرس نهنگ ها از دسامبر را شکست

کاردانو از دسامبر شاهد افزایش 15000 درصدی آدرس نهنگ‌ها بوده است: جزئیات

داده‌های اخیر Santiment که توسط یک رمزنگار برجسته گزارش شده است، نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های کاردانو با تعادل بین 10000 تا 1000000 ADA از اواسط دسامبر 2021 حدود 15000 درصد افزایش یافته است.

افزایش 15000 درصدی تقریباً 3900 کیف پول از آن زمان به شبکه پیوسته است. تعداد کیف پول های ADA نیز در آستانه شکستن مرز سه میلیونی است زیرا شبکه Cardano نقاط عطف قابل توجهی را ثبت می کند.

Cardano’s SundaeSwap DEX، اولین در نوع خود که در کاردانو به صورت زنده منتشر شد، همچنین اولین هفته فعالیت خود را نشان داد که در آن 71.69 میلیون دلار TVL (کل ارزش قفل شده) و بیش از 300 استخر معاملاتی فعال در صرافی به ثبت رساند. یک نسخه اخیر

IOHK، شرکت مادر کاردانو، همچنین خاطرنشان می‌کند که انتظار می‌رود برخی از برنامه‌های کاربردی مانند Milkomeda در هفته‌های آینده معرفی شوند. Milkomeda یک راه حل لایه 2 است که هدف آن ارائه قابلیت های EVM به بلاک چین های غیر EVM است. همچنین قادر به استقرار زنجیره های جانبی جدید برای هدف قرار دادن سایر زبان های قرارداد هوشمند است.

اکشن قیمت کاردانو

داده های زنجیره ای از Santiment نشان می دهد که دسته از دارندگان با تعادل بین 10000 تا 1 میلیون ADA به طور فعال در حال انباشته بوده اند که نشان دهنده اهمیت رشد در تعداد این آدرس ها است.

شرکت تحلیل زنجیره ای اشاره می کند که این سرمایه گذاران دارایی خود را با انباشت 53.6 میلیون دلار در توکن ها بیش از دو برابر کرده اند.

قیمت کاردانو به معاملات جانبی در حدود یک دلار ادامه می دهد. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که علامت 1 دلار پشتیبانی قابل توجهی از قیمت ADA است زیرا تقریباً 341500 آدرس قبلاً 7.65 میلیارد ADA نزدیک به این سطح خریداری کرده بودند.

ADA در زمان انتشار با قیمت 1.05 دلار معامله می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا