اخبار

کاردانو هشتمین هفته متوالی را با جریان سرمایه مثبت ثبت می کند: جزئیات

کوین‌شرز گزارش می دهد که کاردانو هفته را با ورود سرمایه برای هشتمین بار متوالی به پایان می رساند.

CoinShares گزارش هفتگی جریان وجوه خود را برای محصولات کریپتو منتشر کرده است و هشتمین هفته متوالی را برای کاردانو با جریان های مثبت رقم می زند. هفته گذشته، که کاردانو را تحت برچسب هاردفورک واسیل قرار داد، هجوم 100000 دلاری محصولات رمزنگاری متمرکز بر بلاک چین را به همراه داشت.

با مقایسه ارقام ماه به ماه و سال به سال کاردانو، در اینجا نیز مثبت به نظر می رسد. به عنوان مثال، ورودی ها 700000 دلار در یک ماه و 14.4 میلیون دلار در سال افزایش یافت.

علاوه بر کاردانو، XRP شاهد جریان‌های مثبت کوچکی بود. تزریق‌های بزرگ‌تری از وجوه در محصولات ارزهای دیجیتال متمرکز بر بیت‌کوین و اتریوم مشاهده شد. پس از دو هفته خروج بزرگ در بحبوحه ادغام شبکه، وجوه اتریوم محور تقریباً 7 میلیون دلار جمع آوری کردند. در مورد بیت‌کوین ، برای اولین بار در هفته‌ها، جریان‌های ورودی به ارز دیجیتال اصلی در بحبوحه خروج سرمایه‌های بیت‌کوین کوتاه که روی سقوط آن شرط‌بندی کرده بودند، رخ داد.

صندوق‌های ارز دیجیتال امروز

در حالی که هفته گذشته در مجموع دومین هفته متوالی جریان مثبت سرمایه به محصولات کریپتو با قیمت 8.3 میلیون دلار بود، نمی توان جریان خروجی ماه به ماه بسیار بزرگ را نادیده گرفت که تقریباً به 53 میلیون دلار رسید. با این حال، وضعیت سال به سال به وضوح بهتر است، و اگر بتوان به داده‌های کوین‌شرز اعتقاد داشت، صندوق‌های قابل معامله در مبادلات ارزهای دیجیتال 436 میلیون دلار ورودی دارند.

همانطور که توسط تحلیلگران رمزارز ذکر شده است، سرمایه گذاران ترجیح می دهند در زمان های سخت برای بازارهای مالی روی محصولات چند توکن سرمایه گذاری کنند. سرمایه‌گذاران آلمان و سوئیس مشتاق‌ترین سرمایه‌گذاران هستند، در حالی که آمریکایی‌ها دیدگاه خود را نسبت به بازار ارزهای رمزنگاری‌شده به اشتراک نمی‌گذارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا